Skocz do zawartości

[e46] Piciu_M3


Piciu_M3

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 29.09.2018 o 21:11, Thepiekarz napisał:

Nie no auto robi naprawdę sieczkę w bani jeszcze to wnętrze miazga :shock::grin: Tylko te dekory średnio mi podchodzą ale na następnym GF muszę dużej to auto obejrzeć i wtedy będę miał swoje zdanie :)

Dzięki. Zapraszam na oględziny i pogawędkę przy odrobinie eliksiru od Mikaela;):grin: w Chotowej.pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Piciu_M3 napisał:

Dzięki. Zapraszam na oględziny i pogawędkę przy odrobinie eliksiru od Mikaela;):grin: w Chotowej.pozdrowionka

Dzięki również za zaproszenie i na pewno skorzystam.:-)Pozdro:grin: I gratuluję dostania ELITE:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
6 godzin temu, MAREK GERMAN napisał:

Dobra robota, o podwoziu mi nie mówiłeś ale kawał mega roboty

 

Pozdro mordo

Nie dodawaj postu pod postem tylko edytuj i wklejasz nową porcję foto w tym co jest 

Podwozie to była taka mała niespodzianka Marku:smile: Pomalutku działam jak czas pozwala

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, KUJON napisał:

Gdzie nie popatrzę to wszyscy wkładają BC Racing :) Dobra robota z tym zawieszeniem, po renowacji będzie jak fabryka :)

Dzięki. Coś tam działam.

BC Racing to chyba jakieś mega wyprzedaże robią.... :D Znowu wszystkie takie same...8-)

Pozdrowionka mordeczko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dejw napisał:

No no ładnie lecisz z tematem, spodzik będzie jak nowy, gwincior pierwsza klasa.
Czekam za resztą zdjęć jak to wszystko będzie błyszczeć od spodu :)

Siema. Coś tam się dzieje, w przyszłym tygodniu zacznę pomału wszystko składać także wlecą fotki

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Piciu_M3 napisał:

Siema. Coś tam się dzieje, w przyszłym tygodniu zacznę pomału wszystko składać także wlecą fotki

Pozdrowionka

Składaj składaj Piotras ogarniesz to trzeba się spotkać na jakąś kawę może się uda nawet z Dawidem i Markiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...