Skocz do zawartości

[E46] Compact by Lelek


Lelek

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 19.10.2019 o 17:22, Thepiekarz napisał:

Wiem doskonale że to nie koniec gratów tak więc czekam na więcej :)

I tak jest. 






W oczekiwaniu na kuriera, w końcu zabrałem się za zrobienie uszczelki w klapie - stara swoje przeszła i zaszła potrzeba jej wymiany...

b8583k7e.jpg

b86k6jb2.jpg

b87xsj5a.jpg









Hmm, ale nadszedł dzisiejszy dzień - wczoraj powiadomienie od DHL o paczce, no to czekamy grzecznie na Pana w żółtym stroju. 

b88zcjr7.jpg






I jak małe dziecko w święta zacząłem pruć stretch i taśmę...

b897dkup.jpg









No to lecimy z tematem:

b90ydj6p.jpg

b911ikho.jpg

b92a5ji4.jpg

b936zk3h.jpg

b94m3kie.jpg

b95jajtd.jpg

b96h3ja9.jpg

b972bjsj.jpg

b98f3jgb.jpg

b99tmj2g.jpg

b100spjbx.jpg

b101yvkzf.jpg

b102mgjdh.jpg

b103rgkzz.jpg








Zdjęcie końcowe całości:

b104cekhl.jpg







Lista zakupów:

b105eak53.jpg

b106oxkoz.jpg










Akcja tył? Uważam praktycznie za zamkniętą, wszystko kupione co chciałem, bo przewody w oplocie będzie w akcji hamulce. 




@MAREK GERMAN - nie warto stawać na laurach, trzeba walczyć i iść po swoje. Nawet powolnymi krokami.
@Bartek.P - to prawda, skoro już buduje swoje auto. To nie chce dawać starych części, ponieważ chce, by mi to auto posłużyło jak najdłużej.

Złapałem kontakt z @Cholo, który sprowadził w swoje progi E46 Compact i zapewne coś od Niego kupię. Jestem dobrej myśli!




Kolejna aktualizacja hmm za jakiś czas a na razie pocieszcie oko wraz ze mną tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wojtek-e30 napisał:

Sie obkupił :) 

Chodzą głosy, że to jeszcze nie koniec zakupów. :)

 

11 godzin temu, atos1987 napisał:

Ten kompot już jest droższy niż wtedy kiedy opuszczał fabrykę :D

Nie przesadzaj, jeszcze mu troszkę brakuje :)

 

 

2 godziny temu, MAREK GERMAN napisał:

I na końcu kupi ode mnie kerschery heheheh a ja zrobię coś innego także już nie będą takie same :-)

 

pozdro

Jeżeli będzie taka możliwość, czemu nie. Wszystko zależy od tego ile będziesz chcieć pieniędzy i czy w danej chwili będę  mieć. Już możemy pisać umowę kupna. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, atos1987 napisał:

To ja juz moge napisać ze nie bedziesz miec kasy :-D

Hokus, pokus, czary, mary jakiś bank da dolary!

 

11 minut temu, Thepiekarz napisał:

Spokojnie domu nie będzie muszał sprzedać że by mieć na koła:lol:

Nawet mi to przez myśl nie przechodzi na szczęście. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowy miesiąc = nowe zakupy.

b111iykdl.jpg


Od pewnego czasu zauważyłem, że jestem zakupoholikiem, w garażu robi się magazyn części do mojego oczka w głowie. Dzisiaj jeszcze przed wypłatą wpadły dwie nowe paczki z częściami do mojego jakby znienawidzonego Compacta przez osoby śmigające BMW. Czy warto? Wydaje mi się, że tak - bardzo wiele myślałem nad tym tematem i doszedłem do wniosku, że już nie warto się cofać tylko trzeba iść za ciosem i osiągnąć najwyższy poziom Compacta, by @MAREK GERMAN auto nie stało już samo gdzieś i słuchało, że nie powinno tutaj go być, bo to Compact - Molo mi się przypomniało, heheh.
 





