Skocz do zawartości

[E46] Compact by Lelek


Lelek

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 24.08.2019 o 22:19, AdRRian napisał:

Dobry pomysł z duplikatem zawieszenia!

Ale ktoś na innym wątku pisał, że lepsze od malowania proszkowego jest malowanie chlorokauczukiem. Podobno bardziej wytrzymałe.

W sumie już kolejne części mam nadzieję, że jutro w końcu wyruszą do mnie. Wszystko ugadane, tylko zostało czekać na paczki dwie od jednego gościa. Przeciąga troszkę, ale to przez brak wspólnego języka w kwestii wysyłki i sposobu płatności >...< dziwne, że koleś mi odmówił płatności z góry...

 



 

Dnia 24.08.2019 o 23:03, Scrat napisał:

Wszystko ładnie pięknie, tylko po co chcesz wypalać tuleje skoro kupując poli kupujesz zestaw gotowy do założenia na auto (czyt. tuleja metalowa i poli)? Nic nie musi iść z odzysku ;)

Tutaj jeszcze do przegadania zawsze temat, tym bardziej, że fundusze też średniego rozmiaru - ale liczę, że coś zarobię na boku a przy okazji wybije sobie tulejki na warsztacie swojego mechanika oraz spiszę dane do każdej tulejki. 
Zostanie tylko montaż wtedy z czasem a to już sam banan się będzie rodzić na buzi przy wbiciu kolejnej tulejki w swoje miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj te zbrojenie się:

69130619_44603940612359k2c.jpg

68959162_239581047407oakce.jpg

69208022_358688301729wpkvm.jpg

69388453_502968003593nsknf.jpg

Coś można powoli myśleć o zmianie delikatnie image.

 

 

Chyba wszystko już skompletowane:

70013143_5114739629509pjnz.jpg

69167703_241582506517ykkkl.jpg

69548257_52435877811090kdf.jpg

69099931_487523635314zzkkc.jpg

69264912_666854880484ucjl6.jpg

69660209_237228699303ovkqr.jpg

69099931_487523635314zzkkc.jpg

Teraz tylko dogadać cenę i wywieźć wszystko do dopracowania...

 

 

 

 

 

 

 

I kolejny motyw, ori przeniesienie akumulatora do tylu by wyglądało jak na m54b30 przystalo:

69365584_479193309326rfjl0.jpg

69360016_124872133200y8jst.jpg


To chyba koniec zakupów na ten miesiąc.

 

 

 

 

 

Także powoli kończę kompletowanie zestawów i będzie się trzeba wziąć za montaż, może z czasem jak felga wpadnie to GF będzie dla mnie już celem do osiągnięcia.  Oby w 2020 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zaktualizować temat swój, bo wcześniejszy portal do wstawiania zdjęć upadł. Zeszło mi się sporo, ale mam nadzieję, że zajrzysz i ocenisz przebieg pracy przy moim samochodzie. Nie miałem wszystkich zdjęć, ale co znalazłem na dysku to wstawiłem tutaj.
 

 





Dodam jeszcze kilka zdjęć, które nie miały miejsca jeszcze na tym forum:

a193yakpz.jpg

a194dwj2s.jpg

a195h7kuo.jpg

a196rqj82.jpg



Wnętrze jeszcze w ciągłej budowie, ale już powoli do celu dojdę i będzie idealnie, bo tam w sumie najmniej pracy zostało...








Dodam kilka zdjęć swego auta, które jeszcze jako tako są warte uwagi:

a197skjap.jpg

a198k4j6f.jpg

b2ccjxv.jpg

b30sjek.jpg



Problem jest widoczny z przodu: spasowanie zderzaka oraz rejestracja, ale jakoś z tym zaradzę sobie a KUJON już mi podesłał link do magnesów to zamówię na dniach i będziemy działać.










Byłem na MELO także mogę coś od siebie tam powiedzieć:

a199gyjrr.jpg

b1luj9d.jpg

Chciałbym serdecznie pogratulować osobom, które dostały wyróżnienia, ciasteczka OREO, Dziękuje za pokazanie mi świata Syndykatu, Tobie Atos, że mnie tam zabrałeś i zrozumiałem kilka spraw związanych z budową auta. Serdecznie chciałbym pozdrowić wszystkie mordy, które poznałem na zlocie, osoby te, które przewinęły się przez Nasz pokój. Marek ujrzałem Twojego Compacta na żywo przez, którego zaczęło mi ryć banię budowanie auta. Dziękuje wszystkim osobom odwiedzającym mój temat, zostawiającym opinie na temat auta, także jest wrzesień - sezon jesienny coś trzeba działać przy aucie. 



