Skocz do zawartości

[E36] 328i Cabrio by Bartek


BartekW1

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Michaś 523i napisał:

gałka i ręczny są autentyczne - na tej grupie kupił to kolega i wstawił zdjęcia katalogowe tego zestawienia - takich miałczków że nie oem było wielu i pękli po tych zdjęciach nawet Oleg B)

Ale to nie ta grupa co Oleg jest tylko inna światowa też co tam ludzie mają pierdolca na punkcie Bmw i dodatków. No ale fakt fajne miał to ten gość co potem wy z Bujonem to sprzedaliscie. 

 

10 godzin temu, Michaś 523i napisał:

gałka i ręczny są autentyczne - na tej grupie kupił to kolega i wstawił zdjęcia katalogowe tego zestawienia - takich miałczków że nie oem było wielu i pękli po tych zdjęciach nawet Oleg B)

A jak masz to pokaż te zdjęcia katalogowe to wstawie tam na tej grupie i pokaże im że to oem tak jak twierdzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po piątkowym melanżu patrząc na to auto zastanawiałem z którego Boeinga zrobiłeś swap wnętrza :mrgreen: Auto doposażone na maksa! Z zewnątrz profi robota! No może delikatnie przód niżej, ale poza tym sztos! Wariat jesteś dobry, miło było poznać! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MOMI napisał:

Po piątkowym melanżu patrząc na to auto zastanawiałem z którego Boeinga zrobiłeś swap wnętrza :mrgreen: Auto doposażone na maksa! Z zewnątrz profi robota! No może delikatnie przód niżej, ale poza tym sztos! Wariat jesteś dobry, miło było poznać! Pozdro

Tak tak bedzie ja dwa dni przed zlotem zakładałem wszystko całe zawieszenie wiec dobrze się ustawi. Ważne że można było się spotkać i pośmiać, pogadać w ten weekend. Pozdrowionka i do następnego Piona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Witam 

Po małej przerwie coś tam się działo z autem i nawet się pojeździło z ekipą. 

A najpierw pare zdjęć z odświeżenia Szpery 3.15 25%

aad16fe5565b.jpg

91fe4ad08d8f.jpg

c37143695b3b.jpg

W Chotowej 2020 Koronawirus ale impreza udana coś tam się ustrzeliło za zdjęcia.

f8affc63879f.jpg

68f7e9d8a8cd.jpg

W czerwcu Ja Maciek i Golona braliśmy udział w sesji do Bmw Trends, przy okazji był z nami nasz super fajny fotograf Adrian - Niezły Negatyw. Jeszcze w tym roku będzie wszystko ukazane w prasie. A jedno zdjęcie na pamiątke mamy. 

f32a191f822b.jpg

Poźniej pojechaliśmy z grupą na zlot do Ranczo Boguszewiec - miejscówka super dla rodzin z dziećmi no i troszkę nas przemaglowali o naszych autach Syndykat jak to jest być w tym kolektywie i jak dbać o samochody.

10fe70f58e6e.jpg

66650d744a19.jpg

d2c4fcd3dab7.jpg

No i jak obiecałem zostały skończone elektryczne podudzia, troszke to trwało a bo to korona a bo to urlop a bo to pracownik chory ale w końcu się udało troszkę zabawy było ale finish jest. Pare zdjęć z prac, ogólem użyłem przycisków z Bmw e39 takich jak maja fotele komfortsitze do wysuwania podudzi. Wszystko dziala ale filmiku nie umiem wstawić hihi

019c42c7dcdb.jpg

9ed820ff0427.jpg

2533b1b897be.jpg

4a3b0f66eae8.jpg

Na końcu poszukuje dokładki Carbon do zderzaka mpakiet Bmw e36 może ktoś ma namiary, no i liczniki z Usa dotary w końcu. Zmieniam mile na kilometry i ustalam przebieg. 

943a748b7f10.jpg

Przed nami kolejny zlot Syndykat Legalnie Molo także do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam 

Po Melo na Molo gdzie była super impreza i wszystkie piękne samochody, gratulacje dla wszystkich wyróżnionych samochodów oraz Elite z naszego składu dla Marka za e36 coupe. Ale wróćmy do mnie bo mam pewien mały plan co do założenia elektrycznej kolumny kierowniczej. Już zakupiłem całą kolumnę oraz manetke i przewody po pinach z Bmw e39 - poczytałem troszkę i szukam jeszcze pamięci oraz modułu sterowania fotela kierowcy. 

8e9767b89178.jpg

2a0b01042085.jpg

Co myślicie o takim zaadaptowaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, MAREK GERMAN napisał:

Nie lubię karbonu ale mimo wszystko fajny smaczek 

 

Pozdro

Marek mam rozpórkę Ac Schnitzer Carbon oraz Konsole listwe i popielniczke z M3 GT to taki Fatlip może zrobi robotę ale zobaczymy na żywo i ocenimy. 

Pozdrowionka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BartekW1 napisał:

Marek mam rozpórkę Ac Schnitzer Carbon oraz Konsole listwe i popielniczke z M3 GT to taki Fatlip może zrobi robotę ale zobaczymy na żywo i ocenimy. 

Pozdrowionka 

Ja myślę że ta dokładka siądzie jak złoto, mega mi się podoba, auto obejrzane na molo i kurde ryje banie konkretnie to wnętrze, pozdro i gratuluje projektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, gamek2 napisał:

Dokladka spoko ale oby nie było jak to jest w golfach że dokladka nisko a między kołem i nadkolem japa

Ale czekam jak wsadzisz na auto :)

Zobaczymy jak bedzie lipa to sie sprzeda ją bo chętnych nie brakuje. Wszystko się okaże po założeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, gamek2 napisał:

Popracuj nad spasem i będzie lux bo tego mi tutaj brakuje 

Teraz poszła w dół przed Molo i jest już ok. Ja już nie moge nigdzie przejechac bo zachaczam katalizatorami ciągle i wiele osób może to potwierdzić. A rolować błotników nie mam zamiaru bo wszystko jest jeszcze w oryginale jak z Fabryki wyszło, a wiemy że to sie robi raz i nie odwracalny zabieg no chyba ze potem nowe się wspawa. Pozdrowionka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...