Skocz do zawartości

[E46] Compact by Lelek


Lelek

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 2.01.2019 o 19:59, SebaE30 napisał:

Fajne graty zbierasz, wszystko idzie w dobrym kierunku ! Mam nadzieje, że te wszystkie naklejki z szyb znikną ( szczegolnie przod ) i ze wpadnie xenon ori :) 

Akurat kolejna dostawa części już jest w drodze:

24p1kns.jpg


25cqj98.jpg
 

 

 

285ejgp.jpg

29apjtn.jpg

27nek3l.jpg


26yzjgq.jpg





Zabawa w tworzenie swojego auta trwa ciągle. Paczki za paczkami. Dodatki za dodatkami, aby tylko poszło wszystko w właściwym kierunku.



Kolejne graty, kolejne kroki w przód - kiedyś Cię dogonię @MAREK GERMAN, heheh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, PoliniSpeed napisał:

Ha to już wiem kto tak marudził, że boczki bagażnika 10zł droższe niż na allegro :D :D Na szczęście compact poszedł jak świeże bułki ;)

Akurat boczki bagażnika z zapalniczką sam sobie wyciągałem na szrocie, więc pudło. :ph34r:

@PoliniSpeed, jak sprawy się mają? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z racji, że temat nie jest aktualizowany na bieżąco a robiony z doskoku a rzeczy, któreś miały miejsce wcześniej dostawiam tutaj jako kolejny proces zmian... Tak wyglądała sytuacja zanim wpadło to do auta - co jest zobrazowane wyżej.



32e1jm1.jpg



30vdk3g.jpg



31mljyd.jpg



33zdkug.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.01.2019 o 19:59, SebaE30 napisał:

Fajne graty zbierasz, wszystko idzie w dobrym kierunku ! Mam nadzieje, że te wszystkie naklejki z szyb znikną ( szczegolnie przod ) i ze wpadnie xenon ori :) 

Tutaj może się uda na urodziny kupić cały zestaw xenonu, bo jadę na wycieczkę za Nim - tylko przelew wpadnie na konto.

 

 

Dnia 24.01.2019 o 09:07, Sifacil napisał:

Ależ to jest brzydkie ;x 

Najważniejsze, że właściciel zadowolony i dba należycie ;) Naklejki według mnie też out. Rozwiąże się sprawa z dojazdem, to koniecznie spasy. Wnętrze jak wnętrze, każdy ma swój pomysł i dobrze, że dochodzą smaczki ;)

Staram się dbać o mojego Compacta jak tylko potrafię. Najpierw lepsza felga i dopiero o spasach będę myśleć. Obecne BBSy są przejściowe.

 



 

Dnia 31.01.2019 o 15:05, Thepiekarz napisał:

Czekam na całość jak siadze i wtedy się wypowiem. 

Tutaj jeszcze daleka droga, w planach mam jeszcze zakup radia 2 DIN i dopiero zacznę składać to w całość, bo podstopnica, kierownica m-pakietowa, szyby tylne w elektryce leżą w domu, ale dzisiaj nie wytrzymałem i zacząłem składać sobie wnętrze na próbę. Oto efekty:

11m9k2v.jpeg

12sckt5.jpeg



Jak wpadną wszystkie graty jakie chce do wnętrza, złożę to już na stałe w aucie Macie pomysł jak przyciemnić elementy dolne od kokpitu, by były jeszcze czarniejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Piorun napisał:

Czerwony ładnie pasuje do srebra, dobry przykładem jest mka Batmana, tylko tam jednak duża rolę odgrywają fotele recaro.

Postawiłem na sportsitize, bo są w miarę wygodne. Wcześniej miałem dzielone z materiałem i przypasowały mi do pleców. Do czerwonego byłem mocno sceptyczny swego czasu, ale przekonały mnie i teraz jestem zadowolonym posiadaczem ich.

