Skocz do zawartości

[E28] 528i Turbo White Sensation


kalbi

Rekomendowane odpowiedzi

Niebieski mi nie pasuje, dlatego wymieniam wszystko na czarne do białej budy lepiej się wkomponuje. 
 

Znalazłem zaległy wykres, ma być jeszcze kilka poprawek, żeby go poprawić jak będzie pogoda i lepsze warunki drogowe oraz jak wszystko już poskładam w całość. Pomiar robiony hamownią drogową. 
 

1ed860007a06cfb2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kalbi napisał:

Niebieski mi nie pasuje, dlatego wymieniam wszystko na czarne do białej budy lepiej się wkomponuje. 
 

Znalazłem zaległy wykres, ma być jeszcze kilka poprawek, żeby go poprawić jak będzie pogoda i lepsze warunki drogowe oraz jak wszystko już poskładam w całość. Pomiar robiony hamownią drogową. 
 

1ed860007a06cfb2.jpg

Co to za turbo i ile dmucha że niut taki wysoki w stosunku do mocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo to GT2871 doładowanie na chwilę obecną 1.1 bara. Auto fajnie jeździ dołem, górą już się tak nie napełnia to fakt. Charakterystyka podobna do diesla. Na cyfrach mi tak  bardzo nie zależy na innej hamowni pewnie by było więcej mocy :-D Przez pewien czas myślałem nad większym turbo ale jeszcze dobrze na tym nie pojeździłem. Czas pokaże na razie chce dokończyć auto żeby nabrało ogłady wizualnej. Kilku znajomych ma bmw turbo z mocami pod 500 koni i nie widzę sensu robić mojego auta na aż tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Black Hella wyglada spoko i myślę, że prędzej czy poźniej je zrobię. Co do samego kola to zobaczymy bo jest opcja na customy. Na żywo O.Z’y wyglądają naprawdę dobrze w czarnym. Na zdjęciach faktycznie się zlewają zrobię w wolnej chwili jakieś inne strzały i podklej na forum ;-) Mi osobiście na żywo grają dobrze w całości i obecnym klimacie race.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

W ostatnim czasie za dużo się nie dzieje, był problem z nagrzewnicą płyn wyciekał na podłogę udało się kupić nową oraz nowe węże było z tym zabawy bo musiałem zdemontować cały środek z auta. Korzystając z okazji, że środek jest pusty i po pracach blacharskich wszystkie stare maty i wygłuszenia wyrzuciłem do kosza, zabrałem się za wyciszanie auta i klejenie wszystkiego na nowo. Pierwsze kroki :
 

7641494a54bbe7b7med.jpg
 

dde9b976ff3cd776med.jpg
 

fd4fe0cde63e0a6amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak jeździłem praktycznie gołą kastą to nawet piasek z opon było słychać. Środek już prawie skompletowany wszystko z granatowego zostało zmienione na czarne został tylko schowek no i fotele. Wnętrze w całości więc można było przepalić pajęczyny i strzelić na szybko fotki: 

ced22d55e1b1035cmed.jpg

0f743a24247fd063med.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ostatnio padła kostka stacyjki i to już druga za mojej kadencji więc zapadła decyzja na rozruch z guzika szukałem jak najbardziej klasycznego, żeby jakoś mocno się nie gryzł z resztą otoczenia. Zamówiłem również short shifter na unibalu, od zawsze chciałem mieć sztywne i precyzyjne biegi tym bardziej, że mój lewarek jest wylatany. Dywan przemalowałem na czarno z granatowego więc środek praktycznie skompletowany w jednym tonie i na koniec podsyłam kilka luźnych zdjęć.

 

IMG_E0898.JPG

IMG_E1013.JPG

IMG_E1014.JPG

IMG_E0786.JPG

IMG_E0943.JPG

IMG_E0962.JPG

IMG_E0939.JPG

CZAW3833.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lapka666 napisał:

Dziwne mody. Ten start stop to nawet nie wiem jak skomentować. Co następne? Head-Up?

Dla ciebie dziwne dla mnie normalne. Z tym Head-up’em sam za bardzo poleciałeś. Nie widzę tu żadnej technologi z nowożytnych pojazdów. Auto robione w stylu race do normalnego poruszania się po ulicach, a nie toczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mega, tylko jeden szczegół kłuje mnie w oczy mianowicie chrom na listwie czarnej na bokach drzwi. Do pełnego shadowline brakuje usunięcia tego chromu i będzie petarda stylistycznie :D ja osobiście okleiłem folią 3m czarna satyna ponieważ niestety nie do dostania przynajmniej na ten czas w idealnym stanie :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde , czarne listwy drzwi nie pasują według mnie do listew w kolor zderzaków i wiem że to ori tak wychodziło ale jakoś tak nie spójnie to wygląda ( ja osobiście bym wolał aby na zderzakach ala listwy były w czerni ) fura w klimacie sport nawet w klasyku spoko wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2021 o 17:15, Wisnia135i napisał:

A tam się czepiasz, to ma zapierdalać :drive:

Ja tam się może nie znam ale to auto juz chyba wystarczająco odbiegło od punktu 1 regulaminu tego działu . Niechce krytykować ale zalatuje mi tu czymś z grupy VAG gdzie swap silnika z benzyny na diesla jest czymś fenomenalnym tak jak wsadzenie do auta z końcówki lat 80 felgi nazwijmy to nowożytnej czy mody radia ktore zasłaniają kratki nawiewów xd oczywiście szanuje za pracę podjęta bo wiadomą sprawą jest ze kosztowało to dużo pracy i efekt ma zadowalać właściciela a nie kogoś innego ale to nie tedy droga mysle do tego forum według regulaminu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...