Skocz do zawartości

BMW 1M (e82) by Chilli


Chilli WonderBoy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Do samochodu wróciły felgi OEM. Model dedykowanych BMW styling 359M. Ten egzemplarz wyszedł z fabryki z identycznymi tylko czarnymi, ja wybrałem drugą seryjną kolorystkę, srebro.

Koła to 9"19 oraz 10"19 

40005887053_b245741d74_o.jpg

46056635865_fe380116b3_o.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.02.2019 o 17:30, MAREK GERMAN napisał:

Pisałem już i tutaj również napisze, te felgi tylko w czarny połysk i będzie kosa!

 

Pozdro

Niestety tak nie będzie :-( 

Nie lubię w ogóle czarnych felg i jakoś do mnie nie trafiają. Były lakierowane i wybrałem oryginalne srebro i tak zostanie, no trudno. Samochód robię dla siebie i zgodnie ze swoim gustem, być może w przyszłości będą w graficie lub czymś bardziej ciemnym, na czarne bym jednak nie liczył.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty w niej chyba  tylko bi-xenonu nie masz z tego co widze.  Osobiście zrobiłbym czarne, ale co kto lubi. Dla mnie czarne koło zawsze nejlepiej wyglądało ale  tu też wygląda spoko choć brakuje trochę pazura, jakieś zawieszenie masz w planach coś czy raczej totalnie ori chcesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, swistar napisał:

A grill też pójdzie w srebro/chrom? 

hmmm...NIe wiem jeszcze, jak zauważyłeś cała jest w shadow (listwy, grill, kierunki boczne) i felgi miała także w czarnym mat (identyczny wzór style 359m). Narazie chyba zostanie tak, a koniec końców i tak wpadnie jakiś ligowe koło, oby było to grafitowe Fi-r i sprawa się rozwiążę. Kupując to auto na feldze Z performance chciałem koniecznie mieć OEM, choćby aby leżakował w garażu.

19 godzin temu, Wisnia135i napisał:

Ty w niej chyba  tylko bi-xenonu nie masz z tego co widze.  Osobiście zrobiłbym czarne, ale co kto lubi. Dla mnie czarne koło zawsze nejlepiej wyglądało ale  tu też wygląda spoko choć brakuje trochę pazura, jakieś zawieszenie masz w planach coś czy raczej totalnie ori chcesz? 

Czarne koło dla mnie jest smutne, mało charakterystyczne (wzór się zlewa) i jest wizualnie niepotrzebnie mniejsze. Bi-xenonu brak, jeszcze, H/K, el.fotela, tylnych lamp shadow, uchwytu na kubek itd. Jak to w BMW, wszyscy piszą full opcja, ale tak naprawdę prawdziwy full to mega rzadkość, tyle jest opcji. 

Co do zawieszenia, dziś jest Eibach co będzie później nie wiem...To auto jest jednak w tym dziele, bo nie chce zabić jego walorów użytkowych na rzecz tych estetycznych, chciałbym mieć satysfakcję z użytkowania zamiast walki z drogą, dziurami, progami zwalniającymi czy krawężnikami, to mam już w Z3.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chilli WonderBoy lampy i  uchwyt na kubek to nie licze xd  ale tak ładnie, u mnie  też brak HK i el  foteli, choć wrzucam kubły recaro więc bez znaczenia to w sumie i navi nie mam.. Myślę czy zainweatować i dołożyć ale tak naprawdę prawie z tego nie korzystam a jak już musze to w tel mam... Co do zawiasu to ja chciałem k-sporta ale zastanawiam się czy nie dorzucić  i nie kupić kw inox V3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 6.06.2019 o 01:34, broddi napisał:

Jaki model bbs-a planujesz

Chciałbym LM-R lub FI-R ale budżet. Po sezonie spróbuję przebudować moja LM na 3 częściowe w 19" jeśli będzie to realna i felga po przymiarce będzie wyglądała o.k.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2019 o 11:20, kamil napisał:

autko kozak. Ogladalem dluzszy czas na Chotowej. Ogolnie dobrze zachowana seria. Wlasciciel rowniez pozytywnie zakrecony na punkcie tego modelu. Pozdrawiam 

Dziękuję za miłe słowo, również gorąco pozdrawiam! 

A tak było w Chotowa.

48132609521_da03753a8d_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...