Skocz do zawartości

[E46] Compact by Lelek


Lelek

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ryyyan napisał:

Super to wygląda, podłogę też będziesz zapezpieczal?

Nie mam już wyjścia. 

Składam towar jaki mam w swoim garażu, później demontuje to co jeszcze musi iść na malowanie. 

 

Czekam na nowy gwint, jeszcze miesiąc.

 

I podłoga w następnej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając temat Marka spotkałem tam możliwość dodania otwierania klapy bagażnika z auta, grzechem było nie skorzystać z tego i ruszyłem na zakupy. Wpadł przycisk z kawałkiem wiązki oraz siłowniki nowe, by nie stosować sprężynek i podkładek.

received_254602347233vj3y.jpeg

 

20200227_224423lfk0s.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


Prace przy składaniu zawieszenia idą bardzo mozolnie, ale ciągle do przodu na szczęście.

received_25711008531mkksa.jpeg

 

received_654965898601hj96.jpeg

 

 

 

 

 


Detale są bardzo ważne:

20200226_1131277ljwi.jpg

 

 

 

 


Z racji, że jeszcze kilka elementów czeka na swoją kolej w lakierni proszkowej - staram się  montować mądrze śruby już na swoich miejscach. 

20200226_113109xqk5i.jpg

 

 

 

 

 

 


Ciąg dalszy nastąpi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem niestety średni dzień.

 

 

 

 

Udało mi się wyczyścić plastik od spuszczania oleju i zamontować go ponownie:

received_22357463210wsj4l.jpeg

 

 

 

 


Zmontowałem wszystkie tulejki w sankach:

received_50457345048wnkgz.jpeg

 

 

 


 Mniej więcej tak wygląda sytuacja kompletowania zestawów:

20200302_1111420yj2w.jpg

 

 

 

 

Ze zlych wiadomości dziś urwałem śruby w zwrotnicy tylnej i na dodatek rozwaliłem tulejkę w wahaczu. Tak, więc pracę będą się przedłużać przy składaniu całości...

20200302_1158094ykgf.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Ciąg dalszy nastąpi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Wisnia135i napisał:

Te sanki  co takie matowe?  Tak lakier wyszedł  czy tak je uwaliłeś? Co do urwanej śruby, to jest powód dla którego kupuję zawsze nowe śruby,aby właśnie  nie mieć potem takich sytuacji ...

Wydaje mi się, że to wina zdjęcia, gorszym aparatem robione.

 

Co do śruby? Tutaj nie jest wina śruba, a moja głupota, troszkę farby proszkowej było w gwincie i stwierdziłem, że powinno się udać przebić samą śrubą bez gwintowania. Także człowiek uczy się całe życie,  czekam na powrót od tokarza i będę skręcać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj po długim czasie oczekiwania dotarł do mnie gwint z racji, że zamawiałem go jeszcze w 2019 roku przy zamówieniu grupowym kilka stówek udało się urwać. 
Wybór padł na ISC w wersji Racing, dlatego też robiłem elementy zawieszenia w podobnej kolorystyce. Po tym jak zeszło ze mnie ciśnienie i jaranie się nim przyszedł czas na zdjęcia. Tak ten post będzie tyczył się praktycznie samego gwintu.

 

b279krjru.jpg


b2801rkx9.jpg


b2816aks4.jpg


b282eak21.jpg


b28319kmm.jpg




Bonus
Nie zapomnijmy śrubki i to co kuje mnie osobiście w oczy też muszą być w nienagannym stanie.

b2853qjts.jpg






Srebrne E46 z czerwonym rotorem ma się dobrze i przypomina o sobie. 
Ciąg dalszy nastąpi jak zjadą kolejne paczki w przeciągu miesiąca ( mam taką nadzieję ) wtedy pójdzie kolejna aktualizacja z nabytymi elementami układanki do tego auta.







 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartek.P napisał:

Myślę że będziesz bardziej zadowolony z zawieszenia ISC niż z sesji która sobie zrobiłeś;-):grin::razz:

Wsadzi się do auta to okaże się czy warty był swojej ceny i czasu oczekiwania na niego.

 

 

 

A co do sesji, kolejna planowana po wyjęciu Ta Technix :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lelek napisał:

Wsadzi się do auta to okaże się czy warty był swojej ceny i czasu oczekiwania na niego.

 

 

 

A co sesji, kolejna planowana po wyjęciu Ta Technix :)

Tym razem poproszę sesje z sołtysem! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie tej całej sytuacji ode mnie w sprawie zdjęć...

 

Chciałem dostosować się do mentalności Syndykatu. Miało być żartobliwie wyszło zapewne jak zawsze u mnie.

 

 

Głównym przekazem zdjęć jakie wstawiłem wczoraj było: jakieś tam auto, droga część w porównaniu do innych marek,  które są montowane w wielu autach i podejście do tematu bardzo arogancko... Oczywiście jak to u mnie bywa przekroczyłem granicę dobrego podejścia z kiczem, przez co wyszło co wyszło. Co dalej? Mleko się rozlało i zostało się śmiać z tego wszystkiego razem, rodzi się nowy top model tego forum.

 

 

@feconi z racji kryzysu jaki mamy w państwie przez panującego wirusa i tego, że Tadeuszowi brakuje pieniędzy. Na święcenie gwintu wezmę najwyższą hierarchię  w Naszym państwie. Dam im zarobić, bo oni upadną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...