Skocz do zawartości

[E46] LukaszK 325i Cabrio


lukaszk

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co kto lubi, auto składam pod siebie/ dla siebie .... Mega betonów nie wziąłem, w końcu 85 twardość . A mocowanie wózka, ma się całkiem dobrze zero jakiegokolwiek zużycia. pozatym to automat.. ;) bokiem nie latam. 
Kujon jeszcze swap na M54B30 się szykuje... ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Składanie układanki dobiega końca. W poniedziałek zbieżność . 
Jesli chodzi o silnik osprzęt to ; 

Wymiana zbiorniczka wyrownawczego 

- Rura dolotu 
- Krućca chłodzenia. 
- Olej 

- Uszczelka podstawy filtra, pokrywy zaworów. 

Pozniej robimy od razu blacharke, rolowanie nadkoli, malowanie 2 błotników etc ;) Jesli chodzi o rudą to jej nie ma ;)

Progi, podłoga, nadkola, zdrowiutenkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Autko poskładane, jezdzi. Udało mi się swap wbić w dowód, chociaż drugi raz wolałbym tego nie przezywać. Co do samochodu , napewno nie oddam wiecej do tego mechanika auta. 
po odbiorze musiałem jeszcze oddać na wymiane łożysk w kołach z tyłu, chociaż mial to wszystko rozebrane nie wymienił łożysk, 
Także doszły jeszcze łożyska 
zamowilem z hela przewody hamulcowe w oplocie. 

Co do wozka i zawieszenia, niby raptor a delikatny i odłażi, na zimę znowu zawias będzie ściagany i tym razem proszek wpadnie. 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukaszk foty by się przydały... Co do raptora to może źle przygotowałeś powierzchnie dlatego odłazi.. Zwykły baranek to leci po wszystkim i sie trzyma a, raptora chciałem na swój spód auta  kłaść ale jak poczytałem o przygotowaniu to mi się odechciało i wolę tylko umyć spód i na  czarny baranek wleci i tyle xx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie ja przygotowywalem powierzchnie, ino lakiernik, w kazydm badz razie lipa straszna wyszła. Teraz juz sezonu nie bede tracił po sezonie zawieszenie znowu pojdzie w dół kompletnie, dyfer, wahacze, wozek wszystko w proszek pójdzie przy okazji sprawdzi się jak spisały się tuleje z Olkusza. Co do mechanika,  zmieniam warsztat za duzo nerwow, baboli muszę poprawiać po nim . W poniedzialek wymiana przewodów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...