Skocz do zawartości

[E46] Compact by Lelek


Lelek

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy rok, jednak dalej stary ja...

 

 

Przyszła przed ostatnia paczka zaślepek do podwozia:

received_61362207606sxjxr.jpeg

received_11618110840rhj60.jpeg

received_59957909086awjtp.jpeg

received_27077111293l9j4i.jpeg

received_14868313381irj9a.jpeg

received_14868313381irj9a.jpeg

received_29431679990sejk2.jpeg

received_44281322660bbjb7.jpeg

received_58630858218kmkd5.jpeg

 

 

 

 

W między czasie zapisałem sobie plan działania na wnętrze & bagażnik, który chce wykonać za jakiś czas. Po tym jak wyjdę z podwozia:

20200107_134406tyjos.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, atos1987 napisał:

Ale felg jak nie było tak nadal nie ma i nie widac nic na horyzoncie by tu zagościły. :unsure:

P.S.

Fajna ta panterka <3 

Też  mu mówiłem  żeby koło ogarnąć zamiast wydawać kase na wnętrze które   w miarę wcześniej ogarnął bo,  co by nie zrobił  to jak koła  nie będzie to sztosu nie będzie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, atos1987 napisał:

Ale felg jak nie było tak nadal nie ma i nie widac nic na horyzoncie by tu zagościły. :unsure:

P.S.

Fajna ta panterka <3 

Wszystko zależy od tego ile wyniesie mnie plan działania na pierwszy kwartał roku. Może się uda kupić felgi, chociaż prognoza nie zapowiada się optymistycznie.

 

 

8 godzin temu, Wisnia135i napisał:

Też  mu mówiłem  żeby koło ogarnąć zamiast wydawać kase na wnętrze które   w miarę wcześniej ogarnął bo,  co by nie zrobił  to jak koła  nie będzie to sztosu nie będzie xd

Nie jesteś pierwszym i ostatnim,  który mówi o tym bym kupił dobre koło,  bo bez tego auto nie robi efektu wow :shock:.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc dziś komunikacją miejską po odstawieniu mojego auta do Erwina, wpadła mi jedna myśl do głowy. W sumie to raczej cytat: "jak Bario Bros chociaż idzie to stoi wciąż a przesuwa się tło.."

Mówiłem,pisałem,mówię,piszę. Zepnij dupę i kup to koło, cały czas pytasz ludzi w postach o felgi, szukasz czegoś po czym temat upada z wiadomych względów. Jesteś w stanie zarobić z nadgodzin to weź w końcu kup rolkę i zacznij pokazywać to auto. Przecież to tylko felga i możesz kupić a później ją zmienić. 

Sprzedałeś BBSy dozbieraj kase i w końcu kup to czego tu brakuje NAJBARDZIEJ.

Fajnie że budujesz to auto skupiając się też na walorach mechanicznych a nie tylko estetycznych ale naprawdę to już jest czas by tu włożyć koło. Dla mnie to powinien być Twój cel na najbliższe miesiące.

Reszta rzeczy które wymieniasz to są naprawdę pierdoły poboczne a każdy już widzi łącznie z Tobą że temat nie rozwija się ponieważ kręcisz się cały czas w jednym miejscu.

Przeglądasz te felgi, rozkminiasz, ale tak jak pisałem to już moment na decyzje.

Oczywiście zrobisz to co uważasz ale myślę że każdy kto odwiedza Twój temat zgodzi się ze mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie karze mu od razu kupować bo ja też kilka miesięcy kminiłem co kupić. Po prostu ja uważam że Patryka auto jest gotowe już na felgę skręcaną. To są auta w których zawsze będzie coś do wymiany/poprawy etc etc a koło robi w hoooooy różnicę o czym każdy z nas tu wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sięz kolegą Atos, wiadomo że jak już zaczął  ten spód  to niech to kończy  ale  najbardziej brak w tym momencie dobrej rolki i  nie widzę sensu skupiania  się na fofelach z m3   i lusterkach z m3 etc... wydawanie kasy  na pierdoły  które  nie są w tym momencie najważniejsze  w tym projekcie a  za tą kasę wydaną  na te pierdoły  to spokojnie  wjedzie jakaś dobra  felga... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@atos1987 mogę,  ale mam nie pewną sytuację w firmie i może być tak, że będę brać gdzieś w innej pracy godziny, by dorobić. Tego nikt nie wie,  bo od dłuższego czasu w firmie robi się nie za ciekawie. W piątek się dowiem o finansach w Nowym Roku, także wtedy będzie coś wiadomo. To, że pytam o felgi itd., wedlug mnie i innych powinno znaczyć,  że interesuje się po prostu ich zakupem w najbliższym czasie. Według Ciebie w tym momencie zrobienie podłogi i wszystkiego zrobienie na ideolo to jest poboczna sprawa. Chce wyciąć oznaki rdzy, by za skorupą błota nie ukryło się ogniwo. W tej sprawie chyba sam wiesz doskonale, że nie ma czasu zwlekać z pewnymi sprawami i Ty już działasz w tym kierunku, by wszystko było  idealnie. Masz rację auto jest gotowe, by godnie przyjąć dobrą felge, skręcaną, by podkreśliła walory tego auta, które jest zniszczone przez innych miłośników marki BMW ze względu na wygląd przodu.

