Skocz do zawartości

BMW 1M (e82) by Chilli


Chilli WonderBoy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
1 minutę temu, qbak napisał:

Trochę coś jakby ten tył tak dziwnie siedział. Zbyt nisko jakby troszeczkę

To jest normalne  w tej budzie, gdzie fot nie zobaczysz to tak wygląda, 1M ma strasznie wysokie przednie nadkola  a  i zderzak nie maly i  ciezko to dobrze  ustawić, inne foto dla przykladu

Screenshot_20210613-192913_Instagram.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szymon_97 napisał:

Nie rozumiem jak taki samochód mógł się nie dostać a niektóre niedoróbki wjechały na chotową.. no nic to tylko moja opinia. Moim zdaniem 1m naprawdę robi wrażenie i chciałbym ją zobaczyć na żywo. 

To że zadbany nie znaczy że wjedzie. Co on ma wspólnego z gs? Kompletnie nic... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Szymon_97 napisał:

Nie rozumiem jak taki samochód mógł się nie dostać a niektóre niedoróbki wjechały na chotową.. no nic to tylko moja opinia. Moim zdaniem 1m naprawdę robi wrażenie i chciałbym ją zobaczyć na żywo. 

Jak dobrze pamietam to w 2019 roku stala tam razem ze wszystkimi WBS w Chotowej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.K. Odniosę się, bo sam zacząłem wątek.

Prawem organizatora jest selekcja aut, jak i dalej przyznanie nagród itd... Wiadomo, że zawsze będą to subiektywne decyzje, nie zawsze zgodne z moim własnym zdaniem. Te kwestie zwyczaj na zlotach budzą wątpliwości i wielu uważa, że decyzje powinny być inne, nagrody powinny trafić do innych aut itd... Tylko, że organizator też ma swoje subiektywne zdanie, a to po jego stronie jest finalna decyzja, którą należy szanować jak decyzję sędziego na meczu piłkarskim.

Na GF 2021 gościłem Z3, autem, które faktycznie mocniej wpisuję się w styl Syndykat, byłem, bawiłem się, bimber piłem, więc osobiście nie czuję się pokrzywdzony...Nawet otrzymałem nagrodę od Inter Cars (której jeszcze nie odebrałem :grin:).

Jeśli ktoś jednak chciałby zobaczyć na żywo 1M Coupé, to zapraszam na MOLO 2021, gdzie oficjalnie auto zostało przyjęte,  a ja opłaciłem udział.

Do zobaczenia więc we wrześniu.

P.S. faktycznie byłem także w strefie M w roku 2019 :-) 

51311243834_daec485682_k.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Klasyka gatunku, odcinek Top Gear w najlepszym składzie z przed 10 lat i taką także okrągłą rocznicę w tym roku świętuje model BMW 1M. Jako fan ówczesnych wydań tego programu nie pamiętam by Jeremy Clarkson był tak łaskawy dla wielu modeli testowanych aut. O dziwo o tym modelu wypowiadał się wyjątkowo pochlebnie...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Chilli WonderBoy napisał:

Klasyka gatunku, odcinek Top Gear w najlepszym składzie z przed 10 lat i taką także okrągłą rocznicę w tym roku świętuje model BMW 1M. Jako fan ówczesnych wydań tego programu nie pamiętam by Jeremy Clarkson był tak łaskawy dla wielu modeli testowanych aut. O dziwo o tym modelu wypowiadał się wyjątkowo pochlebnie...

 

 

Polecam obejrzeć odcinek gdzie testował M5 e60, o tym samochodzie tez bardzo dobrze się wypowiadał( ale tylko po wciśnięciu przycisku „M”) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2021 o 03:25, ryyyan napisał:

Polecam obejrzeć odcinek gdzie testował M5 e60, o tym samochodzie tez bardzo dobrze się wypowiadał( ale tylko po wciśnięciu przycisku „M”) 

Bo taka jest prawda jak nie wciszniesz przycisku M to szalu nie ma przynajmniej dla mnie dkatego nigdy go nie wylaczam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Od jakiegoś czasu chodziło mi po głowie dokupienie felg aluminowych do 1M. To ciężka decyzja, bo fabryczne styling m359 są obłędne, czuje jednak niedosyt i szukam alternatywy. Oryginalne koła napewno zostaną u mnie, chciałbym jednak mieć możliwość ich zamiany od czasu do czasu. Jako psyhofan BBS wiedziałem, że to muszą być felgi od tego producenta i być dosyć szerokie. Moim marzeniem było BBS FI-R od chwili gdy zobaczyłem to foto:

51465048936_9e234eb9bd_h.jpg

Niestety to biały kruk, który cieżko jest znaleźć do odsprzedaży.

Nadzieja jednak umiera ostatnia i udało się kupić z pomocą ASMO zestaw 19" z 9,5J oraz 10,5J (waga 7,2kg i 7,8kg)

Kute, aluminiowe i ultra lekkie, a przy okazji niespotykane i nieszablonowe jak samo 1M, choć pewnie także kontrowersyjne, jednoczęściowe i bez rantu...

Jest to jednak jeden z najlepszych monobloków na świecie pod względem performance.

I są:

51465046046_46ef4a4a4f_h.jpg

51465046326_b966e229a5_h.jpg

51465046251_bc40aa565b_h.jpg

Muszę je tylko polakierować na Plattinum-Silver, bo w obecnym wykończeniu (czarne z polerowanym frontem CNC) wyglądają zbyt nowocześnie do tego samochodu i to jeszcze nie jest to.

Faktem jest jednak, że niezależnie od oceny tego kontrowersyjnego ruchu, jest to dla mnie ZŁOTY GRAL, który udało się zdobyć i mojej radości nikt mi nie odbierze :-) 

Wartością dodaną, że na zlocie zapewne też nie trafi się samochód z takim kompletem, co dodatki łechce próżność indywidualisty jakim bez wątpienia jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, qbak napisał:

Na tym ostatnim zdjęciu coś jakby z kątami nie siadło ? 

Być może kwestia foto. Z drugiej strony kąty są fabryczne (brak comber plate) a zawieszenie to tylko Eibach prokit. Z całą pewnością wpadnie jakieś gwint ale nie da się wszystkiego naraz kupić. W ten czas będziemy to pasować na tip-top.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...