Skocz do zawartości

[E36] 328i Cabrio by Bartek


BartekW1

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ogień, że trafiłeś taką date produkcji!! Ja myślałem że moja z 328 cabrio 26/06/99 jest z końcówki, ja pie....e, rozwaliłeś system ;) Sprawdzałeś może ile jeszcze egzemplarzy zeszło z taśmy przez pozostałe 3 dni produkcji tego modelu, bo mnie to by ciekawiło ;)

Co to rarytasow to szacun, mega. Gratuluje wytrwałości w poszukiwaniu!!  Ja bym jeszcze sugerował intensywne mycie i grzane spryski jak nie masz jeszcze :) A do foteli eletrycznych - elektryczny zagłówek ;) ps. moge ci fotki podeslac jak u mnie to zrobiłem.

Jest szansa żebyś podal numer cześci - tego cup holdera w boczek drzwi? I jak to wyglada po zamontowaniu. Bardzo mnie to ciekawi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, LOTNIK napisał:

Jest ogień, że trafiłeś taką date produkcji!! Ja myślałem że moja z 328 cabrio 26/06/99 jest z końcówki, ja pie....e, rozwaliłeś system ;) Sprawdzałeś może ile jeszcze egzemplarzy zeszło z taśmy przez pozostałe 3 dni produkcji tego modelu, bo mnie to by ciekawiło ;)

Co to rarytasow to szacun, mega. Gratuluje wytrwałości w poszukiwaniu!!  Ja bym jeszcze sugerował intensywne mycie i grzane spryski jak nie masz jeszcze :) A do foteli eletrycznych - elektryczny zagłówek ;) ps. moge ci fotki podeslac jak u mnie to zrobiłem.

Jest szansa żebyś podal numer cześci - tego cup holdera w boczek drzwi? I jak to wyglada po zamontowaniu. Bardzo mnie to ciekawi.

Pozdrawiam

Na wstępie dzieki za taki duży komentarz. Nie interesowałem się ile jeszcze zeszło z taśmy przez te 3dni aut. 

Mam grzane spryskiwacze szyb oraz spryskiwacze lamp w wersji poliftowej. Intensywne mycie z manetką S występowało w przedliftach. 

O elektrycznych zagłowkach myślę z chęcią zdjęcia bym obejrzał. Znajdź mnie na faceboku Bartłomiej Witomski i napisz to pogadamy. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze pare pierdół które wpadły do Cabrio jakiś czas temu

- Nowa gaśnica

221fe631adcb.jpg

- Apteczka oraz trójkąt

da7f25aa3475.jpg

- Kompresor oraz szmatka Blue do schowka na narzędzia w kufrze

01bffe046f92.jpg

- Osłony nowe nie dostępne w Aso do klapy dachu 

59ba5820820b.jpg

Myślę że fajne te gadżety ....

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadżety zbierasz dalej piękna sprawa :)  Mam pytanie odnośnie PDC kupiłem cały zestaw na tył. Powiedz mi do przodu z jakiego modelu montowałeś wiem ze muszę jakoś zdobyć przycisk PDC listwy w zderzak przedni robiłeś otwory czy dostane gdzieś takie ori listwy?( chyba nie było w e36 z przodu PDC). Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Panama napisał:

Gadżety zbierasz dalej piękna sprawa :)  Mam pytanie odnośnie PDC kupiłem cały zestaw na tył. Powiedz mi do przodu z jakiego modelu montowałeś wiem ze muszę jakoś zdobyć przycisk PDC listwy w zderzak przedni robiłeś otwory czy dostane gdzieś takie ori listwy?( chyba nie było w e36 z przodu PDC). Pozdrawiam. 

Pdc przód przycisk jest w Aso do kupna z e36 kombi a listwy niestety trzeba ciąć, zderzak wzmocnienia. Kable przedłużać do czujników. Odedzwij sie do mnie na faceboka to pogadamy. 

Bartłomiej Witomski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak to się mówi zima długa i części się zbiera a ja do doposażenia troszkę już nakupowałem wiec wpadło tak :

- Rozpórka Ori Carbon Ac Schnitzer 

b9292ff59b70.jpg

 

- Głośniczki w trójkąty lusterek 

c55c1e8b5d1c.jpg

- Elektryczne zagłówki do Vaderów 

6ee745014ecd.jpg

Myślę że fajne rzeczy uzupełnią moje Bmw e36 Cabrio .

Mam jeszcze pare pomysłów a może forumowicze coś podpowiedzą ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Panama napisał:

Cały czas przybywa fantów. Co powiesz na obrysówki lampki USA w listwy z e30 e32 e34 e38 jak dobrze pamiętam :) zastanawiam się do mojej wsadzić. Kilka projektów widziałem z tym. Jak myślisz? 

Obrysówki gitara, kiedyś myślałem nad tym tylko nie skusiłem się ze względu na to że przednie kierunki mam białe a obrysy oryginalne występowały tylko w pomarańczowym kolorze. Wiec biały z pomarańczowym się gryzie i dlatego zrezygnowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...