Skocz do zawartości

[E36] 328i Cabrio by Bartek


BartekW1

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Michaś 523i napisał:

Rozkminilem tą antenę do siebie ale za bardzo trącała e30ką i nabyłem od Z3 M  a kartenboxa zamontowaleś 

Narazie skręciłem koła na Radinoxach i Szpera renowacje przeszła. Antena sztos mega, jak doszła z Hiszpanii to powiem że cieszyła się morda z tego bo data produkcji jest 1993 wiec antena leżała 26lat nieużywana. Kartenbox myśle o zamontowanie na przeciwko cdbox do dolnej części schowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jak i podejscie super.Jesli chodzi o dodatki jakie tu sie pojawily to o istnieniu wielu nawet nie mialem pojecia.Jedyne czego osobiscie nie toleruje w mojej wizji e36 to chromowana nerka i te lusterka od emki,ktore wedlug mnie do tej budy nie pasuja i wygladaja jak tuning na sile.

Mam jeszcze jedna refleksje dotyczaca znaczka m3 w listwe boczna.Coniektorzy montujac te oznaczenia lub listwy progowe m3 uwazaja ze to bajer.Mi sie to kojarzy troche z przyklejaniem na zwykle modele aut znaczkow amg,gti itp.Ktos nie zmajacy historii auta moglby zapytac,ze jesli wszedzie m3 toco stalo sie ze znaczkiem z tylnej klapy.No ale to tylko takie moje przemyslenia.

Pozdrawiam i zycze powodzenia w dalszych modach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2019 o 17:56, kamster napisał:

Auto jak i podejscie super.Jesli chodzi o dodatki jakie tu sie pojawily to o istnieniu wielu nawet nie mialem pojecia.Jedyne czego osobiscie nie toleruje w mojej wizji e36 to chromowana nerka i te lusterka od emki,ktore wedlug mnie do tej budy nie pasuja i wygladaja jak tuning na sile.

Mam jeszcze jedna refleksje dotyczaca znaczka m3 w listwe boczna.Coniektorzy montujac te oznaczenia lub listwy progowe m3 uwazaja ze to bajer.Mi sie to kojarzy troche z przyklejaniem na zwykle modele aut znaczkow amg,gti itp.Ktos nie zmajacy historii auta moglby zapytac,ze jesli wszedzie m3 toco stalo sie ze znaczkiem z tylnej klapy.No ale to tylko takie moje przemyslenia.

Pozdrawiam i zycze powodzenia w dalszych modach.

Wiesz co powiem tak każde dodatki M3 sa naprawdę fajne i mi się podobają a co zakładania ich to tak samo jak Motorsport listwy progowe, emblematy itd. to też dodatki a wersje samochodów Motorsport specjalnie były logowane. Każdy ma swoją wizje ma swoje auto i każde jest inne. 

Co do lusterek to u mnie były po numerze Vin i zostaną a nerki uważam że do koloru Avusblau czarne nie pasowały by dlatego sa oryginalne chromowane. 

Dzięki za pozdrowienia w dalszych modach - coś będzie się działo pewnie jeszcze ale narazie coś dokladam do drugiego auta Bmw e90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich mała aktualizacja tematu mojego więc tak zdobyłem Nerki czarne i chodź jestem za chromowanymi z ciekawości założe czarne. 

8921c2d783ae.jpg

No i zakupiłem w Usa Licznik ///M no i czekam na paczkę. Zrobię małą modyfikacje bo jak wiemy licznik ///M Usa ma emblemat ///M oraz po środku ma ASC. Do tego zostaną czerwone wskazówki oraz założę szkło z czarnymi ramkami.

6d5b2a88c454.jpg

Coś w podobie bedzie jak poniżej tylko bedzie ekonomizer ...

d7f73274600c.jpg

Do następnego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michaś 523i napisał:

Zegary M były i bez asc i wszystkie nie mają tempomatu

Zegary M Europa nie ma ASC ale Zegary M USA mają ASC. Jedne zegary maja temperaturę oleju a inne mają ekonomizer. Tempomatu nie mają ale mój zegar bedzie miał. Warto prześledzić ebay w tym temacie 

To tak samo jak jest teoria że jak się ma ASC to nie można mieć Szpery, a to są całkiem odrebne sprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...