Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

Forum żyje, syndykat żyje, kawa nie potrzebna, wszyscy źli, dowiedzieliśmy się kto ma małego a kto dużego. I tak powinno być! 

Tylko dymy! Jebaaać klepanie po plecach.

Wiśnia rób dalej tego pseudo gsa na monobloku i dobij do 100 stron jazd a w tym 5 na temat auta.

Tego Ci życzę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lapka666 napisał:

Forum żyje, syndykat żyje, kawa nie potrzebna, wszyscy źli, dowiedzieliśmy się kto ma małego a kto dużego. I tak powinno być! 

Tylko dymy! Jebaaać klepanie po plecach.

Wiśnia rób dalej tego pseudo gsa na monobloku i dobij do 100 stron jazd a w tym 5 na temat auta.

Tego Ci życzę :mrgreen:

je*** te auto xd twój komentarz był nr 1000 w tym wątku , marzenia się spełniły mogę umierać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lapka666 napisał:

 dobij do 100 stron jazd a w tym 5 na temat auta.

Tego Ci życzę :mrgreen:

Tak dla sprostowania to 5 na temat auta, ale zapomnialeś o osobnych wątkach , i muszę dodać że, 10 stron na temat wyboru koloru i tak ze 3 strony o  kolorze dachu warto by dodać :mrgreen:piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dawid82 napisał:

Aż tak Cię nie lubią ?? Co jest tego powodem ??  Ja tam widzę masz sporo fanów tj. Łapka i ekipa  od Pana z USA ;) 

Ty juz skoncz sie wypowiadac na moj temat i na temat mojej rodziny i proponuje zajac sie soba i swoja ekipa a nie nami bo ch** ci do nas. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I paczka  z rana  odebrana i od razu  musiał spoilerek trafić  na  klapę bo, niby mały ten detal ale w tym aucie  robi naprawdę  robotę,a zaraz  do aso i odbieram kierunki na  blotniki:twisted::drive:

20211022_081345.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lapka666 napisał:

Sąsiedzi coś gadają? Jaki wydech będzie? Ryczący jakiś?

PS

Pytam serio. Ja dałbym N-grupowy do takiej zabawki :twisted:

Ogólnie nic nie  gadają, na  początku jak ją rozbierałem to pytali się  czy na części ją sprzedaje:lol: tera nic tylko oglądają  i są w sumie dosyć ciekawi co i jak, nie raz mialem z 30 min pogawędke co i jak:mrgreen:

Co do wydechu miałem kupiony koncowy Ac schnitzera ale dałem du** bo, swój wydech z 135i sprzedałem wraz z rurą łączącą tłumik końcowy z środkowym, a  jakos wypadło mi to z głowy a ac był bez tej rury i zrobił się problem... pisalem do kilku firm ale wiadomo trzeba  przyjechać autem bo tak to mi tego nie zrobią nawet jak by stała druga taka sama bo, tam ciasno i nie da rady ( jak by jakieś różnice byly.... )  inne firmy bardziej znane odmówili mówiąc że, oni robią  tylko swoje wydechy i tyle a  w aso samej rury nje kupisz więc na ten moment kupiłem w aso nowy wydech a  on jest w komplecie z tą rurą i po prostu go przykręce i tyle, ale aby nie było lipy to midpipe wlatuje od n55, różnica  taka że, n54 ma drugie katy z tyłu a n55 ich nie ma więc usuniecie drugich katow powinno coś dać plus to że, ori pierwsze katy będą mialy zmieniany wkład z oem na  sportowy aby był lepszy przepływ spalin więc powinno być spoko, a  docelowo akrap ale  to na samym końcu calej budowy :mrgreen:

A ogólnie n54 samo w sobie bardzo dobrze chodzi, nie jest to jeszcze  wykastrowana  jednostka  jak wszystkie nowe gdzie aby cos usłyszeć to trzeba  cały układ wydechowy zrobić haha

Przy okazji kierunki odebrałem xd 

20211022_110206.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamils13 tak

No i mam tu dobre wieści dla tych którzy nie lubią tego tematu:mrgreen: Jest to ostatnia aktualizacja na ten moment, następna  już będzie po nowym roku z prac przy silniku jak i prac prowadzących już bezpośrednio do wyjazdu tego auta.

Dzisiaj wpadły już pasy Schrotha do Recaro i na ten moment  to koniec prac przy aucie, tak więc już nie będę  was męczył fotami tutaj...:lol:

 

 

20211024_143814.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Wisnia135i napisał:

@kamils13 tak

No i mam tu dobre wieści dla tych którzy nie lubią tego tematu:mrgreen: Jest to ostatnia aktualizacja na ten moment, następna  już będzie po nowym roku z prac przy silniku jak i prac prowadzących już bezpośrednio do wyjazdu tego auta.

Dzisiaj wpadły już pasy Schrotha do Recaro i na ten moment  to koniec prac przy aucie, tak więc już nie będę  was męczył fotami tutaj...:lol:

 

 

20211024_143814.jpg

Panie ale jeszcze byś wrzucił foto ze zmiany imperiali na te przelatane R888888888

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BartoszzG napisał:

Panie ale jeszcze byś wrzucił foto ze zmiany imperiali na te przelatane R888888888

Jak już to cupy 2 :lol: Ogólnie miało nic nie być ale  i tak dziś znowu wycieczka do aso po jakies  pierdoły ale  juz nie będę zanudzać , więc dopiero po nowym roku powrzucam coś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...