Skocz do zawartości

[E36] Cabrio 328i by Sylwek


Panama

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 13.12.2019 o 23:56, Panama napisał:

Ciężka sprawa ten schowek ale jakoś powalczę z nim jeszcze :D mam kopyto i mam uchwyt w łokieć. Kopytko zamontuje sprawdzimy jak to będzie wyglądać.:wink:

Telefon daj na kopyto, jak włączysz światła kokpit będzie wyglądał jak w samolocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qbak moim zdaniem nowoczesny telefon nie będzie pasował to całości. Ale jak śmigasz na codzień to zawsze jakieś rozwiązanie jest, gdzie odłożyć smartfona. Ja np niemam gdzie.

 

Dnia 8.01.2020 o 11:05, AdRRian napisał:

Telefon daj na kopyto, jak włączysz światła kokpit będzie wyglądał jak w samolocie ;)

Przekonałeś mnie hehe nie no prawda taka ze jak już zdobyłem uchwyt i kopyto to zamontuje i będzie samolot. 

 

@KAWUŚ było jakieś inne kopyto jeszcze? Do tego jeszcze musisz mieć uchwyt słuchawki. Jak coś mam jeden do sprzedania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja.

Udało się zebrać cały kompletny telefon wraz z kopytem. Od kilku osób po kilka rzeczy i cała układanka jest. Dzięki @BartekW1 za pomoc i pamieć. 

Pierwsze kupiłem uchwyt telefonu, od czegoś trzeba zacząć. Udało się kupić drugi z zaślepkami ale urwane mocowanie górne słuchawki. Aktualnie do sprzedania.

7549fj9w.jpg

75171jqm.jpg

755juknd.jpg

 

7529qjhx.jpg

7537kkmp.jpg

756bqkgq.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja zrobiłem coś na wzór uchwytu do smartfona :) Rzadko autem jeżdżę, ale jak już jadę to wolę mieć telefon na wierzchu. Nie widzi mi się upychanie uchwytów w kratki, więc zrobiłem go tutaj. Od wewnątrz jest magnes , który trzyma telefon jak zły po przyłożeniu go do kopyta. Nic nie lata, nie spada, zachowany jest oryginalny wygląd, a telefon zawsze w zasięgu wzroku. 

IMG_20200129_154418.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Następnie do całej układanki kupiłem pompowane lędźwie czekają jak cała reszta na zamontowanie. Nie obędzie się bez małej modyfikacji a mianowicie, dorobienie podświetlenia przycisków lędźwi. Dowiedziałem się o tym tutaj na forum i od @Michaś 523i fajnie mieć podświetlane.

Co do podpięcia zdania są podzielone jedni mową stały plus a inni plus po zapłonie. Myślę podpiąć je po zapłonie. Wy jak macie chętnie się dowiem. 

762czkt9.jpg

7631zj4z.jpg

761mgkha.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, AdRRian napisał:

Zawsze możesz zrobić podświetlane gniazdko USB/AUX ;) tego jest narazie niewiele ;)

myślałem o tym ale nie podświetlę napisu tylko ewentualnie wyjście, a to już będzie burzyć symetrię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O SKURCZASYN. Przyznaje wygląda nieźle.

 

Ale wydaje mi się że kiedyś widziałem guzik w którym litery AUX były w tym samym stylu co np. ikonografika podgrzewanych siedzeń, i ten napis był podświetlany a nie same gniazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi się udało kupić ori fabrycznie nowy z ASO przycisk PDC 0/1 do swojego projektu i chciałem ogarnąć bratu do jego auta ale wszystko już wykupione i teraz żeby znaleźć to ciężki temat ale liczę na farta że gdzieś znajdę i ogarnę i tobie również życze powodzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thepiekarz hehe dzięki za wsparcie :smile: Ja miałem taka sytuacje że kupiłem w ASO pokazywało ze jest kilka sztuk i przyszła paczka z innymi rzeczami wtyczka do przycisku była a przycisku brak. Dzwoniłem mieli zorganizować i tak im zeszło ze musiałem się upominać o zwrot kasy. Może trafisz dwa to pamiętaj o mnie hihi:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kolejna aktualizacja Siema:)

 Mimo ze jestem poza garażem żeby coś porobić przy aucie. W tych ciężkich czasach, może kiedyś uda się przylecieć do PL. Szukam nowych fantów do układanki. 

 

Wpadło mi w łapy to kupiłem plecak na kosmetyki samochodowe. 

7712ak30.jpg

Kupiłem dwa coinbox coupe/cabrio prawa lewa strona. Każdy wie jak ciężko kupić w kolorze czarnym. Szukam kogoś kto by się chciał zamienić za takie. 

To opcją pierwsza. Druga to przemalować je na czarno. Robił to ktoś? Z tego co się orientowałem pytałem zdania są podzielone. Trzecia opcja zmiana środka pod monetniki żeby pasowały 8) ale to raczej nie realne. 

774muk8t.jpg

7723ykfr.jpg

77329kxs.jpg

Jak myślicie co z tym robić? Każda opinia mile widziana. Podro. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ryyyan napisał:

Pomalować na czarno tak jak ja zrobilem

Masz zdjęcie jak to wygląda? Czym malowałeś? Ten wkład ze środka jest wyjmowany? Nie miałem tego jeszcze w rekach, brat mi zdjęcia podsyła jak paczki przychodzą. Jakoś muszę sobie radzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...