Skocz do zawartości

[E36] Cabrio 328i by Sylwek


Panama

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, witte36 napisał:

Wiązkę dorwałem kiedyś z E46 a ona ma czytnik w bagażniku tak więc nie będę musiał przedłużać wiązki. A co do montażu to mam instrukcje serwisowa BMW. Jak chcesz to podaj maila to Ci podesle

Właśnie instrukcje mam tylko ciekawi mnie czy będziesz się wpinał w wiązkę radia czy w szyny zbiorcze czy jeszcze jakoś inaczej. Jak podepniesz daj znać na priv co i jak. Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Panama napisał:

Właśnie instrukcje mam tylko ciekawi mnie czy będziesz się wpinał w wiązkę radia czy w szyny zbiorcze czy jeszcze jakoś inaczej. Jak podepniesz daj znać na priv co i jak. Pozdro 

Zawsze wpinam się w szyny zbiorcze bo nie nawidze jak jest burdel w elektryce typu pocięte kable, podpinane i poprzeciagane byle jak. Ok odezwę się i porobie fotki. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Witam :grin: w nowym roku.

W tym momencie wiele z autem się nie dzieje :neutral: od sierpnia stoi w garażu :-o 

Sytuacja na świecie nie pozwala dostać się do PL, może lato się uda. Chodź cały czas mniejsze większe rzeczy zbieram zamieniam sprzedaje żeby coś się działo. Ostatnio trafiłem drugi w lepszym stanie kompletny aparat BMW. 

974de285-7d07-4115-89vkvs.jpeg

W ostatnim czasie udało się bratu wydobyć spod koca i przepalić co nieco. Na drogę nie pojechał brak przeglądu od sierpnia. 

7ffaf57e-616e-4620-b4aujdl.png

da7ca331-dea6-47b2-9cw6kvx.png

 

:arrow: Sprzedam styling 32 8j et20 9j et26 R17

20b41e60-f8c8-46c3-85ljec.jpeg

Niebawem zdradzę co w zamian S32. Jakoś staram się na odległość działać. Pozdrawiam wariaty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

:arrow:Kupiłem BBS RC 090 8jET20 9jET26:grin:

Stan dobry nigdy nie rozkręcane, klar na rantach, jakieś niewielkie obtarcia. Generalnie do odnowienia. Zastanawiam się jaki kolor rotorów bębnów i śrubek.

Myślę ranty śrubki polerska, bębny czarne lub srebrne jak ori, rotory jakiś inny odcień srebrnego. Czy iść w serie jak było?

1a69407a-243d-499f-87jj5o.jpeg

 

30a24b92-c7f3-40ff-bpujsk.jpeg

cf8955b0-ce90-469f-9lgj33.jpeg

 

4375f988-e476-4706-960jml.jpeg

Czekaja jak będę w PL żeby się nimi zająć. Myśle na 8j dać opony 205/40 lub 195/45? A na 9j Tył 215/40 lub 205/40. 

Jak myślicie może ktoś ma takie koło na swojej i się wypowie. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, jacoo napisał:

Ja miałem na swoich 8j opony 185/35 i był piękny naciąg. ( Ale też nie był przesadny) 

Serio 185/35 :shock: No to nieźle. Ja myślałem ze te 195/40 była by przesada. Chce żeby fajnie wyglądało lekki naciąg był i można było gdzieś dalej jechać bez większych problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, dyziux666x napisał:

Ja miałem na swojej E36 

I też miałem 8j 205/40

9j 215/40 I lekka rolka nadkoli z tylu 

Właśnie takie same lub całkiem podobne parametry miały te S32 co miałem. I negatyw na tyle max na ori zawiasie. I czasem coś tam obtarło lekko. Nie rolowałem nadkoli. Ale opony na tyle miałem 215/45 myśle jak dam 215/40 to powinno się spasować ładnie. Jak nie trochę wyrokuje lub regulacje dam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, qbak napisał:

Ale jeśli rolowanie to raczej wewnętrzny rant, nic nadkola wizualnie nie ruszasz przy 215/40 (tak mi się wydaje, poprawcie mnie jeśli się myle)

Dokładnie tak jak piszesz. Tylko nie chce tego robić ale jak się bez tego nie da spasować dobrze i będzie pocierać nie będzie wyjścia. Musi być dobrze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...