Skocz do zawartości

[E46] Compact by Lelek


Lelek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.10.2019 o 17:22, Thepiekarz napisał:

Wiem doskonale że to nie koniec gratów tak więc czekam na więcej :)

I tak jest. 

Montaż uszczelki szyby tylnej... Akcja tył oraz lista zakupów z nim związana...
Akcja tył? Uważam praktycznie za zamkniętą, wszystko kupione co chciałem, bo przewody w oplocie będzie w akcji hamulce. 
@MAREK GERMAN - nie warto stawać na laurach, trzeba walczyć i iść po swoje. Nawet powolnymi krokami.
@Bartek.P - to prawda, skoro już buduje swoje auto. To nie chce dawać starych części, ponieważ chce, by mi to auto posłużyło jak najdłużej.

Złapałem kontakt z @Cholo, który sprowadził w swoje progi E46 Compact i zapewne coś od Niego kupię. Jestem dobrej myśli!
 

b85.jpg

b86.jpg

b87.jpg

b89.jpg

b90.jpg

b91.jpg

b92.jpg

b93.jpg

b94.jpg

b95.jpg

b96.jpg

b97.jpg

b98.jpg

b99.jpg

b100.jpg

b101.jpg

b102.jpg

b103.jpg

b104.jpg

b105.jpg

b106.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wojtek-e30 napisał:

Sie obkupił :) 

Chodzą głosy, że to jeszcze nie koniec zakupów. :)

 

11 godzin temu, atos1987 napisał:

Ten kompot już jest droższy niż wtedy kiedy opuszczał fabrykę :D

Nie przesadzaj, jeszcze mu troszkę brakuje :)

 

 

2 godziny temu, MAREK GERMAN napisał:

I na końcu kupi ode mnie kerschery heheheh a ja zrobię coś innego także już nie będą takie same :-)

 

pozdro

Jeżeli będzie taka możliwość, czemu nie. Wszystko zależy od tego ile będziesz chcieć pieniędzy i czy w danej chwili będę  mieć. Już możemy pisać umowę kupna. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, atos1987 napisał:

To ja juz moge napisać ze nie bedziesz miec kasy :-D

Hokus, pokus, czary, mary jakiś bank da dolary!

 

11 minut temu, Thepiekarz napisał:

Spokojnie domu nie będzie muszał sprzedać że by mieć na koła:lol:

Nawet mi to przez myśl nie przechodzi na szczęście. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowy miesiąc = nowe zakupy.

Od pewnego czasu zauważyłem, że jestem zakupoholikiem, w garażu robi się magazyn części do mojego oczka w głowie. Dzisiaj jeszcze przed wypłatą wpadły dwie nowe paczki z częściami do mojego jakby znienawidzonego Compacta przez osoby śmigające BMW. Czy warto? Wydaje mi się, że tak - bardzo wiele myślałem nad tym tematem i doszedłem do wniosku, że już nie warto się cofać tylko trzeba iść za ciosem i osiągnąć najwyższy poziom Compacta, by @MAREK GERMAN auto nie stało już samo gdzieś i słuchało, że nie powinno tutaj go być, bo to Compact - Molo mi się przypomniało, heheh.
Zaczęło się wszystko niewinnie od zakupu felg na sezon zimowy - dziwne, bo długi czas walczyłem z myślami felgi czy kobyłki, ale wpadną felgi z racji, że planowana jest sprzedaż kolorowych BBSów w listopadzie. Także wpadł taki oto felunek na stanie w garażu :D
W środku tygodnia, paczka z ASO? Zawsze spoko, chociaż przeraził mnie sposób jej zapakowania, bo w opakowaniu bodajże po tosterze, ale grom z tym. Jedynie lekko lakier odprysnął na krawędzi, ale obstawiam, że to wina transportu i zachowań kurierów na przerzutach paczek.
Akcja zawieszenie ciągle w akcji, przed ostatnia tura elementów układanki przyszła. Zostało jeszcze jedno grubsze zamówienie, odebranie elementów z malowania proszkowego oraz niespodzianka o ile fundusze pozwolą, ale to gdzieś w połowie nowego roku dopiero. Syndykat. to tylko koło, felga i nic więcej - nie sądzę. :wytrysk:Nie mogę się doczekać tego momentu aż wszystko ogarnę, zwiozę do domu - wyprowadzę auto na dwór i zrobię zdjęcie tego co mnie czeka do montażu - auto z dołu ma być jak nowego, prawie jak u @gamek2 czy @SebaE30 i wielu innych tutaj osób.
Małe podsumowanie dzisiejszych kurierów, co wpadło? 
Miała wpaść jeszcze jedna paczka z nakładkami m-performance, boczkami do eksperymentów, osłoną nad kola, zaślepkami etc., ale w końcowej fazie nie mogłem dojść do porozumienia a nakładki stawiamy opór przez co zrezygnowałem z zakupu od kolesia. 
Co dalej? Najbliższy tydzień wiele pokaże, jeżeli mój plan wypali to w tym tygodniu jadę odebrać elementy zawieszenia z piaskowania i lakierowania proszkowego. A jeżeli mój pomysł wyjdzie z 11 listopada to będzie pewnie miłe zaskoczenie dla wielu z Was i podniesie to poziom auta o ile kupię.  Już za chwilę widzę komentarz dobrego ziomka @atos1987, który zaszczepił mi tok myślenia by Syndykat., że mnie totalnie popierd***** ... :twisted:

b112.jpg

b113.jpg

b114.jpg

b115.jpg

b116.jpg

b117.jpg

b118.jpg

b119.jpg

b120.jpg

b121.jpg

b122.jpg

b123.jpg

b124.jpg

b126.jpg

b127.jpg

b128.jpg

b129.jpg

b130.jpg

b131.jpg

b132.jpg

b133.jpg

b134.jpg

b135.jpg

b136.jpg

b137.jpg

b139.jpg

b140.jpg

b141.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2019 o 14:07, Wisnia135i napisał:

Ladne  klocki xd sam czekam kiedy u mnie  juz będe  na tym etapie ^^

A jaki mam zamysł na zdjęcie jak to skompletuje - zanim zacznę składać zimą już.
Gdzieś na strychu przewala mi się dywan z starych czasów
Wystawić auto na dwór na ten dywan i wszystkie te pierdółki poukładać wokół auta, haha

b143.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, feconi napisał:

To pokuś się o konserwacje porządną całego dołu i ogarnięcie rudej jak jest. Skoro i tak wszystko wyciągasz z tyłu warto dodać trochę starań i to ogarnąć.

Nie ma już wyjścia... Idę za ciosem,  pokolei wszystko będzie robione na nowo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I cyk kolejne zdjęcia ukazujące to co mnie czeka za jakiś czas, bo ciągle czekam na dokończenie prac przy moich częściach.
Kupa złomu, powoli się uzupełnia w kolejne elementy...
Już powoli wygląda tak mój garaż, chyba muszę się zabrać za porządki tam, by upchnąć kolejne elementy układanki na 2020. Pracy będzie w fuuuuj, ale może się uda ułożyć te puzzle.

A Wy już planujecie zakupy pod choinkę dla swoich aut?

 

 

b146a.jpeg

b146b.jpeg

b146c.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...