Skocz do zawartości

[E36] 328i Cabrio by Bartek


BartekW1

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, qbak napisał:

Autostradowy potrójny kierunek, zmieniarka cyfrowa (nie pamiętam już czy masz czy nie ;) ) Nie piszę roleta elektryczna bo w cabrio ciężko byłoby zaadoptować :D Może dodatkowa przepustnica na wydech ?

Zmieniarka cyfrowa jest już i działa z Usb/aux , rolety się nie da bo cabrio, a te kierunkowskazy hmm pomyślę o tym. Dzięki za sugestię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jakiś czas mnie nie było ale nie oznacza że nie działamy dalej w pomysłach ulepszania Bmw wiec wpadło tak :

- Pakiet skór Individual do wnętrza

68d68a812f08.jpg

- Elektryczne wysuwane podudzia, będzie zabawa aby do Vaderów zaadaptować

5a7eea7406e4.jpg

Myślę że sporo rzeczy uzbierałem i czekam na nowy sezon żeby to poskładać. Zdjęcia z prac wstawię pewnie gdzieś marzec - kwiecień 2019

Teraz auto już zimuje

15cbf8b34ebf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam 

Jak na zbieranie części przystało w zimę to w końcu trafiłem drewnianą gałkę podświetlaną do mojego wnetrza czyli Birke Anthrazit, nowa zapakowana w pudełku i co ciekawe z wersji Bmw m3 e36 sześciobiegowa. Emblemat ///M podświetlany także zamówiony i wymieniony pięciobiegowy.

Jestem mega zadowolony długo poszukiwana cześć

d5e0cc1cc799.jpg

353f70ec811e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BartekW1 napisał:

Witam 

Jak na zbieranie części przystało w zimę to w końcu trafiłem drewnianą gałkę podświetlaną do mojego wnetrza czyli Birke Anthrazit, nowa zapakowana w pudełku i co ciekawe z wersji Bmw m3 e36 sześciobiegowa. Emblemat ///M podświetlany także zamówiony i wymieniony pięciobiegowy.

Jestem mega zadowolony długo poszukiwana cześć

 

Czuję się tym gadżetem zmiażdżony, ciekawe ile sztuk tego wyprodukowali... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, AdRRian napisał:

Czuję się tym gadżetem zmiażdżony, ciekawe ile sztuk tego wyprodukowali... :)

Adrian nie wiem szczerze ile sztuk wyprodukowano ale trafiłem i nawet chwili się nie zastanawiałem tylko ją kupiłem - koszt z wysyłką wyszła 800zł ale myślę że warto było dać bo gałka drewniana podświetlana to rzadkość w Bmw e36.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłuste mody ;) A co do gałki to wcale nie takie kosmiczne pieniądze biorąc pod uwagę to że taki rarytas.

I napisałbyś na PW jeśli to nie tajemnica skąd masz te elektryczne wysuwane podudzia chodzi mi o model auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam jakiś czas mnie nie było ale działam dalej sprawnie w poszukiwaniu części jakie sobie zaplanowałem. Wiosna za pasem i sie zacznie zabawa. Dla tych obu rzeczy kupiłem w niemczech całe auto Bmw e36 cabrio Individual i wyjąłem z niego do swojego projektu :

- Ręczny z rączką drewnianą Birke Anthrazit

c31a05d5b309.jpg

- Dywan Individual Graphik II Cabrio

79cd803ca0f9.jpg4efd748fb231.jpg

Idealne połączenie z moimi dywanikami zakupionymi w zeszłym roku. 

Jeszcze zostało mi do znalezienia boczki w pełnej skórze ale to plany narazie, gorzej z realizacją bo nie ma tego.

Mam plan ruszyć już z robotą wszystkiego za tydzień. Bedę wrzucał fotki z montażu części. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...