Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Breyton napisał:

A ile teraz dmucha motor na rolkach?

Miałem okolice 420 dokladnie nie powiem ,standard downpipe, midpipe od n55 ic dolot program tera  bedą jeszcze turbiny zmodyfikowane, pompa paliwa, cewki customowy dolot aby bylo lepsze powietrze, wpada spiek, wagner 3 i jakos pod 500 będę to robił ale  na ten moment  ile wyjdzie  tyle  wyjdzie reszta zejście  z  masy zrobi swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wisnia135i napisał:

Miałem okolice 420 dokladnie nie powiem ,standard downpipe, midpipe od n55 ic dolot program tera  bedą jeszcze turbiny zmodyfikowane, pompa paliwa, cewki customowy dolot aby bylo lepsze powietrze, wpada spiek, wagner 3 i jakos pod 500 będę to robił ale  na ten moment  ile wyjdzie  tyle  wyjdzie reszta zejście  z  masy zrobi swoje

Cewki, hybrydy, pompa z nowym regulatorem to podstawa dla 400+. Polecam relokacje zbiornika wyrównawczego i filtry po stronie turbin żeby wyeliminować cieńkie przewody z filtra do wiatraków. Szczególnie ten z tyłu silnika. U mnie zadziałało to wszystko dobrze. Cewki z R8 oczywiści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Breyton napisał:

Cewki, hybrydy, pompa z nowym regulatorem to podstawa dla 400+. Polecam relokacje zbiornika wyrównawczego i filtry po stronie turbin żeby wyeliminować cieńkie przewody z filtra do wiatraków. Szczególnie ten z tyłu silnika. U mnie zadziałało to wszystko dobrze. Cewki z R8 oczywiści

U mnie  na tym co było , zle nie bylo, relokakcji tera  nie będę robił mam inny plan, przewody sie zmieni i będzie dobrze, cewki już nie tyle co z r8  co już typowo "tuningowe" wrzucam, wiadomo hybrydy,pompa w baku,  i myślę  czy,nie wrzucić listwy dodatkowej wtryskowej albo zrobię relokacje  hpfp  i będzie paskiem dodatkowo napędzana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Wisnia135i napisał:

Widzę że decyzja  raczej jedno głośna  co do wyboru lotki tyl.. w sumie  spoko dla mnie bo ori koszt 300 a tamta 700 hahahaha

EEE nie taka jednogłośna!!! @lapka666 jako stary syndykatowy wyjadasz ma głos za pięciu, wiec jeszcze się zastanów ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8Jednak decyzja  sędziów nie jest  jednogłośna :mrgreen:

Ogólnie mam dwie opcje  zrobienia  autA w glowie ^^ Tak to już jest.. dużo pomysłow a tylko jedna  buda ^^

1. Ori kolor biały, ori dokładka  tył pokryta włóknem węglowym, ori spoiler na klape  i tyle, z zewnątrz  ori 1M tak naprawdę  na innej feldze..

2.Kolor BRG, dokladka  carbon przód, tył, spoiler ( tutaj jeszcze nie wiem ^^), kolo to samo w dwóch wersjach, maska z wlotami carbon, cos jak na foto ponizej które dodam... 

Wnętrze i reszta zostaje to samo klatka , kubły i tyle  w sumie haha 

Po prostu pierwsza  wersja  jez bardziej cichociemna  jesli można  tak powiedzieć a druga juz 100% torówka bez kompromisów  xd takie to te  wisniowe życie wymysły , ja to się dziwie że, ten temat wgl tu jest hahah

20201007_160226.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ryyyan napisał:

Ile ty jeszcze razy będziesz zmieniał koncepcję na ten samochód? Od dwóch lat gadamy i co tydzień nowy pomysł. Rób ten BRG w carbonach jak było na początku(twoje slowo) mówione i pozamiatane. 

Ta wiem ale  na ten moment siano pakuje tez gdzie indziej i auto zeszlo na 2 plan,, a opcja  brg  wcarbonach jest 30k zl drozsza  wiec sie zastanawiam...  nie zeby cos ale początkowo byles sceptycznie  nastawuony  do brg w tym aucie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, ryyyan napisał:

Ile ty jeszcze razy będziesz zmieniał koncepcję na ten samochód? Od dwóch lat gadamy i co tydzień nowy pomysł. Rób ten BRG w carbonach jak było na początku(twoje slowo) mówione i pozamiatane. 

Wiśnia o 6:23 na Mesengerze

- pi***ole robie typową torówkę i wyjebane :D

Wiśnia o 11:34 na Mesengerze 

-Ty ale w germanie też by dobry rozpierdol robił

Wiśnia o 18:45 na Mesengerze

- A może by tak zajebać sobie m3 :twisted:

I tak leci to życie właśnie :ph34r:

Ja już nie wiem co tam zrobisz i jak ale skończ tą 1er 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat

Siemaaaanooo :)

Jako że, mój trup się nie sprzedał i musze to skończyć lub zrzucić z mostu a do najbliższego dość dalego to autko się robi  i postanowilem wrzucic cos na forum jak to wyglada aktulanie:lol:

Auto generalnie stalo do nowego roku po powrocie z blacharki, jedynie wrzucalem do niego wraz z sasiadami  kubki po mcdonalds ale w koncu coś trzeba  było porobic i pierw  zabrałem się ogarniecie instalacji elektrycznej  i w sumie odposazenie auta :lol:

Z auta wyleciały :

Komplet poduszek powietrznych kurtyny+decha wraz z okablowaniem i czujnikami zderzeniowymi 

Czujniki parkowania, cała wiazka  z modulem

Czujniki ciśnienia w oponach wiazka + modul

Wszystkie lampki oswietleniowe

Instalacja szyberdachu

Instalacja  foteli 

System bezkluczykowy modul +kable+czujniki

Wiazka  kabli od multifunkcji

Instalacja audio

I to w sumie tyle jak pamietam :lol:

wszystkie kable waża  8kg ktore wylecialy wiec troche jest, potem wszystko oczywiście bedzie zaprogramowane itp aby nie bylo błędów..  

Na ten moment auto stoi juz u lakiernika ale czeka  na swoj termin  wiec myślę że, kolo kwietnia będzie juz w  jednym odcieniu 

Pzdr

20201104_200522-1.jpg

20201103_201551.jpg

20201107_170423.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...