Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

No plan ogólny 500+ napewno ^^ ale  na ten moment nie wiem czy ogarnę turbiny bo mam parę innych wydatków  ale jak pobujam się sezon na 400+ też nie umrę xd  na ten moment wymieniam: uszczelka pokrywy zaworów, uszczelka miski olejowej, dwie uszczelki podstawy filtra oleju, uszczelki wydechowe, uszczelki kolektora dolotowego,  zimmering na  wale i to chyba wsio z uszczelek przy silniku haha  do tego wpadnie charge pipe 3 cale, duży intercooler, ori  puszka z filtrem powietrza  leci w śmietnik i wpada  system na 2 stożki k&n  downpipe, lepsze świece  i program.. Pewno o czymś zapomniałem jak zwykle ale troche i tak roboty będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Sifacil napisał:

Mperformance z F30 pod tarczę 370mm na przód? Pochwal się skąd i za ile :d

Nie nie i nie xd haha To moje orginalne zaciski Performance z 135i, zaciski produkcji Brembo, przód 6 tłoczkow 338mm tarcza , Tył 2 tłoczki  324mm tarcza. Ogólnie bardzo mało jest tych zacisków na rynku bo były one tylko w 135i w standardzie i  chyba  jeszcze  w 123d ale nie  jestem pewien czy napewno w 123d były... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bocian napisał:

Dawno nie widziałem zgermanizowanej jedynaczki także również będę śledził ;) taki mały uliczny gokart :twisted:

No  szczerze w e82 nie widziałem na żywo zadnej xd tylko wsadzaja do niej zderzaki ala 1m.. Co wyglada mega okropnie i wydech 2x2   i psuja te auto... A w mpaku jest piekna sama w sobie.... Co do gokartu to fakt jest  gokart ale bedzie jeszcze szybsza hahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mały dylemat bo  zmieniam wydech w BMW i albo wydech od 1M albo 135i Performance....., o ile przedni zderzak ala 1m  do zwykłej to kupa, tak tył dość leży i pytanko  ala 1m i wydech od 1m   czy Dokładka Rieger i wydech Performance? Ja osobiście jestem ku Riegerowi ale jestem ciekaw waszego zdania :)

$_72.JPG

maxresdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz większy burdel xd Turbina 1 zdjęta niestety żeby 2 wydobyć  trochę więcej zabawy i trzeba kołyske zdjąć... 1 turbina ma mały luz   i lekko olej puszczała się okazuje więc  od razu 2 idą na "małe" mody wiec celujemy w okolice 480ps i ponad 700nm.... z tego co wiem  sprzegło max  co da radę przenieść to okolice 680nm więc  idzie do obicia kevlarem  i powinno dać radę xd niestety to kolejne ksozta więc  na ten moment dobry markowy gwint odpada... więc żeby nie lecieć po maks taniości wpadnie AP...  w ten weekend może ogarne już zaciski.. sorki za zastuj w temacie ale nawał obowiązków.. praca treningi, starty ... generalnie grzebie kiedy mogę.... pzdr

IMG_20180926_220400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi na ten sezon zostają te same ale wpadł nowy kolorek :)  trochę części mam pozamawiane i czekam na dostarczenie, w weekend  ogarniam zaciski oraz silnik wypadnie z auta... Wiem wiem  pewno nie tego w temacie się spodziewali... planowane było że 480KM  styknie ale  jedank  muszę przekroczyć te 500 8) Z nowych wieści sezon 2019  raczej  długi dla mnie nie będzie jeśli wgl autem wyjade bo auto nie zostanie w tym samym kolorze.. i tak jest do malowania bo w usa robiony był tylny błotnik  i jest spartolony do tego ktos pomalował go bez wycinania szyby i  lakier się łuszczy... plus obcierki transportowe i  auto i tak jest do malowania więc wpadł pomysł nowego koloru...  najprawdopodobniej auto wyjedzie w sezonie 2019 tylko na chwilę ogarnąć hamownie  i sprawdzić co potrafi  i znowu pójdzie do garazu  więc wyjazd na konkrecie w sezonie 2020 ale już  w gotowym setupie, silnik, zawiecha, lakier oraz wnętrze które będzie w alcantarze... oczywiście fotki będę wrzucał... pzdr 

43180790_2133320770241448_5318634461368156160_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lapka666 no niestety a ja uwielbiam czarne kola więc będą czarne napewno xd  no nad żółtym też myślałem.. Ogólnie nowa  paleta bmw kolory indyvdual to wszystkie meega xd  ja  jie ukrywam że nardo najmniej mi się widzi a najbardziej laguna seca jak dla mnie tym bardziej że od zawsze m isie ten kolor podobał, szukałem bmw  m3 e46 w tym kolorze w coupe ale po półrocznych poszukiwaniach nic nie było więc padło na 135i.  Imola by pasiła bo środek idzie w alcantare i będą czerwone nici wszędzie więc by pasowało to razem wszystko ale lagunq seca rozwala mnie na łopatki...  Jak macie jakieś pomysły to dawajcie xd prócz czarnego, estorila czy atlantis blue xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...