 

 

 

 

 

Ostatnio mi zaproponowano OZ Mito i dodano zdjęcie te:

fb_img_1578383695171jijj0.jpg

Skoro felga ma robić robotę, to muszę ją wybrać mądrze. Mógłbym obrać drogę @MAREK GERMAN. Odkupić od niego felgi przy pierwszej myśli sprzedaży i mieć to samo. Wiadomo powielanie tego co jest dobre, nie jest złe, ale nie chce tego.

Biorąc też pod uwagę aspekt, że byłem jak wiele osób mających BMW. Nie wiedzących o bardzo wielu rzeczach. Gdy brałem się za zrobienie dołu, natknąłem się na wiele zaślepek o, których wielu z nas nawet nie wie lub po prostu nie zwracają uwagi... Skoro już robię to naprawdę solidnie to i one muszą być zmienione, bo mają swoje lata. Zmagały się z różnymi warunkami atmosferycznymi, dostawały wodą,  solą czy chu wie czym jeszcze,  więc są zniszczone przez bieg czasu. @gamek2 pokazał, że warto dbać i o te detale oraz zwrócić na nie uwagę w swoim temacie. Poszedłem więc jego drogą i jego śladami. Czy to coś złego? 

 

 

 

@ryyyan, dziękuję za miłe słowa - trudno je dostać, bo to ciągle Compact. Nie poddaje się i będę szedł dalej, na pewno.

 

 

 

 

@Thepiekarz, bez złości i żadnych spin mi tutaj... Na chwilę obecną walczę z podłogą,  zawieszeniem i jeszcze kilkoma innymi mankamentami. Co mi strzeli do głowy? Tego tak naprawdę nie wie nikt.

 

 

 

 

@Wisnia135i, wisienka - mordeczko Ty moja. Felga stanowi duży procent w projekcie,  ale ma być przysłowiową WISIENKĄ na torcie jakim jest mój projekt. Temat wnętrza i bagażnika,  który Wam przedstawiłem jest ogólny, bo znając życie po drodze jeszcze wyskocza mi jakieś pierdółki, które będą mnie denerwować. Dążąc do ideału będę chciał je zniwelować. Nie ukrywam, temat felgi jest dla mnie ważny, ale na razie tkwię pod autem i jak zakończę ten rozdział to przejdę do kolejnego etapu pracy. A jeszcze kilka rzeczy muszę kupić i muszę zrobić w międzyczasie np: wyjąć, odnowić,  wstawić lub podmienić coś na ten czas w aucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już sobie darować ale nie byłbym sobą.

"Według Ciebie w tym momencie zrobienie podłogi i wszystkiego zrobienie na ideolo to jest poboczna sprawa"

Dobrze wiedzieć że tak myślę ^^ Akurat nie napisałem nic takiego ale rozumiem że masz swoje wizje postrzegania wypowiedzi innych w taki akurat sposób.

Dla mnie totalnie z du** jest szukanie stołków z m3, lusterek, suboofery , wzmacniacze, wyciszenie auta itp generuje Ci to kolejne koszty które mógłbyś przeznaczyć własnie na felgę. 

Co do finansów to rozumiem, bo też gdyby nie moje tarapaty finansowe przez moją głupotę to już bym sobie działał ze schmiedmannem. Ale to historia na mój temat wiec tyle.

Wiesz jakie masz założenie/cel i cały czas Ci powtarzałem że dzieli Cie tylko aluminium od tego. Chcesz zrobić wszystko na TIPTOP a dopiero na koniec auto udekorować kołem - ok. 

Ode mnie tyle w tym temacie. Więcej się nie wypowiadam, no chyba że wpadnie tu koło :shock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, atos1987 napisał:

Miałem już sobie darować ale nie byłbym sobą.

"Według Ciebie w tym momencie zrobienie podłogi i wszystkiego zrobienie na ideolo to jest poboczna sprawa"

Dobrze wiedzieć że tak myślę ^^ Akurat nie napisałem nic takiego ale rozumiem że masz swoje wizje postrzegania wypowiedzi innych w taki akurat sposób.

