Skocz do zawartości

[E36] by Szubik


szubik1997

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Dzisiaj przygotowałem dach do czyszczenia i konserwacji preparatami Sonax. W najbliższych dniach rozbieram całe wnętrze w celu czyszczenia, konserwacji skóry i prania całej podłogi. Kilka szotów z dzisiaj, pozdrawiam :)

PS. Naklejki na boczne szyby BMW-Syndykat jeszcze nie przyklejone ;)

t5mwdd.jpg

30b2uds.jpg

2e1hg5l.jpg

33jn1hy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam cały Syndykat :) Wychodzi chyba na to, że dzisiaj ostatnie przepalanie w tym roku. Zostawię kilka fotek, samochód do garażu i zaczynam kompletowanie gratów :) Będziemy na bieżąco! Pozdrawiam. 

s3fz7q.jpg

o85blw.jpg15n6cr4.jpg

Wiem, zrobię spasy, wiem również, że błotniki kłują w oczy, ale zrobię je jak ogarnę ważniejsze rzeczy w samochodzie :) Na szczęście zima jest długa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Siema, w końcu się trochę ociepliło, zdemontowałem felgi które zawożę do delikatnego odświeżenia, w międzyczasie kupiłem cambery na przód, w najbliższym czasie wpadną listwy M3 na progi, ale to nie koniec fantów na sezon 2k19 ;) Pozdrawiam i niech topnieje jak najszybciej to białe g..! :) 

x6hg01.jpg

2ymu339.jpg

2ut2e4n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Siema. Nieco ponad studniówka do GF więc działam. Jak to Syndykat wymieniamy dobre na lepsze ;) Wpadły nowe tarcze i klocki ATE. Zastanawiałem się długo nad Zimmermann Sport, ale jednak stwierdziłem, że na moje toczenie się w zupełności wystarczą, a różnicę 440 zł między jednymi tarczami a drugimi wykorzystam na inne fanty ;) Wymieniłem także wszystkie filtry, oleje, nowe świece, nowa chłodnica. W połowie marca auto zawożę do serwisu na pełny przegląd i jak się znajdą to na wszystkie wyeliminowanie jakichkolwiek mechanicznych usterek (nie wiem czy takie istnieją) aby bez żadnej przygody dojechać na GF. Bo u mnie wszystko musi być na tip top :) W najbliższym czasie mam zamiar ogarnąć lakier aby była kosa, wymiana wszystkich listew z tyłu w zderzaku bo wrócił z odświeżenia lakierniczego to stwierdziłem, że wymienię od razu wszystkie listwy. Czekam aż felgi wrócą z renowacji i będę działał ze spasami ;) Z resztą prac będziemy na bieżąco, Pozdro

YpSzSi5.jpg

XIUljG9.jpg

m3lcyVu.jpg

kU33l7F.jpg

d2Vmnoy.jpg\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

@Miked, opony 225/35, 205/40.

 

Przy cabrio cały czas się coś dzieje, felgi wróciły z renowacji, auto przeszło kompletny serwis i przegląd więc powinno obyć się bez przygód w drodze na GF. Kupiłem używaną w bdb stanie pokrywę dachu (zwał jak zwał) która już poleciała do malowania, wpadł włącznik świateł w bdb stanie i auto jedzie na małe spa w maju ;) Wiele już nie zostało z tego co chcę mieć do GF zrobione, felgi założone więc tylko dobre spasowanie, czekam na listwy z aso do tylnego zderzaka i na parę innych pierdółek które jak otrzymam to wkleję do tematu ;) 

Na marginesie to miałem okazję pooglądać w zeszły weekend M850i od znajomego i trochę pobawić się w towarzystwie M2, więc mimo , że cabrio stoi to korzystam z pogody ;) Pozdro

2vmj210.jpg

33z762s.jpg

197eiu.jpg

wb51yv.jpg

No i wspomniane M850i i M2 ;)

orjwo4.jpg

cjdd4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne Cabrio ale 225/35 na 10,5 ? Moim zdaniem to za waska opona na taka felge szegolnie ze masz z tylu nadkola na ostro i wyglada to dziwnie wzgledem przodu. Nie zastanawiales sie nad 245/35 aby naciag nie byl tak duzy i opona ladnie wypelnila nadkole ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...