Skocz do zawartości

[E36] Cabrio 328i by Sylwek


Panama

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Sopel94 napisał:

S32 fajne proste koło, choć custom z s32 byłby lepszy :-D. Ja na poczatek chce założyć act sx 18" . Może i bez furory, ale zawsze to 3tlg

 

Custom s32 to sztos wyglada pięknie. Zawsze podziwiam to koło jak ktoś ma na swoim aucie :roll: mi się kiedyś marzy futura lub bbs rc przerobię na 3tlg. Ale jak ogarnę koła spakuje będzie pięknie klasycznie.:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...
W dniu 17.01.2022 o 18:43, Dzwonek napisał:

Jak tam postępy w pracy ?

Niewiele się dzieje bo niema mnie w Polsce na stałe :-| przez sytuacje na świecie jestem raptem raz do roku. Nie miałem czasu zaktualizować tematu. Pare rzeczy udało się już zrobić jak byłem w wakacje, coś tam pokupić. Większe mniejsze rzeczy. postaram się w miarę możliwości coś opisać. Kebab w 2021 roku zrobił max 10km. smutne ale prawdziwe. czeka na lepsze czasy. Mimo trudności działam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Siemanko Ekipa mała aktualizacja tematu. Nie odpuszczam w miarę możliwości działam, tematów do zrobienia poprawienia ulepszenia jest mnóstwo...

BBS RC 8j 9j odebrany od lakiernika nowy lakier bębna, nowe naklejki z logiem, śruby nowy chrom, ranty polerka na lustro, nowe opony 205/40 8J 215/40 9J R17. Felgi jak byłem na kilka dni w PL udało się wkoncu założyć na auto bez jakiegokolwiek spasowania jeszcze byle można było się przemieszczać i przepalać auto.

img_7391sredniovkm4.jpeg

img_7392srednir3kpl.jpeg

img_7394sredni59j87.jpeg

img_7393srednihgkrj.jpegimg_8230srednicrkp0.jpeg

 

img_8240maydzk71.jpeg      img_8249srednit8kus.jpeg

img_8251sredniftkpf.jpeg

img_8334mayvakts.jpeg img_8337may82jq8.jpeg

img_8339may7wjnz.jpeg img_8338mayxvkpb.jpeg

img_8391may29kaw.jpeg img_8387maytlksf.jpeg

img_8401mayonkqo.jpegimg_8412mayldkv0.jpeg

Jestem zadowolony zaczyna to wyglądać tak jak ma być. Biednie ale ze smakiem.  Mam tez filmik z prac przy felgach. Co powiecie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.07.2022 o 22:23, M3DYK napisał:

koła petarda, ale opony z przodu nie siadły jak z tyłu, na profl 40 dobrze by było 195,   mając opone 205 pasowałoby profil 35 i wtedy byłby ładnie wystający rancik jak z tyłu  :) 

Dzięki staram, szerokości nie jakieś powalające 2tgl tylko ale mi się podoba, kto wie co będzie dalej. Na ten moment te opony muszą zostać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja rzeczy które udało się kupić, nowe listwy spinki progowe m3 miały być używane ale zawsze gumki i stan był tragiczny nie było ze boli kupiłem nowe. Nowe emblematy do dekielków felg, plastiki do naprawienia podsufiki jeszcze nie zrobione brak czasu.   

 

img_8311mailty5bjgg.jpeg img_8436mailtyr2k8w.jpeg img_8423mailty5mj6s.jpeg

img_8435mailty1ojdm.jpeg img_8438mailtyfxjq5.jpeg 

img_8439duzyj7ksx.jpegNiby tylko głupie listwy ale jak cieszy... detale są najważniejsze... Pozdro wariaty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejne fanty udało się kupić elektryczne stelaże, w najbliższym czasie będę się starał zamatować przełożyć całe fotele, odrazu zamatuje pompowane lędźwie. Chciał bym dołożyć wysuwane zagłówki i podłudzia. Robił ktoś z was wypowie się, ciężko dostać graty? Od czego i gdzie szukać? 

img_9103duzyvjkk1.jpeg

img_9106duzy07khv.jpeg

img_9107duzy86kv5.jpeg

Kupię jak by ktoś miał wiązkę elektrycznych foteli i do lędźwi też... ostatecznie dorobie przewody i wtyczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Prześledziłem cały wątek i jestem pod mega wrażeniem jak wszystko we e wnętrzu ogarniasz. Widzę też że podpiales telefon. Czeka mnie to samo. Stąd moje pytanie

 

W aucie mam całą.instalacje (antena, w bagażniku modul, mikrofon, głośniki). Brakuje mi słuchawki i uchwytu. Auto w sedanie.

 

Znalazłem kopyto i uchwyt. Znalazłem również słuchawkę, ale jest ona mocowana w tunel. Teraz moje pytanie. 

 

Czy słuchawka do kopyta różni się czymś i tej mocowanej w schowek? W opcji z stelażem w schowek telefon wpina się w ten stelaż i z niego wychodzą dwa kable. Natomiast montując telefon na kopycie nie ma tam żadnych Kabli.

 

Dobrze rozumiem, że montując teleofn na kopycie i tak muszę gdzieś zamontować "ten box"?

Na zdjęciach telefon z tym boxem, uchwyt do kopyta.

