Skocz do zawartości
BartekW1

[E36] 328i Cabrio by Bartek

Polecane posty

28 minut temu, qbak napisał:

Autostradowy potrójny kierunek, zmieniarka cyfrowa (nie pamiętam już czy masz czy nie ;) ) Nie piszę roleta elektryczna bo w cabrio ciężko byłoby zaadoptować :D Może dodatkowa przepustnica na wydech ?

Zmieniarka cyfrowa jest już i działa z Usb/aux , rolety się nie da bo cabrio, a te kierunkowskazy hmm pomyślę o tym. Dzięki za sugestię

Jest niemiecki moduł, wpinasz do skrzynki bezpieczników i działa. Czasem nie chce zaskoczyć (raz na 15-20razy) ale tak to działa dokładnie tak jak w nowszych samochodach

Jakiś czas mnie nie było ale nie oznacza że nie działamy dalej w pomysłach ulepszania Bmw wiec wpadło tak :

- Pakiet skór Individual do wnętrza

68d68a812f08.jpg

- Elektryczne wysuwane podudzia, będzie zabawa aby do Vaderów zaadaptować

5a7eea7406e4.jpg

Myślę że sporo rzeczy uzbierałem i czekam na nowy sezon żeby to poskładać. Zdjęcia z prac wstawię pewnie gdzieś marzec - kwiecień 2019

Teraz auto już zimuje

15cbf8b34ebf.jpg

Witam 

Jak na zbieranie części przystało w zimę to w końcu trafiłem drewnianą gałkę podświetlaną do mojego wnetrza czyli Birke Anthrazit, nowa zapakowana w pudełku i co ciekawe z wersji Bmw m3 e36 sześciobiegowa. Emblemat ///M podświetlany także zamówiony i wymieniony pięciobiegowy.

Jestem mega zadowolony długo poszukiwana cześć

d5e0cc1cc799.jpg

353f70ec811e.jpg

" target="_blank">Link
9 godzin temu, BartekW1 napisał:

Witam 

Jak na zbieranie części przystało w zimę to w końcu trafiłem drewnianą gałkę podświetlaną do mojego wnetrza czyli Birke Anthrazit, nowa zapakowana w pudełku i co ciekawe z wersji Bmw m3 e36 sześciobiegowa. Emblemat ///M podświetlany także zamówiony i wymieniony pięciobiegowy.

Jestem mega zadowolony długo poszukiwana cześć

Czuję się tym gadżetem zmiażdżony, ciekawe ile sztuk tego wyprodukowali... :)

34 minuty temu, AdRRian napisał:

Czuję się tym gadżetem zmiażdżony, ciekawe ile sztuk tego wyprodukowali... :)

Adrian nie wiem szczerze ile sztuk wyprodukowano ale trafiłem i nawet chwili się nie zastanawiałem tylko ją kupiłem - koszt z wysyłką wyszła 800zł ale myślę że warto było dać bo gałka drewniana podświetlana to rzadkość w Bmw e36.

4 godziny temu, lapka666 napisał:

nie mam pytań... dla mnie to już przegięcie. To już ewidentnie choroba.

Czasami gdy szukasz czegoś kupe lat i nagle sie pojawia to nie zwracasz uwagi na koszt. Chęć posiadania tego przewyższa wszystko. 

" target="_blank">Link
23 godziny temu, BartekW1 napisał:

Czasami gdy szukasz czegoś kupe lat i nagle sie pojawia to nie zwracasz uwagi na koszt. Chęć posiadania tego przewyższa wszystko. 

Niestety potwierdzam :P

Tłuste mody ;) A co do gałki to wcale nie takie kosmiczne pieniądze biorąc pod uwagę to że taki rarytas.

I napisałbyś na PW jeśli to nie tajemnica skąd masz te elektryczne wysuwane podudzia chodzi mi o model auta.

Witam jakiś czas mnie nie było ale działam dalej sprawnie w poszukiwaniu części jakie sobie zaplanowałem. Wiosna za pasem i sie zacznie zabawa. Dla tych obu rzeczy kupiłem w niemczech całe auto Bmw e36 cabrio Individual i wyjąłem z niego do swojego projektu :

- Ręczny z rączką drewnianą Birke Anthrazit

c31a05d5b309.jpg

- Dywan Individual Graphik II Cabrio

79cd803ca0f9.jpg4efd748fb231.jpg

Idealne połączenie z moimi dywanikami zakupionymi w zeszłym roku. 

Jeszcze zostało mi do znalezienia boczki w pełnej skórze ale to plany narazie, gorzej z realizacją bo nie ma tego.

Mam plan ruszyć już z robotą wszystkiego za tydzień. Bedę wrzucał fotki z montażu części. Pozdrawiam 

Jak tobie mówiłem wcześniej jesteś niezły as żeby kupić e36 cabrio dla samego dywanu.
Szacun wszystko razem będzie robiło mega robotę.

No właśnie wkurza mnie tym podwójnie. Raz że poziom tak podbijasz że i ja pewnie będę musiał kiedyś kupić auto dla jednego fanta. Dwa, że zdaje sobie sprawę że pewnie to zrobię... :D

Nie miałem pojęcia że taki dywan wychodził kiedykolwiek w BMW :D

Szok, niezłe fanty naprawdę!

Co ciekawego jeszcze kryło się w tym aucie na graty jeśli można wiedzieć?

Auto mega piękne dopieszczone w każdym detalu, wyposażenie miażdży, a z tymi dywanami będzie nieco inna niż wszystkie :wink:

Skromnie wnoszę o przeniesienie do PD! :grin: