Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, dedi napisał:

na cito = na szybko Mateuszku :D 

Aaa   i tera wiadomo o co chodzi..

Ja  byłem/jestem nauczony że 

Na cito= na gotowo :lol:

Tak wyszło haha W takim razie mój błąd i fajnie że, się czegoś nowego dowiedzialem haha

W takim raziena spokojnie, jak będzie zrobiona  na gotowo to , inaczej będzie wyglądać:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, kumor07 napisał:

Kurde patrzyłem na ten kolor na necie w 1M

 i do takiej rajdówki siądzie dobrze :!:

 

Prawda taka ze, koniec konców wszystkim nie dogodzisz, kazdy inaczej  patrzy i co innemu mu się podoba , ryyyan widziałby brg ale  są tu tez osoby na forum które za brg  nie przepadają,  inni  widzieli by czarne,żółte itd itd koniec końców i tak ja tym będę  śmigał:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Wisnia135i napisał:

Prawda taka ze, koniec konców wszystkim nie dogodzisz, kazdy inaczej  patrzy i co innemu mu się podoba , ryyyan widziałby brg ale  są tu tez osoby na forum które za brg  nie przepadają,  inni  widzieli by czarne,żółte itd itd koniec końców i tak ja tym będę  śmigał:mrgreen:

A druga prawda jest taka że auto robisz dla siebie i Tobie się ma podobać . A forum jest od tego że każdy wyraża swoją opinię i może ewentualnie coś poradzić (żeby nie zboczyć na złą drogę ) ale to Ty masz się czuć dobrze z tym co robisz . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kumor07 napisał:

A druga prawda jest taka że auto robisz dla siebie i Tobie się ma podobać . A forum jest od tego że każdy wyraża swoją opinię i może ewentualnie coś poradzić (żeby nie zboczyć na złą drogę ) ale to Ty masz się czuć dobrze z tym co robisz . 

I kolejna  osoba  do picia :mrgreen:

Dokladnie taka prawda, to forum akurat i tak dużą presję potrafi wywierać ale  koniec końców ja tym śmigać będę , ale w sumie dokladnie mam to damo zdanie od czego jest forum co ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wisnia135i napisał:

I kolejna  osoba  do picia :mrgreen:

Dokladnie taka prawda, to forum akurat i tak dużą presję potrafi wywierać ale  koniec końców ja tym śmigać będę , ale w sumie dokladnie mam to damo zdanie od czego jest forum co ty :)

Wiśnia ale ze mną chyba kiedyś wypijesz jak będzie okazja mimo że jestem za brg? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...