Skocz do zawartości

[E36] by Szubik


szubik1997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i każdego z osobna

Auto kupiłem w 2016 stym w stanie jakim ukażą go pierwsze zdjęcia. Początkowo plan był aby doprowadzić go do stanu idealnego, nie wiedząc co to Syndykat przez co trochę zagubiony założyłem Darki, ale po kolei.

BMW E36 320i. Rocznik 1994. Auto było w bardzo fajnym stanie blacharskim, praktycznie bez oznak korozji. Silnik bardzo fajnie pracował z oryginalnym przebiegiem ok 196 tys km. Wymienione zostało to co musiało zostać wymienione. Środek był w nie najlepszym stanie, większość rzeczy była wytarta, ze wszystkich kół uciekało powietrze, więc żeby mieć święty spokój wymieniłem je na Oryginalne ;) Japan Racing JR9. Na tył założyłem dystanse po 1,5cm bo niestety tylne nadkola są poszerzane więc bez dystansu się nie obyło. W aucie została zrobiona blacharka, dół został zakonserwowany, pokupowałem parę fantów. 

Jakiś czas temu odkryło się Syndykat i stwierdziłem, że to jest to do czego chcę dążyć. Wiele razy nasuwała mi się myśl, przecież to niemożliwe, nigdy nie osiągnę tego poziomu. Małymi kroczkami, poznając odpowiednich ludzi i to ze swojego miasta (i tutaj pozdrawiam serdecznie Gamka) którzy bardzo mi pomagają. 

Z aktualności to Darków już nie ma, kupiłem 2 tyg temu Futury (na pasjonatach narodziła się wtedy niezła gównoburza), sprzedałem je bo nie pasowały do e36 przez et, ale to dłuższy temat. Za kilka dni jadę po Futury do Pana P. Piorunek i dobijamy dealu. W najbliższym czasie oddaję auto do detailingu, wymieniam cały dach na nowy (obszywany od podstaw nie z allegro), kupuję czarne Vadery i czerwone pasy Motorsport. Nie będę się więcej rozpisywał, po prostu wkleję fotki.

13zn4o4.jpg2mcsip.jpg2qklzjr.jpg

11lrk76.jpg2celphx.jpgr8te78.jpg210d8qf.jpg

41741940_735418160131583_8743018938805256192_n.jpg

Fotk

40452071_257933624836364_5034761853524246528_n.jpg

41804979_478847275930381_865994822828163072_n.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz odwaliłes kawał dobrej roboty przywracając samochód do tego stanu w jakim jest ;) mysle ze teraz powoli mozna sie zająć detalami bo lakier silnik i w krótce dach sa zrobione :)  wiawiadomo troche pracy heszcze cie czeka ale wstydu już nie ma ! Załozymy koła bedzie pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...