Zaczęło się wszystko niewinnie od zakupu felg na sezon zimowy - dziwne, bo długi czas walczyłem z myślami felgi czy kobyłki, ale wpadną felgi z racji, że planowana jest sprzedaż kolorowych BBSów w listopadzie. Także wpadł taki oto felunek na stanie w garażu :D

b112evjjg.jpg

b113ddjty.jpg

 

 




W środku tygodnia, paczka z ASO? Zawsze spoko, chociaż przeraził mnie sposób jej zapakowania, bo w opakowaniu bodajże po tosterze, ale grom z tym. Jedynie lekko lakier odprysnął na krawędzi, ale obstawiam, że to wina transportu i zachowań kurierów na przerzutach paczek.

b114sok5y.jpg

b1154ejk1.jpg

b1161skmk.jpg

b1176nkwv.jpg







Akcja zawieszenie ciągle w akcji, przed ostatnia tura elementów układanki przyszła. Zostało jeszcze jedno grubsze zamówienie, odebranie elementów z malowania proszkowego oraz niespodzianka o ile fundusze pozwolą, ale to gdzieś w połowie nowego roku dopiero. Syndykat. to tylko koło, felga i nic więcej - nie sądzę. :wytrysk:Nie mogę się doczekać tego momentu aż wszystko ogarnę, zwiozę do domu - wyprowadzę auto na dwór i zrobię zdjęcie tego co mnie czeka do montażu - auto z dołu ma być jak nowego, prawie jak u @gamek2 czy @SebaE30 i wielu innych tutaj osób.

b118asjcj.jpg

b119ngk7l.jpg

b120xyktb.jpg

b121tykbn.jpg

b1225fk8p.jpg

b123onk5g.jpg

b124rfkxi.jpg

b126rkkgi.jpg

b127kej6x.jpg

b128s0k72.jpg

b129kdjvb.jpg

b1307jkwf.jpg

b131fnk3b.jpg

b132duks1.jpg

b133ddjaa.jpg

b134d2jq0.jpg

b135cajaw.jpg

b136qhj53.jpg

b137vkj6e.jpg



Zostawię na koniec zdjęcie zapożyczone z jakiegoś fanpage;
b1382kke3.jpg














Małe podsumowanie dzisiejszych kurierów, co wpadło? 

b139kgkeb.jpg

b140l1kdf.jpg

b141mmjrg.jpg



Kobieta na szczęście jest na uniwerku, ale muszę i tak czekać na jej powrót z racji, że muszę przetransportować te części z mieszkania do garażu a przy okazji przepalić autko, ale coś czuję, że będzie gadane, a to jeszcze nie koniec zakupów. 

b142gmk4o.jpg















Miała wpaść jeszcze jedna paczka z nakładkami m-performance, boczkami do eksperymentów, osłoną nad kola, zaślepkami etc., ale w końcowej fazie nie mogłem dojść do porozumienia a nakładki stawiamy opór przez co zrezygnowałem z zakupu od kolesia. 








Co dalej? Najbliższy tydzień wiele pokaże, jeżeli mój plan wypali to w tym tygodniu jadę odebrać elementy zawieszenia z piaskowania i lakierowania proszkowego. A jeżeli mój pomysł wyjdzie z 11 listopada to będzie pewnie miłe zaskoczenie dla wielu z Was i podniesie to poziom auta o ile kupię.  Już za chwilę widzę komentarz dobrego ziomka @atos1987, który zaszczepił mi tok myślenia by Syndykat., że mnie totalnie popierd***** ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Wisnia135i napisał:

Ladne  klocki xd sam czekam kiedy u mnie  juz będe  na tym etapie ^^

A jaki mam zamysł na zdjęcie jak to skompletuje - zanim zacznę składać zimą już.




Gdzieś na strychu przewala mi się dywan z starych czasów:
b143y1k9f.jpg



Wystawić auto na dwór na ten dywan i wszystkie te pierdółki poukładać wokół auta, haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, feconi napisał:

To pokuś się o konserwacje porządną całego dołu i ogarnięcie rudej jak jest. Skoro i tak wszystko wyciągasz z tyłu warto dodać trochę starań i to ogarnąć.

Nie ma już wyjścia... Idę za ciosem,  pokolei wszystko będzie robione na nowo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I cyk kolejne zdjęcia ukazujące to co mnie czeka za jakiś czas, bo ciągle czekam na dokończenie prac przy moich częściach:

received_55046163910lok4i.jpeg

 

received_55153886230ibjfi.jpeg

 

 

 

 

 

 

Kupa złomu, powoli się uzupełnia w kolejne elementy...

received_234747075555yk0s.jpeg

 

 

 

 

 

 

Kiedy odbiór? Wstępnie za 2 tygodnie, bo znajomy ma natłok prac, ale może i lepiej... Zawsze będzie na coś innego o ile mi się spodobało coś, hahaha.

 

 

 

 

fb_img_15732408332911uj8k.jpg

Już powoli wygląda tak mój garaż, chyba muszę się zabrać za porządki tam, by upchnąć kolejne elementy układanki na 2020. Pracy będzie w fuuuuj, ale może się uda ułożyć te puzzle.

 

 

 

 

 

 

 

 

A Wy już planujecie zakupy pod choinkę dla swoich aut?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...