Skocz do zawartości

[E36] by Szubik


szubik1997

Rekomendowane odpowiedzi

@patrykm88 po prostu nie zwróciłem uwagi na opony xd ale twierdze  to samo że te opony nie nadają się do niczego  i tyle... Też zależy jak kto jeździ  i nie każdy dobrze czuje auto i to co się z nim dzieje, ja np wolno nie śmigam  bo mam 400+ pod maską  i  nie widzę sensu  i bardzo dobrze czuje swój samochód  i widzę że coś jest nie tak   a  jak śmigam po 280 to wole mieć dobre opony...  Ale jak ktoś jeździ po mieściextylko a nawet autobana śmiga 130  to jem uto bez różnicy  jaka opona.. Chyba ze totalne  kolana albo co.. Ale dalej też twierdze że jak jest siano na mody to powinno być  przynajmniej na rzeczy eksploatacyjne ze średniej półki... Ale to pl   tu połowa  wsadza kubełki nie wiadomo skąd   za 300zl  i sie cieszy a potem przy wypadku pękają razem z plecami xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2019 o 19:39, Thepiekarz napisał:

Auto kosa ale do totalnego rozpie..olu brakuje tu vaderow w jakimś za***istym odcieniu i tak jak wspominałem wcześniej zmieniłbym obrys przodu z czerwonego na szary myślę że lepiej by siadł.:)

Dla mnie jak vadery, to tylko czarne ;) Najlepiej takie jak na tym foto z pasami motorsport które strasznie mi się podobają, ale nie wiem jak to siądzie w cabrio w tym kolorze. Napisałeś, że vadery w jakimś za***istym odcieniu...masz może jakieś propozycje? Tak jak napisałem wyżej nie rozważałem nigdy innego koloru niż czarny ;) Co do wnętrza to jeszcze mu trochę dopieszczenia brakuje a obrysówki podobają mi się te które są ;) Pozdro

EP9f33I.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, orzel napisał:

Bardzo fajne cabrio, ten kolor robi robotę na żywo!

ale się dziwię że szydery nie ma z marki opon.

Osobiście jak ci się na nich lata? 

Z przodu są Nankangi z tyłu Hankooki. Tak jak kolega wyżej napisał, to kebab a nie limuzyna więc tragedii nie ma ;) Na takich oponach felgi kupiłem i nie będę wymieniał opon "na już" bo mam takie widzimisie , że to niskobudżetowa opona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Przed chwilą, KUJON napisał:
Przed chwilą, KUJON napisał:

te spasy cabrio z tyłu nie są za doskonałe... ;) 

Bartku jeszcze nie sa zrobione 

Dopiero będziemy się za to brać!

Szkoda ze przód wystaje bardziej niż tył przez te wypchnięte nadkola! Z przodu napewno musimy zrobić kąty i na tył dac jakiś dystans i tez trzeba zrobić negatyw i na koniec jeszcze obniżyć 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szubik1997 napisał:

To e28 sprawia, że każde auto wygląda przy nim blado :)

@gamek2;)

kaUpL0n.jpg

DZ8F4gn.jpg

qowER4p.jpg


Ta e28 jest blada a e36 jest aż bordowa ze złości że ta piątka tak dobrze wygląda ;)  :D 

Dwa Auta są świetne zazdroszczę przechodniom takich widoków .
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odświeżę trochę temat. Cabrio już praktycznie gotowe na Germanfest, wróciło z detailingu gdzie przeszło jednoetapową korektę, pranie wnętrza, czyszczenie i konserwację skór, zabezpieczenie lakieru i felg, kupiłem parę gratów, m.in nowe listwy na tył z ASO, nową ori gałkę M, obszyłem mieszek zmiany biegów, zamontowałem rozpórkę kielichów, wymieniliśmy pokrywę dachu. Podłokietnik gryzie w oczy tymi przeszyciami , ale zrobię to po GF bo teraz już nie mam czasu. Nie wiem czy uda mi się jeszcze zamontować wloty powietrza na hamulce do zderzaka, bo jedna klamra jest nadłamana i nie wiem czy to będzie trzymać, tak załatwił mi ją lakiernik. Wczoraj byłem u Gamka który ogarnął mi spasy za co Wielkie Dzięki , na tył daliśmy dystanse 15mm , zostało jeszcze zrobić delikatne kąty i gra

Pomagali wszyscy ;) 

 

z6jCJEs.jpg

2UcO3CU.jpg

rxax5w6.jpg

Xq95Gzx.jpg

Tu na detailingu, na zdj wnętrza jeszcze stara gałka nie ori

vcGQq53.jpg

MqDUFO2.jpg

b7L8VGr.jpg

Ogarnianie spasów

CDyNaMt.jpg

i0My1LT.jpg

I krótka sesja w najlepszym garażu na ziemi ;) Auto zaprószone , ale nie mogłem sobie odmówić 

3UQ56TC.jpg

NoEsDYQ.jpg

CBtXDKG.jpg

l1EcVlA.jpg

 

Do zoba za 2 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Widzę, że @gamek2 coś ściemnia, dlatego wrzucę parę fotek bieżących i z tegorocznego GF :D Cabrio jeździ i ma się dobrze, koniec sezonu, na bieżąco będę kompletował rzeczy :D Osłona silnika leży w garażu i muszę ją tylko zamontować. Parę dni temu byłem na przeglądzie :) Na pewno zostaną zrobione błotniki i nowy dach, na razie szukam magika który go ogarnie żeby nie świrował, ale może sobie poradzimy sami z Gamkiem ;) 

 

4-C7-A7-BD2-7098-41-B2-9165-3-CE28-A9-DA

4-D919-C85-191-C-4689-8491-5-EEDA38-AA52

53-FA9381-4-A19-4-F55-8-D78-7-D37638-A23

AC4-A653-D-B001-4-C9-E-A955-958-E3-CD9-C

BFDF7019-791-A-426-A-8-BC9-AC399-EDA676-

FB835-D82-0-F0-E-4-BB2-885-D-9-CF6-DA617

 

Tutaj zdjęcia z powrotu do domu...

DSC09815.jpg

DSC09814.jpg

DSC09823.jpg

 

I kilka aktualnych fotek :D

7-D70-F144-0-E86-44-D2-84-E3-A0-C9-D574-

4-C80-FD33-CAB0-4-B33-887-E-6-B544-E0-DC

AC39235-A-0-E3-D-4-BA2-BC53-42-A7642-A7-

eluwa1-4.jpg

E7-EBEB53-59-A0-4-CBB-95-E1-AF86-C9-AE53

 

Oczywiście na Molo byłem, i myślę, że też wybralibyście 300km niepewnej drogi w M4 niż w zglebowanym cabrio :D Będę temat aktualizował na bieżąco

2-E5-B57-A9-E81-C-47-CD-AEDF-5-E5-B83-D2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...