Skocz do zawartości

[E36] mati0618 - 328 coupe individual Samoablau Mateusza


mati0618

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy później...

Witam,

zgodnie z modą panującąna forum w tym czasie wrzucam parę zdjęć z prawdopodobnie ostatniego wyjazdu w tym sezonie. Samochód ląduje w garażu i czeka sobie spokojnie do wiosny, a ja dalej zbieram sobie części do odnowy podwozia i zawieszenia. Idzie to powoli i mozolnie ale konsekwentnie. Chociaż w sumie robię to dla siebie i nigdzie mi się nie śpieszy a pośpiech przeważnie jest złym doradcą. Do zobaczenia w przyszłym sezonie!

 

IMG-8522.jpg
IMG-8523.jpg
IMG-8524.jpg
IMG-8526.jpg
IMG-8527.jpg
IMG-8529.jpg
IMG-8530.jpg
IMG-8531.jpg
IMG-8532.jpg
IMG-8538.jpg
IMG-8540.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolorek. Nietypowy i pewnie łatwy w utrzymaniu. Jedna rzecz mi tylko w tym aucie nie leży. Gryzący się kolor wnętrza z lakierem. Mówiłeś, że takie auto już kupiłeś. Koszt przeszycia takich foteli to też nie mały wydatek ale odmieniłoby to auto bardzo. Wiem, że Łukasz z TSZ ma namiar na mega fajnego tapicera. Może kiedyś to zrobisz. Choć siedząc w środku to kolor mi się bardzo by podobał i ciężko byłoby go zastąpić. Mówię tylko o całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koloru wnętrza to już raczej kwestia gustu, mi nie przeszkadza, wewnątrz dobrze komponuje się z czarnym i mi to wystarczy. Aktualnie skupiam się na zawieszeniu i podwoziu, a kolor foteli no trudno, albo się komuś podoba albo nie. Zawsze to można zmienić ale na pewno nie jest to w planach w najbliższym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...