 

2 godziny temu, Wisnia135i napisał:

Do srebrnego dość spoko. Wrzuć poza czerwienią wzio w alcantare, ładnie by to siadło xd

Ogólnie jeszcze kminie sobie sprowadzić deskę z wersji individual, która od dekorów w górę jest w kolorze skóry a dół ciemny. Rozmowę mam nakręconą, ale to jeszcze nic pewnego - chociaż nie wiem czy nie będzie już za dużo tej czerwieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, orzel napisał:

czerwony moze byc ale bez tych mieszków bo one są słabe - i wyżej kolega dobrze napisał, deche w alcantare i troche innych elementow i taki środek by siadł przyjemnie

Ogólnie mieszki zostały tylko naciągnięte na ramki plastikowe tak ooo bez większej precyzji dlatego wyglądają jak widać na załączonych zdjęciach. Nad wnętrzem jeszcze troszkę planuje pomyśleć, bo i tak będzie rozpruwane, że względu na dodanie wiązek na tył i kilka innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest co prawda dwa dni przed moimi urodzinami, ale siostrze przyszedł prezent dla mnie - niby wycieraczki, ale liczy się gest.

98tmk4g.jpg




Nie wytrzymałem i musiałem coś kupić sobie na urodziny padło na sprzęt CarAudio:  głośniki Helix RS 6 Competition i wzmacniacz Audio System HX 175.4...



Głośniki Helix RS 6 Competition:

Zestaw 3-drożny
Moc ciągła: 110 W
Moc maksymalna: 140 W
Średnica gł. niskotonowego: 160 mm
Średnica gł. wysokotonowego: 25 mm
Pasmo zestawu: 47 - 25000 Hz
Impedancja: 4 Ohm
Skuteczność: 91 dB
Głębokość montażu: 67 mm
Zwrotnica w zestawie: tak
2 średnio/niskotonowe głośniki o średnicy 16 cm
2 tweetery o średnicy 25 mm
2 zwrotnice 2-drożne
2 maskownice

99wmkew.jpg

a100caknf.jpg



********************************************

Audio System HX 175.4
Audiofilski wzmacniacz na komponentach marki Burr-Brown TI.
Najwyższa pólka tego wybitnego producenta wzmacniaczy Car HiFi !
4-Kanal HIGH END Hochleistungsverstärker mit Full-Mosfet Technologie Burr-Brown Vorverstärker, 1 Ohm Stereo / 2 Ohm Mono stabil, echtes "Direkt in" (RDI), stufenlose temperaturabhängige Lüfterkühlung, effizienter Analogverstärker, sehr hoher Wirkungsgrad, variabler Phaseshift von 0-360°, elegantes Design, variable und schaltbare Subsonic, HP, LP und BP Filter und Vollaktivmodus möglich, effizientes Sicherheitssystem (MWPC), extrem weitreichende Eingangsempfindlichkeit von 0,2-8 V
4x 175 Watt RMS @ 4 Ohm
4x 255 Watt RMS @ 2 Ohm
4x 500 Watt RMS @ 1 Ohm
2x 500 Watt RMS @ 4 Ohm Mono
2x 1000 Watt RMS @ 2 Ohm Mono


a101cfkpz.jpg






Tylko wyciszyć auto i cieszyć się pięknem muzyki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Jak się czeka na coś, by zrobić krok w przód zawsze można dać jeden mały krok do przodu dlatego i w aucie były małe zmiany:

a1682zkzp.jpg

a16963j29.jpg

a1707kkym.jpg

a171vzj7n.jpg

 


Szybko, jasno i klarownie a przede wszystkim bardzo zmieniło obraz. Kierownica i podstopnica zawsze na plus.







Walka z montażem xenonu, spisywanie co gdzie i dlaczego...

a172e3jtw.jpg

a173v9jkz.jpg

a1746mkfb.jpg

a175omjee.jpg

a176olkwa.jpg

a177lrjdp.jpg


Niby siadło, ale nie działało a wszystko jak książka pisze rozprowadzone...





Zmiany: klapy z przed liftowej na poliftową, poprawka maski, bo była słabo pomalowana:

a178yrktb.jpg

a180kujz0.jpg

a179ppjoz.jpg


Też bardzo zmienia to wizerunek auta w moim odczuciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie do końca sam, bo robię pod okiem mechanika - ale jak widać i mi się nogi podwijają z tą śrubą o jeden obrót grzechotką za dużo i poszło się walić wszystko, ale od poniedziałku jak wymienię rolki i uszczelki pod deklem to wrócę do tej śruby, w sumie z obecnego silnika będą śruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...