Skocz do zawartości

[E46] Compact by Lelek


Lelek

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny dzień zmagań przy Compact'cie... Wpadły progi m-pakietowe pomalowane w jednolity kolor - nadwozia + lotka Zendera, która obecnie stawia opory... Auto zostało na zamontowanie dedykowanego tłumika końcowego Eisenmann'a...


b14hyky1.jpg

b161ykul.jpg

b1729j1y.jpg

b18o3jd1.jpg

b19qqkcd.jpg

 



Lotka była wyjęta chyba przez kogoś na chama dlaczego mi pręży mocno z lewej strony co widać na zdjęciu, że jest wyżej. Dlatego auto jeszcze zostało na kolejne próby wyprostowania go, na dodatek jeszcze wpadły magnesy pod zderzak, czyli widok paskudnej zniknie, bo będzie już przyciąganie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, goryl napisał:

Jak dla mnie to te progi wołają o czarne wstawki !!

Hmmm, czy ja wiem - mogę przełamać jedność auta czarnymi listwami na środku auta.

 

 

5 godzin temu, MAREK GERMAN napisał:

Zaczyna już wyglądać ten tył

Pozdro

 

O dziękuję, Marku. Z tyłu jedyne co już brakuje to tylko szerokiej felgi do pełni szczęścia.

 

 

38 minut temu, Wisnia135i napisał:

Zgadzam się z @goryl  czemu wcześniej miałeś progi z czarnym dodatkiem  a teraz zrobiłeś czarne dodatki na  aucie a progi dałeś całe w kolor?

Szukając odpowiedzi na Twoje pytanie,  doszedłem do wniosku, że jestem osobą, która dużo kombinuje i szuka ideału. Długo walczyłem z myślą czarnej wstawki znowu,  ale tym razem postawiłem na jednolitą barwę. Czy dobrze? Czas pokaże... Jeżeli będę nie zadowolony z efektu wrócę do czarnej wstawki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w końcu udało mi się odebrać autko od sąsiada. Co się w nim zmieniło? Jak wyżej pisałem wpadły lusterka AC Schnitzer pomalowane w Schwartz 2, do tego nerki z maski zostały przemalowane również w Schwartz 2, wnęki w zderzaku przód i tył również dostały kolor Schwartz 2. Przy okazji wpadły progi m-pakietowe z dobrymi spinkami czego mi brakowało w poprzedniej wersji wizualnej samochodu. Na klapę zawitała lotka z pakietu Zender ( niestety nie udało się jej idealnie spasować, ale coś jeszcze pomyślę z nią ) a pod zderzak został zamontowany wydech końcowy Eisenmann dedykowany pod 325ti Compact w wersji neutralnej. 

 

 

 

 


Poniżej kilka zdjęć, które zobrazują sytuację pod odbiorze auta...

b22r2jpu.jpg

b23rwjvk.jpg

b25oaka3.jpg

b24hhjba.jpg

b26ggkxa.jpg

b273kjek.jpg

b2865jcl.jpg

b29h3jfp.jpg

b31iyk3z.jpg

b302wk9y.jpg

b32d1k4w.jpg





 


Uprzedzając Wasze pytanie o maszynę zbierającą - zostaje i nie jest na sprzedaż.  Komentarze na temat felgi też proszę zostawić dla siebie... Wiem, że psuje ona urok tego auta, ale w zimę już zmienia właściciela a do tego auta będzie szukana jakaś fajna felga 3tlg, która podniesie walory tego auta, bo tak naprawdę już tylko jej brakuje.

 








Bonus... Zaglądając do wnętrza auta - tutaj też będą zmiany szykowane  pod zdjęciami opisze co szykuje w najbliższym czasie.

b205xk31.jpg

b21mgkag.jpg

Na pewno musi wpaść lusterko od M3 wsteczne. Spodobało mi się to jajko jak kupowałem dla Łukasza. Na dodatek brakuje mi nakładek na pedały, radia 2 DIN, dodatkowej zapalniczki i elektrycznych szyby tylnych. Wyciszenie drzwi oraz podłogi też muszę zakupić, by w końcu sprzęt CarAudio  pograł co został już kupiony dawno, dawno, temu. W ostateczności mogą zawitać fotele przednie od M3, ale to już naprawdę na koniec, koniec, koniec modyfikacji wnętrza...







Co dalej? Na pewno kolejne zakupy - właśnie debatuje na temat zapalniczki dodatkowej wraz z wiązką. Kolejne zbieranie gratów i powolne modyfikacje zimą. Na pewno będę walczyć z montażem xenonu, ale jeszcze go muszę poddać modyfikacjom - krzyże, przyciemnienie klosza etc. Także to tylko kwestia czasu jak znowu coś poczytacie o zmianach  w aucie. Nie będę pisać o kolejności, bo dopóki mam pracę to nie mam czasu na modyfikacje, bo wolę zarobić i rozszerzyć pole do kolejnych prac i gromadzić to wszystko. Ma ktoś pomysł na felgę 3tlg? Proszę o komentarz, wezmę pod uwagę wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartek.P napisał:

Zawsze mówię że dobry compakt nie jest zły! I ty właśnie to udowadniasz. Koła zmieniasz i będzie malina. No może jeszcze do zmiany te czarne lusterka :wink:

Zmiana lusterek = zmiana progów, by nie było to wszystko zlane. Na razie to zostaje w takiej konfiguracji... Dogadałem zapalniczke,  jutro powinna wyruszyć do mnie. I czekam na odpowiedź z zaprzyjaźnionego warsztatu,  to może będą kolejne kroki w przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek ma racje. U Marka takie lusterka dobrze się komponują ale u Ciebie to wygląda słabo. Jaki tego powód? Nie wiem, może inny kolor robi taką różnicę?Może dlatego tak gryzie bo widzę cały czas ten rotor? a może to jej urok może to maybelline :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, atos1987 napisał:

Bartek ma racje. U Marka takie lusterka dobrze się komponują ale u Ciebie to wygląda słabo. Jaki tego powód? Nie wiem, może inny kolor robi taką różnicę?Może dlatego tak gryzie bo widzę cały czas ten rotor? a może to jej urok może to maybelline :D

Poczekaj aż będzie zmiana felgi wtedy będzie może mniejsza okazja szukania dziury w całym, tylko ciągle nie wiem w jakim rozmiarze szukać i czego, ale coś się wybierze na pewno. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Richie_G napisał:

Zrobisz lampy, założysz koło i będzie bardzo dobrze. Widać że bierzesz przykład z odpowiednich osób. Chcesz zakładać 18" czy 19"?

Koło będzie niczym wisienka na torcie,  więc z nim jeszcze będę zwlekać troszkę. W sumie sam nie wiem... 18 = nisko, by dobre spasy zrobić.  19 = troszkę komfortu i wysokości od ziemii, ale znowu łatwiej o spasy. Lampy czekają w garażu, muszę rozebrać przemalować wnętrze,  do tego coś z krzyżem podziałać,  złożyć i wypolerować klosze. Ogólnie to nie mam pomysłu na felge, fajnie siedzi Kerscher u Marka i miałem plany na niego, ale robić to samo? Chyba poszukać czegoś innego, by była oba na poziomie, ale nie do końca takie same. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Wisnia135i napisał:

Ja  bym ją posadził na rialach daytona race,  też fajne  koło, dość fajne cenowo i robiła  by robote :) ew  custom bbs rs2  i  miazga  pełną gębą xx

Rial Daytona oklepana już felga, ale dająca fajne możliwości do wizualnej poprawy auta i tak jak mówisz dość budżetową wersją jest. Ogólnie widziałem BBS RS2 w wersji customs gdzieś już i jajca opadają do samej ziemii na jej widok. Przy okazji wiem kto ma wersję normalną tej felgi i proponowałem tej osobie 5,000 od ręki w gotówce za ode felgi i nie bardzo był chętny do rozmowy a taki zakup pozwoliłby mi z czasem na możliwość rozwinięcia sytuacji pod względem późniejszego customsa jak mówisz.

 

 

33 minuty temu, ryyyan napisał:

Super działasz,  auto coraz lepiej się prezentuje :-)

Nie wiem czy pamiętasz, ale kiedy byliśmy trzoda klatkowa jak na memie padły z moich ust, że brakuje tutaj mojego auta, bo strasznie smutny ten rodzynek Marka no i przy okazji powiedziałem, że postaram się w roku kolejnym postawić moje auto pod oknem sąsiadów,  by ich oczy bolały na jego widok, bo były docinki w stronę tego nadwozia. Powoli, powoli działam A efekty będą już mniej widoczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wisnia135i napisał:

@Lelek bbs rs2 tak chodzi więc  cena 5k to normalna cena..  ostatnio mogłem kupić za 6k ale 20cali  ale do niczego mi to potrzebne nie było...  i jak mówisz mozna narazie wsadzić go ori  a potem zrobić na custom  i była by miazga :)

Jakbyście wiedzieli takie felgi proszę o oznaczenie. W sumie jakbym zrobił przymiarki na tej feldze też można, by było gdybac jakby ona siadła na złamanych rantach :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lelek napisał:

Jakbyście wiedzieli takie felgi proszę o oznaczenie. W sumie jakbym zrobił przymiarki na tej feldze też można, by było gdybac jakby ona siadła na złamanych rantach :o

masz instagram? jest jeden gość co cały czas ma RSII w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Richie_G napisał:

@atos1987 też mi wspomina o tej feldze, że ona ładnie by mogła siąść na aucie. Ogólnie jakbym miał dawać RH to chciałbym dać większe parapety niż miał Marek, więc delikatna rolka by jeszcze wpadła na autko wtedy takie wiaderka zawsze są na plus! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rant 2.75 i 3.25 to maks w tych felgach jak dla mnie w e46. jak byś dał 3.25 i 3.75 to zrobisz pokrakę z chorymi kątami. Patryk rozumiem że masz duże ambicje i za wszelką cenę chcesz wybić tego kompota na scene GS ale rób to chłopie z głową bez zbędnych fajerwerków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, atos1987 napisał:

rant 2.75 i 3.25 to maks w tych felgach jak dla mnie w e46. jak byś dał 3.25 i 3.75 to zrobisz pokrakę z chorymi kątami. Patryk rozumiem że masz duże ambicje i za wszelką cenę chcesz wybić tego kompota na scene GS ale rób to chłopie z głową bez zbędnych fajerwerków.

Jak Ty mnie dobrze znasz, łosiu z stolicy. Nie no poszukamy czegoś ciekawego i może pojedziemy już zimą po felunek dla mnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MAREK GERMAN napisał:

Te rh co miałem na przymiarkę od brachola to były z niskim et bo były od 5er i 8.5j i 9.5j, także jeśli znaleźć z wysokim et to można podziałać, choć mi osobiście nie leżały one 

 

Pozdro

Dlatego ciągle i ja się zastanawiam oraz zostawiam je tak naprawdę na koniec, by było to wisienką na torcie. A co sądzisz o nowym zestawieniu mojego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...