Dla mnie totalnie z du** jest szukanie stołków z m3, lusterek, suboofery , wzmacniacze, wyciszenie auta itp generuje Ci to kolejne koszty które mógłbyś przeznaczyć własnie na felgę. 

Co do finansów to rozumiem, bo też gdyby nie moje tarapaty finansowe przez moją głupotę to już bym sobie działał ze schmiedmannem. Ale to historia na mój temat wiec tyle.

Wiesz jakie masz założenie/cel i cały czas Ci powtarzałem że dzieli Cie tylko aluminium od tego. Chcesz zrobić wszystko na TIPTOP a dopiero na koniec auto udekorować kołem - ok. 

Ode mnie tyle w tym temacie. Więcej się nie wypowiadam, no chyba że wpadnie tu koło :shock:

 

Wiem o czym mówisz, bo swego czasu dyskutowaliśmy na ten temat - o tym kryzysie u Ciebie chociaż trzymam mocno kciuki za to, by wyszło dobrze i byś miał to z bani.

Na raziw tkwie w podłodze, zawieszeniu i chce skończyć ten etap. Nie powiedziałem co będzie kolejnym etapem prac, bo sam ciągle się zastanawiam. Może felga? Nie wiem co będzie na rynku w danej chwili,  a może się trafi coś fajnego w dobrej kasie. Tego nikt naprawdę nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działaj na spokojnie po swojemu, dokończ tą podłogę tylko proszę cię bardzo walnij jedną fotkę zbiorczą tych wszystkich spinek, gumeczek bo zaraz nie jeden zajedzie sobie scrolla od przewijania tych fotek każdej spinki z osobna. Nie zrozum mnie źle ale jakby każdy na tym forum robił fotkę każdej pierdoły to tematy miałyby po 100 stron, pamiętaj że tu jest stara gwardia która ma jedną żelazną zasadę "Albo grubo albo wcale" więc jak robić to raz a porządnie i dobrze że też podążasz tą drogą. 

Do wiosny zobaczysz pojawi się wysyp felg i na pewno coś znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kolega ma rację rób foty grubszych rzeczy a nie jakieś torebeczki z napisem mini :p I druga sprawa to rób wszystko jak uważasz, że najpierw podwozie, spinki, srinki, a na końcu koło. Takie moje zdanie. Po co Ci koło, może i będzie to wyglądać i będą ochy i achy, a reszta będzie padaczka zardzewiale podwozie i inne nie fajne rzeczy tak jak część aut ma tutaj. Dobrze, że nie zaczynasz od du** strony. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, dejw napisał:

Działaj na spokojnie po swojemu, dokończ tą podłogę tylko proszę cię bardzo walnij jedną fotkę zbiorczą tych wszystkich spinek, gumeczek bo zaraz nie jeden zajedzie sobie scrolla od przewijania tych fotek każdej spinki z osobna. Nie zrozum mnie źle ale jakby każdy na tym forum robił fotkę każdej pierdoły to tematy miałyby po 100 stron, pamiętaj że tu jest stara gwardia która ma jedną żelazną zasadę "Albo grubo albo wcale" więc jak robić to raz a porządnie i dobrze że też podążasz tą drogą. 

Do wiosny zobaczysz pojawi się wysyp felg i na pewno coś znajdziesz.

Krok po kroku... Wolę zrobić wolniej i pokazać się po dłuższym czasie niż mieć w chu drogą felgę, a posiadać kilka mankamentów,  które będą mnie denerwować i inni wypatrzą. Osobiście wychodzę z założenia, że bycie w Syndykatcie to nie tylko dobre, drogie koło, gleba i nic więcej. Wiele osób tak świeci przykładem jak zbudować dobre auto. Mianowicie odnowienie ich aut nie polega tylko na wsadzeniu kilku elementów i zrobieniu Germana. Co do pierdół już się powoli kończy temat zakupów.  Zostało mi może 1/5 tego co planowałem kupić, ale postaram się to wszystko nabyć i dopiero zaktualizować temat.

