Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, asmo napisał:

Parametry takie same jak u mnie :D tyle że u mnie te koła zostają na E46 :P

Do E92 też pakuje 18 z oponami 265/35 i 295/30 więc będziemy mieli bardzo podobne białe wozy ;)

Gratulacje farta, mam nadzieję że cena była ok za te koła, pozdro!

Serio masz te same  parametry? Pamietam że, kiedyś rozmawialismy ale wydawało mi się że, inne  miałeś parametry :mrgreen: 

Co do kwoty to osobiście jestem zadowolony bo, kosztowaly mniej z oponami, jak nowe te felgi u producenta nie licząc wysyłki wiec chyba spoko cena tak myślę:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, asmo napisał:

A jednak pomyłka, ja mam tył 10,5 cala ET 27, teraz sprawdziłem, przód mam ten sam ;)

Czekam na przymiarki :D

Mi się  kojarzy że, ty  wgl miałeś 9 i 10, bo pamietam że, jak,gadalismy to nie do konca  pasowały mi twoje  rozmiary tych felg ackzolwiek nie pamietam gdzie  gadaliśmy wiec możliwe że, tylko et było inne:lol: no za tydzień felgi odbieram dopiero 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MAREK GERMAN napisał:

Dobrze te koło tutaj siadzie, wpasuje się w torowa wersję ale tak patrzę na ten spoiler na tej białej i nie podoba mi się 

 

Pozdro

Zjdęcia przykladowe aby kola pokazać , spoiler 1:1 z GTS  M3 , kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten spoiler to fakt kwestia gustu jednak nie zapominajmy ze w torowkach ten spoiler ma spelniac swoja funkcje a nie koniecznie wygladac. Wisnia dobry ruch z tymi kolami bo kola kosa i opony tez odpowiednie. Pewnie jak mnie wiele razy glowa cie bolala co wybrac czy pro tracki czy arc8 :P Bardzo ciekaw jestem jak bedzie wygladac Warsteiner na 1er :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blaniu napisał:

Ten spoiler to fakt kwestia gustu jednak nie zapominajmy ze w torowkach ten spoiler ma spelniac swoja funkcje a nie koniecznie wygladac. Wisnia dobry ruch z tymi kolami bo kola kosa i opony tez odpowiednie. Pewnie jak mnie wiele razy glowa cie bolala co wybrac czy pro tracki czy arc8 :P Bardzo ciekaw jestem jak bedzie wygladac Warsteiner na 1er :)

Co do spoilera  to zgadzam się w 100% , co do kół od początku chciałem apexy arc8 miałem zamówione nawet ale  akurat wpadł covid wtedy a nie mieli na stanie tych szerokości  i po 3 krotnej zmianie terminów odpuściłem sobie, potem zobaczyłem pro tracki które też spoko wyglądają i cenowo lepiej wychodzą bo, są na miejscu w de a nie  z  us więc odpada  koszt dostawy który wynosi 460$ , co do opon bardziej wolałbym cup2 ale wiem że, AR1 też robi dobrą robote i zobacze  jak,się  bedą sprawdzały , plus taki ze, mam 2  komplety na przód i zamówie tylko tylne  to na 2 sezony przednje opony mam:twisted: Co do warsteinera to gdzieś udało mi się znaleźdź foto jak to wygląda i dla mnie robi robotę z tym że, moja  ładniejsza będzie  bo, tam są lampy przed liftowe oraz felgi totalne dno .... A co mi tam łapcie foto i się śmiejcie:lol:

Screenshot_20211112-185913_Chrome.jpg

Screenshot_20211112-185905_Chrome.jpg

Screenshot_20211112-185857_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Chilli WonderBoy napisał:

Fajne, szybkie koło. Podoba mi się.

Fakt, że na to auto było już tak wiele koncepcji, że chyba nikogo już nie dziwi kolejna zmiana. Ciekawi mnie co z tego wyjdzie finalnie...

Czy tak wiele koncepcji to bym nie powiedział,  praktyko od początlu było mówione, że auto bedzie  szlo na tor i będzie  tu 18:razz: Koncepcji było trochę z kolorem:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chilli WonderBoy napisał:

...ale rozumiem, że to już prawie finał i auto lada dzień będzie zapierdalać jak złoto?

Jakie plany co do modyfikacji dla podniesienie mocy?

Ogólnie  na  koniec stycznia  juz by jeździła ale kupiłem tera felgi, więc stare  muszę sprzedać,  plus postanowiłem od razu wrzucić większe  tarcze z przodu od M3 e46 CSL, oraz doszła mi grafika  do wrzucenia która  juz się robi więc końcowo marzec/kwiecień  i tak  auto bedzie najprawdopodobniej czasowo zarejestrowane  od marca do października więc wcześniej bym nie wyjechał <_<

Co do mocy to wymiana  calego osprzętu na  nowy, wszystko co mogło by mieć wpływ  na  spadki mocy lub problemy idzie  do wymiany 

A tak to

Dolot

Wagner evo 3

Cewki

Turbiny juz czekaja mocniejsze

Sprzęgło dwutarcz z przejściem na odelżony  jednomas 

Sportowe katy

Wydajniejsze inlets/outlets

Chlodnice olejowe x2 Mosselmana  plus sportowy termostat

Wiatrak performance/1M 

Chlodnica  wody CSF

I pewno jakies pierdoly 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bartek.P napisał:

A chciałem zobaczyć auto na GF 2022 ale coś mi mówi że Chyba jeszcze nie teraz;-)

I zapewne  wgl :lol: jak wpadną  w  niedziele apexy z  295 na tyle, i za niedługo oklejenie to, ten temat  zostanie od razu zablokowany a w zgłoszeniach padna śmiechem jak wyslę:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BartoszzG napisał:

nie pier****ol.

Dokładnie, jest w roku jeden główny zlot Chotowa, miejsce aby się spotkać, poznać, pogadać i przeżyć mega event na którym wrażeń nie brakuje i 3 dni mijają jak jeden dzień. Dla mnie jak i wielu innych jest to święto i absolutna obowiązkowa obecność bez wymówek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dawid82 napisał:

Dokładnie, jest w roku jeden główny zlot Chotowa, miejsce aby się spotkać, poznać, pogadać i przeżyć mega event na którym wrażeń nie brakuje i 3 dni mijają jak jeden dzień. Dla mnie jak i wielu innych jest to święto i absolutna obowiązkowa obecność bez wymówek. 

Ja nawet z Anglii przylatuje specjalnie choć jestem tylko widzem  xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dyziux666x napisał:

Ja nawet z Anglii przylatuje specjalnie choć jestem tylko widzem  xD

Nawet jakbym sprzedał swoje zabawki to i tak bym tego zlotu nie odpuścił to już dla mnie tradycja i nie wyobrażam sobie, że siędzie w domu i myśle co mnie właśnie omija. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...