Skocz do zawartości

[E36] 328i Cabrio by Bartek


BartekW1

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, BartekW1 napisał:

Zegary M Europa nie ma ASC ale Zegary M USA mają ASC. Jedne zegary maja temperaturę oleju a inne mają ekonomizer. Tempomatu nie mają ale mój zegar bedzie miał. Warto prześledzić ebay w tym temacie 

To tak samo jak jest teoria że jak się ma ASC to nie można mieć Szpery, a to są całkiem odrebne sprawy. 

nie do końca jest w ten deseń ponieważ były EU zegary z M/ASC i pod SMG

 

i były też zegary Individual

tak więc nie muszę szukać po ebayu jak mam katalog

 

maxresdefault.jpg

 

hqdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Michaś 523i napisał:

nie do końca jest w ten deseń ponieważ były EU zegary z M/ASC i pod SMG

 

i były też zegary Individual

tak więc nie muszę szukać po ebayu jak mam katalog

 

maxresdefault.jpg

 

hqdefault.jpg

No widzisz a w poprzednim poście napisałeś że nie było zegarów M z Asc? Zegary M nie tylko były pod ciśnienie oleju i Smg , bo niektóre miały także ekonomizer. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 11.02.2020 o 23:08, Bartas napisał:

z Michasiem w sprawie teili do kebaba to raczej nie wpadał bym w dyskusje ;)

Proszę o jakąś aktualizację, najlepiej zdjęciową :mrgreen:

Pzdr,

B.

Czekam na paczkę z USA z licznikiem,  jak tylko dojdzie zrobie aktualizacje zdjęciową oczywiście.

Co się tyczy Michasia to ja z nim w dyskusję nie wchodzę, tylko on sam ma jakiś uraz co do mojej osoby ale to już inna kwestia. 

Pozdrawiam

A tym czasem wspomnienia z Warsaw Moto Show 

9f587890717f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2020 o 23:28, BartekW1 napisał:

Czekam na paczkę z USA z licznikiem,  jak tylko dojdzie zrobie aktualizacje zdjęciową oczywiście.

Co się tyczy Michasia to ja z nim w dyskusję nie wchodzę, tylko on sam ma jakiś uraz co do mojej osoby ale to już inna kwestia. 

Pozdrawiam

A tym czasem wspomnienia z Warsaw Moto Show 

9f587890717f.jpg

Zwyczajnie na przyszłość jak zaczniesz obrabiać mi dupę za plecami to pamiętaj że 90,%  osób związanych z tym środowiskiem znam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Michaś 523i napisał:

Nie zupełnie. Po prostu ten set jest sedesa .  Carbon szedł do indi i do GT

Tylko do GT szedł tunel na 2 lub 4 przyciski, tutaj mamy 5 oraz listwa carbonowa była z wyżłobieniem na plakietkę tu jest na gładko więc to nie są carbonu z M3 GT. Jest to pakiet doposażenia indywidual zakładam że z cabrio bo sedany były produkowane do maja 98 a tu data październikowa jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Michaś 523i napisał:

Zwyczajnie na przyszłość jak zaczniesz obrabiać mi dupę za plecami to pamiętaj że 90,%  osób związanych z tym środowiskiem znam 

To źle wiesz panie Kolego ale żyj w takiej świadomości i życzę powodzenia.

Ten Set jest z Cabrio Individual a nie z sedana

Pozdrawiam serdecznie

 

13 godzin temu, Utaś_e36 napisał:

Bartku popraw mnie jak sie mylę ale ta konsola jest z wersji indywidual  ponieważ m3 gt miał tylko 2 przyciski tak? Pozdro. 

Koledzy opisali poniżej wszystko. Łukasz konsole byly na 2, 4 i 5 przycisków zależy od właściciela jak konfigurował auto w wersji Individual a Listwy były także z emblematem Motorsport. 

 

13 godzin temu, mlody_e30 napisał:

Tylko do GT szedł tunel na 2 lub 4 przyciski, tutaj mamy 5 oraz listwa carbonowa była z wyżłobieniem na plakietkę tu jest na gładko więc to nie są carbonu z M3 GT. Jest to pakiet doposażenia indywidual zakładam że z cabrio bo sedany były produkowane do maja 98 a tu data październikowa jest.

Tak z Cabrio Individual ten zestaw był dodatkowo listwy progowe jeszcze. 

Tu Vin auta do zdekodowania

WBABH31000EZ07753

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ryyyan napisał:

Fajny rsrytasik .zazdraszczam mocno . Aczkolwiek ja chyba zrobię sobie customowe carbony, oem zdecydowanie za drogi.

Jak byś chciał mam kolesia  co ogarnia  takie rzeczy ^^ mi listwy shadow line  właśnie  robi we włókno ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...