 

 

 

3 godziny temu, patrykm88 napisał:

Ta kolega ma rację rób foty grubszych rzeczy a nie jakieś torebeczki z napisem mini :p I druga sprawa to rób wszystko jak uważasz, że najpierw podwozie, spinki, srinki, a na końcu koło. Takie moje zdanie. Po co Ci koło, może i będzie to wyglądać i będą ochy i achy, a reszta będzie padaczka zardzewiale podwozie i inne nie fajne rzeczy tak jak część aut ma tutaj. Dobrze, że nie zaczynasz od du** strony. Pozdro

Popieram Twoje słowa w sprawie odbudowy , wszystko musi być zrobione tak, by to miało ręce i nogi. Także działam dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lelek trochę się tu poplątało.. ani ja  ani @atos1987 nie mówimyże źle robisz  że odbudowujesz zawieszenie itd tylko chodzi  o to że narzekasz  na brak felgi a zamiast wziąć i kupić koło  to  wymyślasz  kolejne  niepotrzebne mody...  jesr różnica  pomiędzy tym że wjeżdzasz  na zlot i wisi  ci tłumik  i  tak  można  to wytknąć ale jakoś nie wydaję mi się że ludzoe zaczną ci wytykać  brak foteli od m3  czy brak wzmiacniasza  i subwoofera bo to nie są żadne  mankamenty auta... ostatnio chciałeś już deske czerwoną kupować  i jak  by nie chłopaki  to pewno byś ją kupił  ale w aucie ewidentym  "mankamentem" jesr brak  felgi  ale z zakupem felgi  cały czas odwlekasz a siano palujesz w rzeczy niepotrzebne.... to jest właśnie ta różnica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Wisnia135i napisał:

@Lelek trochę się tu poplątało.. ani ja  ani @atos1987 nie mówimyże źle robisz  że odbudowujesz zawieszenie itd tylko chodzi  o to że narzekasz  na brak felgi a zamiast wziąć i kupić koło  to  wymyślasz  kolejne  niepotrzebne mody...  jesr różnica  pomiędzy tym że wjeżdzasz  na zlot i wisi  ci tłumik  i  tak  można  to wytknąć ale jakoś nie wydaję mi się że ludzoe zaczną ci wytykać  brak foteli od m3  czy brak wzmiacniasza  i subwoofera bo to nie są żadne  mankamenty auta... ostatnio chciałeś już deske czerwoną kupować  i jak  by nie chłopaki  to pewno byś ją kupił  ale w aucie ewidentym  "mankamentem" jesr brak  felgi  ale z zakupem felgi  cały czas odwlekasz a siano palujesz w rzeczy niepotrzebne.... to jest właśnie ta różnica...

Ciągle mówicie o wnętrzu,  bo gdzieś wyżej wymieniłem plan działania. Nie okresliłem się czt będzie ono robione zaraz po wyjściu z podłogi. Narzekam na brak koła,  bo wiem, że ono mi da wejściówkę w grono tego kolektywu.

Nie wiem czy bym kupił tą deskę, bo musiałbym kombinować z nowym zestawieniem wnętrza co mi też nie jest na rękę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym zaślepkami to pojechałeś... Najpierw koperta bombelkowa, potem rozerwana koperta z zawartością, potem sama zawartość, potem zawartość z wypakowanymi spinkami i na końcu wreszcie same spinki :shock:

One kosztują tysiąc złotych i to były ostatnie sztuki czy o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, CompactE46 napisał:

Będzie i trzeci... ^_^

Trzymam kciuki za Twój projekt, niech rośnie w siłę! :)

 

 

3 godziny temu, lapka666 napisał:

Ale z tym zaślepkami to pojechałeś... Najpierw koperta bombelkowa, potem rozerwana koperta z zawartością, potem sama zawartość, potem zawartość z wypakowanymi spinkami i na końcu wreszcie same spinki :shock:

One kosztują tysiąc złotych i to były ostatnie sztuki czy o co chodzi?

Wiedziałem, że i Ty wrócisz tutaj. O ilościach i sposobie prowadzenia mojego tematu nie będę się wypowiadać, bo to moja prywatna sprawa. Chociaż coś się dzieje przy aucie, działam i nie skupiam się na wymianie części, które sie zużywają. A zakup spinek, zaślepek zwiastuje większą akcję przy aucie, cofnij kilka stron lub przeczytaj od nowa go I może zrozumiesz o co chodzi.

 

2 godziny temu, kamster napisał:

Najpierw zakryte,pozniej lekko odsloniete a potem na wierzchu.Budowal napiecie.

Hahaha, ba nawet są kolejne dostawy kurierów, ale nie warto stawiać duperel. Także czekajcie teraz na jakiś większy krok przy aucie.

 

 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kamster napisał:

Dzialaj bo mimo ze e46 compact to dziwny samochod z wygladu to moze robic robote.Nawet na mito u gory ladnie wyglada.Kilka lat temu widzialem auto marka w czasie gf i bylem w szoku jakie robilo wrazenie.

Na chwilę obecną skupiam się na innych planach związanych z autem, kto śledzi mój temat wie do czego zmierzam krok po kroku. Jak nie w tym roku to w następnym, kiedyś musi być prezentacja tego auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...