Skocz do zawartości

[E36] 328i Cabrio by Bartek


BartekW1

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 11.03.2019 o 16:13, asmo napisał:

Nie miałem pojęcia że taki dywan wychodził kiedykolwiek w BMW :D

Szok, niezłe fanty naprawdę!

Co ciekawego jeszcze kryło się w tym aucie na graty jeśli można wiedzieć?

Ogółem Vin Individual - miała ten dywan graphik, drewno Birke Anthrazit, kolor Estorilblau, obc, klimatronik, dach full automat a była bez mpakietu ale takie właśnie te individuale wychodziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 5 tygodni później...

Jakiś czas nic nie pisałem bo jestem w trakcie zabawy z Bmw e90 które nabyłem  - ale nie ominąłem Germanfest Chotowa 2019 moją e36 Cabrio. Pare zdjęć z eventu. 

cec9fff0658e.jpg

f1a90f073598.jpg

3ef3dc3754cb.jpg

2d2f13e20c76.jpg

No i nasza ekipa która składa się z całej Polski - Golona z Magdą, Buciek z Alicją, Darek z Filipem, Boczek z Agnieszką, Bartek z Karoliną i Marek z kumplem

110206916f1f.jpg

Kto był widział i czuł ten klimat, kto nie był niech żałuje - impreza na ogromnym poziomie. Teraz nie lada Germanfest Molo pierwszy raz w historii - trzeba zrobić mega balety. Do zobaczenia 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Witam 

Jakiś czas minął od ostatniego mojego wpisu, ale Cabrio ma się dobrze i jeździ. Z racji małego lenistwa polerowania felg zakupiłem nowe ranty Radinox do Hartge - na Molo nie zdążyłem zmienić ale na Chotową muszą wlecieć :

6c6d6ad2bc1a.jpg

Jakiś czas temu wpadł kolektor ssący od m50,  dzięki  Daniel Michaś za wycięcie otworu na laserze. Żeby zamontować troszkę było zabawy ale poszło sprawnie i leży jak z fabryki.

1bbec5fcf95d.jpg

Wpadła jeszcze do Bmw :

- kierownica serducho nowa

740264fc5756.jpg

- pakiet skór Individual 

1eaff83a1472.jpg

Oraz Dywan Individual Graphik II

66de3edf46d3.jpg

d8e69f66b484.jpg

- Podświetlana gałka Drewno Birke Anthrazit

27fc045a36c2.jpg

- Głośniki w trójkąty lusterek

7690db2be96f.jpg

 

A poza tym odbył się pierwszy raz w historii Syndykat na Molo zamiast Osiecka, ale jak każdy uczestnik powiem że miejscówka bardzo dobra i przyjmie się na długo. Co do imprezy to kto był to widział latające Kuboty pod namiotem, tańce na boso jak u Cejrowskiego, było naprawdę Mega ....

Pare zdjęć mojej Bmw ze zlotu :

0ef919dfa9a3.jpg

0a635e68553c.jpg

1bf7c4650000.jpg

d13ddd14d678.jpg

ee2922827e10.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ryyyan napisał:

Bartek popraw przednie listwy pdc,  bo zaraz ci odpadna. Fanem glosnikow w trojkatach i tym komicznym cupholderem na drzwi nie jestem, a tak Poza tym to cud miód malina :wytrysk:

Wkurza mnie ta jedna listwa sie wypina, jak bedę coś robił nie lada przed Moto Warsaw Show to poprawię a jak nie da rady to kupię nową poprostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Bartek.P napisał:

Byłem widziałem i powiem że to piękna sztuka!!! A smaczki w tym aucie jak dywan, windschott, koło i tak jeszcze długo mógł bym wymieniać, robią mi duże wrażenie. 

A dzięki za taką opinie. Staram się jak mogę i cały czas do przodu. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, AdRRian napisał:

Czy oprócz zmiany kolektora coś jeszcze modziłeś przy silniku? Jakie są Twoje odczucia po zmianie?

Barany Schmiedmann Katalizatory Schmiedmann i wydech końcowy Esseinmann - czuć różnice jak wiecej powietrza ciagnie auto i wtedy przyspiesza. Na przyszly sezon zrobie modyfikacje sterownika i zobaczymy co pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nowaak napisał:

Szerokości Hartge takie same będą? Szkoda że nie było okazji zobaczyć na mieście jak na Hartge wygląda. Hamowałeś ją? Ciekaw jestem mocy po wszystkich modach. Pozdro! 

Szerokości sie zmienią w Hartge . Na przyszły rok mam zamiar na hamownie pojechać i zrobić modyfikacje w sterowniku silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Witam po dłuższej przerwie, wszystko dobrze się dzieje zbieramy kolejne części do Bmw ale o tym poźniej. 

Na zaproszenie Bmw Syndykat stawiłem się na Warsaw Moto Show - impreza pierwsza klasa, śmiem powiedzieć oby takich było więcej. Stoisko nasze odwiedziło naprawdę sporo ludzi oglądając nasze samochodyz kolektywu Syndykat Elite. Pare zdjęć poniżej.

bb487bf7b472.jpg

ed219298f088.jpg

bfbd3481d503.jpg

Powracając z Moto Show Warsaw padało całą drogę i niestety nie zauważyłem przejechanego Dzika który leżał na drodze i niestety uderzyłem w niego na szczęście nic wielkiego sie nie stało tylko potłukły sie halogeny, wiec byłem zmuszony kupić nowe.

35c5911bd6c9.jpg

A teraz przejdziemy do części jakie wpadną na nowy sezon 2020, wcześniej pisałem że kupione zostały ranty Radinox na przód 2.5 a na tył 3.0 . Zabrałem się za skrecenie tego żeby zobaczyć efekt. 

Finalnie koła przód 9 cali z rantem 2.5 a tył 10 cali z rantem 3.0

619278e30a4b.jpg

37c6581cff8a.jpg

Kolejną zakupioną rzeczą jest Szpera 25% przełożenie 3.15 i tu napiszę że z auta w automacie - rzadkość bardzo. Szpera rozebrana wymienione wszystko co potrzeba oraz olej i pomalowana trafi po zimie na auto 

37e36e7165bd.jpg

124562f7da99.jpg

bed224f20500.jpg

4c5021fb8f0f.jpg

To że lubię różne rarytasowe rzeczy to każdy kto mnie kojarzy wie no to kolejną cześcią jaką udało sie trafić prosto z gorącej Hiszpani to automatyczna antena Cabrio - nowa w pudełku nigdy nie zakładana

631300ebdab0.jpg

Dodatkowo przed wyjazdem ma Warsaw Moto Show zakupiłem nowy znaczek na maskę bo stary dostał lekko powietrza.

cfa07d3aa513.jpg

Kolejne fanty jakie zdobyłem to emblematy ///M3 w listwy zewnetrzne, Gwint ISC oraz bardzo poszukiwana cześć to Kartenbox 

4dff20b7407b.jpg

06b77f75ad5a.jpg

c0a1b17b10f0.jpg

Myślę że pare ciekawych rzeczy wpadło mi w ręce do mojego auta, planuje jeszcze w końcu zabrać sie za wysuwane elektrycznie podudzia bo części leżą i czekają na te doposażenie. 

Pozdarwiam Wszystkich z Forum i nie tylko. Do zobaczenia na Chotowej 2020 będzie kolejna gruba impreza. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...