Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, lapka666 napisał:

Wiśnia ale ze mną chyba kiedyś wypijesz jak będzie okazja mimo że jestem za brg? :mrgreen:

Spokojnie, możesz  być nawet  za kolami w misie, kazdy ma swój gust :lol:

Tylko na zlot wpadnij piwo

@ryyyan spokojnie  jeszcze będzie tutaj Elite:twisted:

Screenshot_20210306-200408_Chrome.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 784
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Popularne odpowiedzi

zamykam w pizdu !

Siemka dzisiaj trochę ciekawsza aktualizacja^^ Z racji tego że w końcu odebrałem mój Carbonowy dach^^ Tak wiem niby nic nadzwyczajnego.... ale.. No właśnie ALE!!!! Ciekawa historia sie z dachem okazał

W  końcu byłem odwiedzić warsztat gdzie auto stoi,dogadać parę rzeczy  i oczywiście zmienić ustalenia  I coś tam cyknąłem 3 foty  i no co tu dużo mówić coś tam szerzej się zrobiło ^^

Dodane obrazy

• 4 tygodnie później...

Siemanko po przerwie, auto zostało pomalowane jak już wszyscy wiecie, dodatkowo wklejony od razu dach oraz wszystkie szyby, od ostatniej aktualizacji  dużo zostało juz w sumie zrobione, lamoy, kable, zawias, w sumie kompletne  wnętrze..

Aktualnie prace trwają przy silniku , juz powoli koniec, zrobione  panewki, turbiny, sprzegło mocniejsze oraz multum innych rzeczy, na dniach silnik powinien byc juz w aucie i zostaną  same  pierdoły

Dodatkowo poprawilem instalacje do końca, wpadła nowa  lampa stopu oraz skrzynka bezpieczników.

Kiera została obszyta na  nowo,  carbonowe listwy oraz  udalo mi się dorwać carbonowe boczki 4 sztuki, czekam aż dojdą , myślę  że, koło 2 tyg i będą..

Koła mam w sumie 3  komplety  i zastanawiam się które wsadzę co za tym idzie opon jeszcze nie kupiłem bo, nienwiem które koła wpadną ...

Od kół zależy czy bedzie typowo tor czy jednak bardziej spasy  i syndi... co będzie sam nie wiem.. wyjdzie w praniu po prostu i  na tym będzie koniec ...

Ogólnie  w między czasię jeszcze  parę rzeczy doszło i modów wprowadzonych na szybkości ale  mysle ze będzie warto..

Ponizej foty aktualnego stanu auta, wiem że dużo ich nie ma ale no nic z tym nie zrobię, robota idzie bardzo,szybko i nje ma  czasu na cykanie fot więc to co jest  musi wam chwilowo starczyc

Tak więc to tyle w  sumie  i pozdro dla was :)

Autko aktualnie..

Screenshot_20210401-173155_Instagram.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Wisnia135i napisał:

Siemanko po przerwie, auto zostało pomalowane jak już wszyscy wiecie, dodatkowo wklejony od razu dach oraz wszystkie szyby, od ostatniej aktualizacji  dużo zostało juz w sumie zrobione, lamoy, kable, zawias, w sumie kompletne  wnętrze..

Aktualnie prace trwają przy silniku , juz powoli koniec, zrobione  panewki, turbiny, sprzegło mocniejsze oraz multum innych rzeczy, na dniach silnik powinien byc juz w aucie i zostaną  same  pierdoły

Dodatkowo poprawilem instalacje do końca, wpadła nowa  lampa stopu oraz skrzynka bezpieczników.

Kiera została obszyta na  nowo,  carbonowe listwy oraz  udalo mi się dorwać carbonowe boczki 4 sztuki, czekam aż dojdą , myślę  że, koło 2 tyg i będą..

Koła mam w sumie 3  komplety  i zastanawiam się które wsadzę co za tym idzie opon jeszcze nie kupiłem bo, nienwiem które koła wpadną ...

Od kół zależy czy bedzie typowo tor czy jednak bardziej spasy  i syndi... co będzie sam nie wiem.. wyjdzie w praniu po prostu i  na tym będzie koniec ...

Ogólnie  w między czasię jeszcze  parę rzeczy doszło i modów wprowadzonych na szybkości ale  mysle ze będzie warto..

Ponizej foty aktualnego stanu auta, wiem że dużo ich nie ma ale no nic z tym nie zrobię, robota idzie bardzo,szybko i nje ma  czasu na cykanie fot więc to co jest  musi wam chwilowo starczyc

Tak więc to tyle w  sumie  i pozdro dla was :)

Autko aktualnie..

Screenshot_20210401-173155_Instagram.jpg

Teraz to chociaż dla każdego Heinekena starczy xd

Odnośnik do odpowiedzi