Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

mały update z dzisiaj, dużo nie zrobiłem  bo tylko 2h znalazłem na auto ale jutro   mam poł dnia na zabawę więc całe wnętrze będzie puste

uc?export=view&id=1l9lzh6VQJ0XSDwPu6tXQU

uc?export=view&id=1RqbLmaMhlJ1mtUft9ZVb1

 

Sorki  za foty ale robione fonem więc  nic nie poradze  i  wiem wiem burdel ale robione w trakcie prac, jutrzejsze fotki  będą dużo lepsze xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ryyyan no pracy jest ale  lubię grzebać przy aucie i 2 sprawa  nie pali mi się, mam ustalone do kiedy  co chcę zrobić żeby się powyrabiać więc na spokojnie :) w między czasie już  ogarnąłem burdel w aucie  i  jutro planuje wywalić  całą resztę z środka  czyli deska( juz praktycznie luźna jest)  nagrzewnice, sufit i reszte tego  co zostanie  pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę nie zrobiłem ile chciałem ale coś tam wyleciało,  do końca tyg  auto będzie już rozebrane całkowicie, będą foty i powoli  będę ogarniał już  wnętrze bo  będzie kolor zmieniany a to będę sam robił  więc trche pracy będzie xd

uc?export=view&id=1_Vbmn4seHmFvMPuG9R2ez

uc?export=view&id=1l0cy5FD6FN7iGgKb3jKnF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę kaprys fakt xd ale  tak naprawde  te auta od e30 nic się nie zmieniły xd troszkę więcej śrubek i kabelków i tyle xd no jak bym miał kase na ori 1m to bym kupił ori i obkleił folią xd ale tak to mam więcej fanu  i zabawy  haha   a różnicy prawie nie będzie  a vin to vin.. Vinem się nie jeździ xx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolejne części wyleciały XD  Etap 1 powoli dobiega końca, został tylny wózek, parę osłon,drzwi  i instalacja tak z większych rzeczy i jakieś tam drobnostki  i tyle ^^ A wczoraj wyleciał szyberdach i mam dziure w dachu  XD

uc?export=view&id=1WAroIOffOx-xHJ54uRRve

uc?export=view&id=11CxNWQbS3rsPWEEDxjNAG

uc?export=view&id=15JMouxOLdegmSS6rNXOY4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miejsce  jest  prywatne bo to parking pod domem, grunt że nie wieje i na głowę nie pada, a  reszta  jak się chce to się potrafi  i tyle xd  minus że miejsca w piwnicy brakuje  już na graty a jeszcze  cały tylny wózek muszę tam upchać ^^ po rozebraniu będę matował cały środek  oraz komorę silnik  i wpada lakier,  ogólnie dla mnie nie problem wstawić samemu te błotniki z tyłu ale  raczej przy spawaniu i cięciu szlifierką sąsiedzi  by już problem  do mnie mieli  więc  kasta stąd wyjedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wisnia135i napisał:

No miejsce  jest  prywatne bo to parking pod domem, grunt że nie wieje i na głowę nie pada, a  reszta  jak się chce to się potrafi  i tyle xd  minus że miejsca w piwnicy brakuje  już na graty a jeszcze  cały tylny wózek muszę tam upchać ^^ po rozebraniu będę matował cały środek  oraz komorę silnik  i wpada lakier,  ogólnie dla mnie nie problem wstawić samemu te błotniki z tyłu ale  raczej przy spawaniu i cięciu szlifierką sąsiedzi  by już problem  do mnie mieli  więc  kasta stąd wyjedzie :)

Wiem o co chodzi, ja też już bym dawno z lakierowaniem działał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sifacil no dokładnie, rozwaliłem całe auto już prawie  a kupiłem 4 kobyłki, zestaw kluczy płaskich i zestawik mały grzechotka  mała i duża  i nasadki i  jeden śrubokręt płaski.. Wydałem 400zl  i mam już na x czasu..  Oki miejsce mam priv ale na drobne wymiany  to każdy sam powinien sobie robić bo to nic trudnego tak naprawdę xd No  powoli do przodu  choć od ostatnich zdjęć nic nie ruszyłem niestety...  Ale już pierwsze części  1M  do mnie  idą ^^ w styczniu auto idzie do ojca. Tył błotniki jak i nakładki na progi nowe z serwisu a przód  używany jak i tył zderzak ale  części igły bez ryski xd Do tego  już wiem jaki będzie kolor ale nie powiem ^^  koła  wpadna na 99%  oz ultraleggera hlt  9 i 10  i  do środka  recaro pole position   i  klatka a nie rollbar pzdr Będzie się działo ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wisnia135i napisał:

@pioteresz  zdradzę że nie będzie to ani czerń, ani biel, ani czerwień ale będzie się na ulicy wyróżniało i nie kojarze   żeby ktoś z forum go miał na swoim aucie :)

Wyczuwam oczojebny róż :D Nikt takiego nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...