Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, MAREK GERMAN napisał:

Jestem ciekaw efektu końcowego z folia na aucie, mam tylko nadzieję że nie przedobrzysz (chodzi mi o jakieś głupie tuningi) bo teraz idzie dobrze 

 

Pozdro

Myślę że, nie masz o co się martwić bo, na ten moment co do wyglądu auta to tylko dojdzie grafika i nic więcej, żadnych dokładek, spoilerów, skrzydeł i innych rzeczy piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze daliście mi do myślenia, napisalem do firmy czy to napewno ich produkt czy nie i wyszło na to że, dałem się oszukać .... Na szczęście płacone przez paypal i już sprawa w toku jest i myślę że, nie będzie problemu ze zwrotem siana... A tym czasem na stronie producenta od jutra  jest -35% na wszystko to zakupie nowy i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wisnia135i napisał:

Szczerze daliście mi do myślenia, napisalem do firmy czy to napewno ich produkt czy nie i wyszło na to że, dałem się oszukać .... Na szczęście płacone przez paypal i już sprawa w toku jest i myślę że, nie będzie problemu ze zwrotem siana... A tym czasem na stronie producenta od jutra  jest -35% na wszystko to zakupie nowy i tyle...

Widzisz co byś zrobił bez tych chłopaków z Syndykatu. W zimie byś na bosaka chodził, albo..... jeździł na czarnych felgach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, B-MM-W napisał:

Niestety wiem o tym, że masz czarne felgi i wprowadza to w moje myślenie na temat tego projektu dyskomfort :P ale teraz przyznaj się że szukasz naklejki coolerworx'a, przykleisz, a potem będziesz mówił że to ori lewar :D

Żeby mi tego nie zarzucano to jak tylko przyjdzie  coolerworx to foty zrobie z pudełkiem i fakturąpiwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Blaniu napisał:

Tak wlasnie myslalem ze to nie ori albo jeden z pierwszych. Wisnia a podkladke pod niego tez wzieles? Bo jak w tamtym roku za darmo dodaja do shiftera tylko trzeba do koszyka dodac i z 99 euronow zrobi sie 0 :)

Tak typ mi pisał że, ori ale głównie twój komentarz dał mi do myślenia bo, jak by był ori to wątpie że,  bys się pytał:lol:

Tak tak zamówiłem pd razu z podkładka i dawali za free i zamiast 580euro z wysyłką wyszło  410:mrgreen: więc jestem zadowolony tera tylko czekać jak przyjdzie xd

Dodatkowo w czwartek wiozę kiere i daszek do obszycia, odbieram oklejenie auta, maglownica będzie  sprawdzona  i ogarnietą  gdyż, wiem że, lubią  padać w tym modelu to od razu za wczasu zrobię  i w sumie tyle  xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Oleeek napisał:

Teraz tylko czekamy na fotki po odbiorze auta z obklejenia!!

Zadnego odbioru nie będzie, bo sam będę to kleił, na ten moment  jeszcze nie mam u siebie okleiny bo, bylem w czwartek ale  jeszcze wprowadzalismy  parę poprawek i  czekam jak chlopaki mi to wyślą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Wisnia135i napisał:

Zadnego odbioru nie będzie, bo sam będę to kleił, na ten moment  jeszcze nie mam u siebie okleiny bo, bylem w czwartek ale  jeszcze wprowadzalismy  parę poprawek i  czekam jak chlopaki mi to wyślą

Okeeey! To w takim razie czekam, po prostu na fotki po skończonej pracy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...