Obecnie auto oddane do malowania - będą lekkie zmiany, ale prawie oficjalne. Zostało jeszcze kupić nowe ślizgi oraz zamontować xenon a ponadto rzeczy, które poszły do malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowach z wieloma osobami, szukaniu rozwiązania sytuacji - poszedłem troszkę też po swoich pierwszych wizjach. Auto obecnie stoi u sąsiada, który mimo średnich warunków naprawdę dobrze maluje w przyjaznej kasie no i zawsze doradzi.

 

 

 

 


Sytuacja wygląda tak:

b4ovjts.jpg

b5a8kc2.jpg

b6tfjyn.jpg

b7mvjcq.jpg

b8tikjz.jpg


 

 

 

Jako drugi kolor wybrałem Schwartz 2 - mam nadzieję, że siądzie tak jak myślę...






Zdjęcia jak to będzie leżało na aucie? Już niedługo.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ryyyan napisał:

No zobaczymy co z tego wyjdzie ^^

Czas pokaże, niby dzisiaj miałem do odbioru, ale jutro przyjdą magnesy to przeciągne dzień by je spasowac od razu za zderzak.

 

 

3 godziny temu, Bartek.P napisał:

Dla mnie inny kolor lusterek niż nadwozia optycznie zwęża auto. Jestem ciekawy jak to siądzie.

Akurat z tymi lusterkami jest taki problem, że są jajkowate i troszkę bałem się w kolor nadwozia dać. 

 

 

3 godziny temu, atos1987 napisał:

Pjoter ale obudowy lusterek to miały zostać w kolorze auta z tego co wiem..?

Miały, miały, ale postanowiłem progi dać w kolor nadwozia.

 

1 godzinę temu, Wisnia135i napisał:

Jak już robisz  te wstawki czarne  to w  progach jak masz wcięcia  też mogłeś to zrobić, widziałem to na paru compotach i wygląda dość spoko

Miałem progi z wstawkami czarnymi w poprzedniej wersji jeżeli mi się znudzi jedność to pomalować te wstawki to nie problem.

 

1 godzinę temu, Bartek.P napisał:

Przecież są czarne wystawki na progach.

Były teraz są jednolite w kolor nadwozia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bartek.P napisał:

To nie ma wyjścia , trzeba kupić zwykle ori srebrne i można sobie zmieniać do woli. Raz czarne raz srebrne:wink:

Oryginalne też sobie zostawię. Także nie będzie z tym problemów.

 

Przed chwilą, dyziux666x napisał:

Ja też mam u siebie na E39 te lusterka ACS i mam adapter czarny a reszta lusterka jest w kolor auta i wydaje mi się że tak najlepiej się to komponuje 

Na wiosnę jestem umówiony na zrobienie listw na dachu, zderzaka przedniego, bo są odpryski i kilka pi***ol w środku także jak mi nie spodobają się to przemaluje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, atos1987 napisał:

No ok, zobacze na żywo :D

Uprzedzę Cię...




b9i9ks0.jpg

b100yj4i.jpg

b11clkfc.jpg

b12l0k6h.jpg

b13tjk5i.jpg



Pierwsze wrażenie, szczerze? Dziwne.  Nie wiem sam co powiedzieć, niby fajne, ale różnica wizualna ogromna i trudno się przyzwyczaić.  Jeszcze zastanawiam się jak z srebrną wersją by siadło...  @dyziux666x podeślesz zdjęcie jak u Ciebie to siedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, dyziux666x napisał:

Pewnie mam nadzieję że dobrze skopiowalem link

 

URL=http://s1072.photobucket.com/user/Dominik_Cieloch/media/20190615_134342_zpscujxytz5.jpg.html]20190615_134342_zpscujxytz5.jpg[/URL]

20190615_134308_zps9vlb3tyr.jpg

Też bardzo ciekawie to się komponuje.

 

6 minut temu, Thepiekarz napisał:

Przepraszam bardzo panowie ale tutaj na forum jest Compact który z czarnymi lusterkami ma ELITE tak więc nie wiem po co tutaj ta gówno burza? 

Tylko, że Marek przeszedł jako pierwszy gruntowne modyfikacje E46 Compact, ale z tego co śledziłem temat jego modyfikacji też z lusterkami ludzie mieli jakiś niedosyt. Tutaj o tyle dobrze, że mogę pomalować na srebro, bo i na dachu chce listwy na srebrno dać także kwestia czasu lub mojej chorej głowy. Są gusty i guściki a o tym się nie powinno dyskutować. Ja wiem czego brakuje temu autu, ale na razie omijam ten temat łukiem, bo sam nie wiem co wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...