Skocz do zawartości
Panama

[E36] Cabrio 328i by Sylwek

Polecane posty

1 godzinę temu, Panama napisał:

Jak narazie działa poprawnie, za każdym razem jak używałem działa dobrze 3 mignięcia. Masz taki sam moduł jak ja? 

Jestem prawie pewny że tak. Jutro może powalczę z tematem

13 godzin temu, qbak napisał:

Jestem prawie pewny że tak. Jutro może powalczę z tematem

Z multi masz podpinać? Jak coś pisz jak czegoś nie wiesz pomogę robiłem to nie dawno. 

Postaram się jak najszybciej odbudować wszystkie wygasłe zdjęcia :(  I żeby tego było mało dysk gdzie były zapisane zdjęcia z forum też padł. 

Kilka zdjęć jak auto wygląda w tej chwili. 

img_27941qj01.jpg

img_2730lsju8.jpg

img_274645khp.jpg

img_2799nqjoh.jpg

img_2749dcjtn.jpg

img_27399jjgh.jpg

23 godziny temu, lapka666 napisał:

Fajnie doposażona. Nie ma co. Jedynie fotele odświeżyć albo zmienić bo nie czytałem jakie plany.

Dzięki to nie koniec doposażenia. Fotele chce całe elektryczne kiedyś dać. Lędźwie już mam, tylko brak czasu żeby poskładać. 

Modyfikacja licznika z czarnymi pierścieniami bardzo mi się podoba, plus naklejki. Ta ikona tempomatu oczywiście petarda. Dzięki kilku osobą na tym forum udało mi się to ogarnąć. Wskazówki nie będę malował na czerwono zostaje jak jest. 

70ywj1u.jpg

702jzjz7.jpg

Historia kanistra szukałem udało mi się kupić 6L  bez lejka w średnim stanie. Rozglądając się za lejkiem w tej cenie znalazłem cały komplet w lepszym stanie 6L. Następnie dowiedziałem się że w e36 powinien być kanister 9L. Zdecydowałem sprzedam te dwa i kupie 9L. I na stanie miałem 3 kanistry jeden już sprzedany, jednego chętnie sprzedam. Miedzy czasie udało mi się kupić nowa nakleję na kanister. 

Proszę porównanie jak siada w kolo 6L a jak 9L. 

Wkładka plastikowa z koła musiała wylecieć.

716a4ja0.jpg

712xpjaw.jpg

713vyj3g.jpg

Tyle udało się zgromadzić 

714wok06.jpg

717lckax.jpg

718w7k23.jpg

7152mk1o.jpg

Kanister dodaje smaczku jak się otwiera bagażnik :mrgreen: jeśli można wiedzieć to gdzie dorwałeś naklejke na niego ? Też muszę kupić bo chce swój oddać do proszku 

45 minut temu, MOMI napisał:

a ten mniejszy kanister 6l nie wchodzi właśnie idealnie pod tą osłonę koła zapasowego?

Nie wchodzi sprawdzałem bo chciałem go zostawić jak milem 6L chwilowo. Jest za mała średnica żeby wsadzić. 

1 godzinę temu, jacoo napisał:

Kanister dodaje smaczku jak się otwiera bagażnik :mrgreen: jeśli można wiedzieć to gdzie dorwałeś naklejke na niego ? Też muszę kupić bo chce swój oddać do proszku 

Mam taka naklejkę. Kupiłem ale mi nie potrzebna. Na olx ktoś sprzedaje robi takie rzeczy. Jak znajdę podeśle linka. 

18 minut temu, Panama napisał:

Mam taka naklejkę. Kupiłem ale mi nie potrzebna. Na olx ktoś sprzedaje robi takie rzeczy. Jak znajdę podeśle linka. 

Poproszę i ja na prywatnych jak można.