 

 

 

 

received_3350396961948081.jpeg

received_819919965710485.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.09.2022 o 13:09, Szymon871 napisał:

Prześledziłem cały wątek i jestem pod mega wrażeniem jak wszystko we e wnętrzu ogarniasz. Widzę też że podpiales telefon. Czeka mnie to samo. Stąd moje pytanie

 

W aucie mam całą.instalacje (antena, w bagażniku modul, mikrofon, głośniki). Brakuje mi słuchawki i uchwytu. Auto w sedanie.

 

Znalazłem kopyto i uchwyt. Znalazłem również słuchawkę, ale jest ona mocowana w tunel. Teraz moje pytanie. 

 

Czy słuchawka do kopyta różni się czymś i tej mocowanej w schowek? W opcji z stelażem w schowek telefon wpina się w ten stelaż i z niego wychodzą dwa kable. Natomiast montując telefon na kopycie nie ma tam żadnych Kabli.

 

Dobrze rozumiem, że montując teleofn na kopycie i tak muszę gdzieś zamontować "ten box"?

Na zdjęciach telefon z tym boxem, uchwyt do kopyta.

 

 

 

 

received_3350396961948081.jpeg

received_819919965710485.jpeg

Dzięki staram się robić ulepszać na ile tylko mogę aktualnie brak czasu na robienie czego kolwiek przy aucie….

 

Dokładnie słuchawka będzie pasować w ten uchwyt w kopyto normalnie….

Tak, ten moduł co wchodzi w tunel musisz schować np: za schowkiem i w niego wpiąć słuchawkę. Powinno działać. Właśnie dzisiaj gdzieś na innym forum widziałem ze musi być karta sim co ma 2g czyta. Ile w tym prawdy nie wiem. 
 

U mnie dokupiłem właśnie ten ,,box” muszę go wpiąć pomiędzy modułem a słuchawka i kupić kartę i uruchomić żeby działało. Ewentualnie jeszcze coś z antena porobić. Tylko jak pisałem totalny brak czasu i tyle tematów czekam… 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz montować boxa. Możesz słuchawkę wpiąć bezpośrednio do wiązki. W zależności od modelu słuchawki będzie ona również reagowała na przyciemnienie lub rozjaśnienie podświetlania zegarów. 

Box przy wiązce e36 jest zbędny bo nawet nie ma ona wtyczki do jego podpięcia. Dlatego możesz go pominąć, a sygnał z modułu z bagażnika idzie bezpośrednio do słuchawki. Sim i tak działa jedynie w module z bagażnika, w boxach nie działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 2.10.2022 o 07:55, ogo2103 napisał:

Nie musisz montować boxa. Możesz słuchawkę wpiąć bezpośrednio do wiązki. W zależności od modelu słuchawki będzie ona również reagowała na przyciemnienie lub rozjaśnienie podświetlania zegarów. 

Box przy wiązce e36 jest zbędny bo nawet nie ma ona wtyczki do jego podpięcia. Dlatego możesz go pominąć, a sygnał z modułu z bagażnika idzie bezpośrednio do słuchawki. Sim i tak działa jedynie w module z bagażnika, w boxach nie działa. 

Boxa kupiłem którego nie mialem przy zakupie wszystkiego, teraz mam podpięte bezpośrednio jak opisałeś. Nie mam możliwości teraz rozkręcać i sprawdzać tego niestety brak czasu... Ale musi działać chce to w przyszłości zrobić. Ściemnianie sluchawki nie dziala teraz, przyczyna myślę brak box lub słuchawka do zmiany. Z tego co wiem Karta SIM musi być co obsługuje 2G dobrze myślę. Wie ktoś jaki operator. Jak dla mnie za mało ze tylko świeci ma działać.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...
Il 08/02/2019 alle 23:03, Panama ha scritto:

Ciao, il silenzio non significa che non sta succedendo nulla. C'è continuamente alla ricerca di parti nuove e usate. Sono state aggiunte nuove strisce pdc. Targhe nuove di fabbrica, marcatura 328i, ovviamente. Adesivi informativi per contatore e tappo carburante. Copricoppe per sport motoristici, pulsante di opzione. Seconda radio classica a cassette (solo come scorta) Modulo di controllo della velocità dell'e39.

512l5jjg.jpg

55xikgn.jpg

52e6ksu.jpg

542a7j3n.jpg

5374j11.jpg

Orologi aggiuntivi 3x VDO dell'Audi 80. Più 4 contatori dell'E36 che abbiamo messo insieme come uno solo. 1x donatore di icone del cruise control, 2x misuratori compatti da 323 ti con anelli neri e centro grigio, 1x contatore ori della mia macchina.  

545cjd4.jpg

 

563igj0b.jpg

562lcjzc.jpg

 

564ijkym.jpg

566dpkqp.jpg

 

565vlks9.jpg

567jckmy.jpg

L'operazione di controllo pressione è stata completata. Sono estremamente soddisfatto L'icona del controllo della velocità si illumina, squilla e lo sfondo grigio dell'orologio con un ottimo effetto 323 ti. Il resto lo daremo lentamente. 

57ezkmg.jpg

C'è anche un altro ripiano per la collezione, spazio per 3 orologi VDO

58170kz1.jpg

582qrknz.jpg

 

583jnkuc.jpg

Adoro e il robot vengono questo:) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...