Skocz do zawartości

[E36] Cabrio 328i by Sylwek


Panama

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
23 godziny temu, lapka666 napisał:

Fajnie doposażona. Nie ma co. Jedynie fotele odświeżyć albo zmienić bo nie czytałem jakie plany.

Dzięki to nie koniec doposażenia. Fotele chce całe elektryczne kiedyś dać. Lędźwie już mam, tylko brak czasu żeby poskładać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacja licznika z czarnymi pierścieniami bardzo mi się podoba, plus naklejki. Ta ikona tempomatu oczywiście petarda. Dzięki kilku osobą na tym forum udało mi się to ogarnąć. Wskazówki nie będę malował na czerwono zostaje jak jest. 

70ywj1u.jpg

702jzjz7.jpg

Historia kanistra szukałem udało mi się kupić 6L  bez lejka w średnim stanie. Rozglądając się za lejkiem w tej cenie znalazłem cały komplet w lepszym stanie 6L. Następnie dowiedziałem się że w e36 powinien być kanister 9L. Zdecydowałem sprzedam te dwa i kupie 9L. I na stanie miałem 3 kanistry jeden już sprzedany, jednego chętnie sprzedam. Miedzy czasie udało mi się kupić nowa nakleję na kanister. 

Proszę porównanie jak siada w kolo 6L a jak 9L. 

Wkładka plastikowa z koła musiała wylecieć.

716a4ja0.jpg

 

712xpjaw.jpg

 

713vyj3g.jpg

Tyle udało się zgromadzić 

714wok06.jpg

 

717lckax.jpg

718w7k23.jpg

7152mk1o.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jacoo napisał:

Kanister dodaje smaczku jak się otwiera bagażnik :mrgreen: jeśli można wiedzieć to gdzie dorwałeś naklejke na niego ? Też muszę kupić bo chce swój oddać do proszku 

Mam taka naklejkę. Kupiłem ale mi nie potrzebna. Na olx ktoś sprzedaje robi takie rzeczy. Jak znajdę podeśle linka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Siema coś tam się staram działać przy aucie ale średnio to wychodzi. Niestety z braku czasu, jak się wpada na tydzień do Polski. Niestety nie da się nic zrobić w pospiechu i byle zrobić, pośpiech nie pomaga. Dlatego teraz będę zbierał fanty i w miarę możliwości dokładał działał. 

Udało się podłubać koło schowka zmiana białej ori latarki na czarną z e46. Biała ma zepsutą baterie. A koniecznie chce mieć w tym miejscu sprawną latarkę. Muszę to jeszcze spasować bo przy zamykaniu schowka lekko wystaje. 

 

732n9k78.jpg

73186knx.jpg

Następnie kupiłem sama popielniczkę do cup holdera przerabiając na cztery dodatkowe miejsca na przyciski. Mojej w idealnym stanie było szkoda  niszczyć. 

741z9k1l.jpg

 

742b1jt0.jpg

744unjdz.jpg

 

745zdj1h.jpg

 

 

7463ijcs.jpg

 

747fkk2r.jpg

Tak to wyszło teraz się zastanawiam gdzie dać telefon na kopyto, czy w łokieć? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Twojej fotorelacji przypomniałem sobie jak pasowałem schowek w swojej e36 i jak później strasznie nienawidziłem tego robić :mrgreen:

Telefon dał bym w łokieć- osobiście nie lubię dziurawić elementów wnętrza...

Pzdr,

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Bartas napisał:

Po Twojej fotorelacji przypomniałem sobie jak pasowałem schowek w swojej e36 i jak później strasznie nienawidziłem tego robić :mrgreen:

Telefon dał bym w łokieć- osobiście nie lubię dziurawić elementów wnętrza...

Pzdr,

B.

Ciężka sprawa ten schowek ale jakoś powalczę z nim jeszcze :D mam kopyto i mam uchwyt w łokieć. Kopytko zamontuje sprawdzimy jak to będzie wyglądać.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...