Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

@orzel  cala elektronike mam w domu  a co miałem sprzedać to sprzedałem   więc luz   xd  a reszta w piwnicy ale mieszkam w malej miejscowosci  pod Dreznem i tu nic nie zginie. W garazu sąsiedzi kola   przy aucie trzymają  cały rok i nic więc luz :) Tu każdy wszystko pilnuje i nie ma się czym martwić xx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2018 o 16:28, Wisnia135i napisał:

No golas  golas ale co zrobisz ^^  swoją drogą mam kolor wybrany ale zastanawiam się jednak nad jet black... Xd  w  jebitnym czarnym też by było jej do twarzy xx chyba  że jest w  palecie bmw  jeszcze  coś bardziej czarnego od jet black? 

Schwarz II ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wygląda jak akt wandalizmu i kradzieży w tym garażu :-D

Szanuje mocno za nakład pracy, dodatkowe + za niesprzyjające warunki...

Co do koloru, to nie duże auto, nie wiem czy czarny będzie pasował dobrze, ja wybrał bym bardziej radosny kolor i energetyczny, Purple Silk jest kozak!

Jeśli chodzi o hamulce, te z 1M/M3 są efektywniejsze choć wyglądają mniej efektownie, średnica tarczy robi swoje. Ja swoje hamulce 135i mam na tarczach 345 więc jeszcze troszkę większych i hamują lekkie Z3 coupe, mimo to 1M lepiej hamuje.

Będę tu zaglądał! powodzenia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki jakie są takie są. Co do koloru to już jest wybrany, ale to  się dowiecie jak już będzie pomalowana. Heble perdormance już sprzedane dawno razem z tarczami,  cały zawias będzie od 1M/M3 ale heble będą  totalnie inne..  I  większe.. Wszystko będzie wychodzić w między czasie, plan już od ostatnich wpisów jest dokładnie ustalony co i jak  i teraz konsekwentnie do przodu.. Z zacisków zdradzę że  najmniejsze co wejdzie to 20 na przodzie...  Z innych rzeczy mam już 2 zderzaki od 1M dorwałem uzywki ale igły  i to wsio co udało mi się zdobyć...  Po ręsztę wycieczka do ASO  w styczniu mnie czeka xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pierwsze części już u mnie.. Z użuwek tylko zderzak przód i czekam już na tylni zderzak, i to i to stan igła... A reszta... Witamy w ASO... Przy okazji znalazłem zestaw hebli do buni ^^ Najprawdopodobniej wleci taki zestaw od K-Sport, przód 8 tłoczkowy zacisk  tarcza 400mm/36mm 2 częściowa tarcza, oraz tył 6 Tłoczków zacisk 356mm/36mm tarcza do tego przewody w oplocie...  Minimalne koło na, przód 20... i oczywiście homologacja... W końcu DE... Taniej wyszło by ogarnąć coś samemu  ale nie ma tuv.. Nie ma jazdy... 

IMG_20181207_204130.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.12.2018 o 18:00, kalbi napisał:

Dobrze Ci to idzie i fajnie sie zapowiada zobaczymy co się z tego wyczaruje 

No na luty auto ma termin do blacharza już choć jak się wyrobię to i w styczniu już ją postawie więc to będzie już duży krok na przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe przymiarki z dzisiaj .... widać jaka jest różnica między zwykłą E82 a 1M.... już się doczekać nie mogę..... od razu po świętach wpadają błotniki przód nówki nie śmigane :mrgreen::mrgreen: a tylne w lutym, bo u ojca przeprowadzka na nowy warsztat i nie ma gdzie trzymać ich xd

uc?export=view&id=1e2nMruMVdQogCHvmExuap

uc?export=view&id=15fN6BNr2s7o1VYjaQlr96

uc?export=view&id=1Tu3WO5hynPizBgAyRlXYN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...