Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, BartoszzG napisał:

pojebało? z Priusa to ile bedzie mieć koni? przecież miało być 800+... zawiodłem się. 

No będzie 800+ z silnika z priusa:twisted: Nie mówiłem że,zostanie fabryczny, naeet ostatnio łapka pytal czy coś robie z  mototem i mówilem że, tak piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę narobić zamieszania ale ja to najbardziej się jaram tym silnikiem bo plany były srogie i mam nadzieję, że dalej są takie same.

Bo jak nie to sorry ale nie będzie klepania po plecach bo niby jesteśmy ziomkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lapka666 napisał:

Nie chcę narobić zamieszania ale ja to najbardziej się jaram tym silnikiem bo plany były srogie i mam nadzieję, że dalej są takie same.

Bo jak nie to sorry ale nie będzie klepania po plecach bo niby jesteśmy ziomkami...

:lol::lol::lol: no są srogie ,jak pisałem wpada  motor z priusa:lol:  

A co do ziomków to i tak wyszło że, masz małego więc...  Że , tak powiem nie ta liga:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, feconi napisał:

Jeśli chodzi o motor to przytoczysz co tam dokładnie będzie robione ? wstępny serwis panewki itp przygotowanie pod wieksze moce w przyszłości czy od razu pełna pi*** wjedzie?

Ta  nie ma problemu, ogólnie mialo być  tak że, zara  po tym jak auto wyjedzie to szlismy byśmy w moc, ale to było dużo wcześniej , na ten moment zmądrzałem i pierw chcę wyeliminować wszystkie bolączki N54 a  jest  ich troche,  przykladowo pompa wysokiego cisnienia hpfp , czy wtryski oczywiscie nowe z aso bo, zamienniki są  po prostu słabe...

Dalej jako że, auto na tor to chce wsadzić parę gratów ale nie pseudo firm typu fmic gdzie  to wszystko to chińszczyzna,tylko mówimy tu o konkretnych firmach z konkretnymi rzeczami , tak aby wsio mialo ręce i nogi j starczyło na długo dla przykladu miałem wrzucać 5 łopatkowego spieka  ale  koncowo jednak decyduję się na  dwu tarczowe sprzęgło plus lekkie koło zamachowe i z kosztów 2 tyś zł zrobiło się 5500 zl... tak więc na ten moment myślę że, opcja  sprawdzania mocy będzie dopiero pod koniec przyszłego sezonu nie wcześniej a teraz panewki i wszelakie uszczelki i ogólna rewizja i śmigać będę na  fabrycznej mocy +program czyki okolice 360KM.

Trochu części juz mam do auta ale nie wszystko dlatego wole poczekac i na raz wrzucić wsio niż wszystko z osobna bo, to bez sensu , plus to że, tera  auto szykuję pod przegląd i wrzucając niektóre rzeczy mógłbym go po prostu nie przejść, bo tera  robie przegląd na  oficjalnej stacji kontroli pojazdów a następne  już będą w znajomym warsztacie  podbijane więc będzie inna bajka:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lapka666 napisał:

No to zgodnie z obietnicą ja powiem że jestem rozczarowany bo liczyłem na starcie na moce rzędy 500+. Uwielbiam takie modyfikacje a tu dużo było obiecane :razz: a teraz ten plan brzmi bardziej jak serwis silnika a nie jego tuning.

Lapka  problem jest w tym ze, każdy sam sobie dopisuje w tym temacie swoje historie i potem jest  jak jest, ja nigdzie nie pisałem że, na wyjazd będzie juz cała moc i wgl auto zrobione  od a  do z, to że, dziele się swoimi planami co do auta tutaj to , dla mnie od tego jest  forum aby rozmawiać ale  ze, tutaj 90% ludzi tylko ogladą  fotki  i porozmawiac nie ma z kim to juz nie mój problem , ostatnip pytałeś  czy coś będzie przy silniku teraz robione i modzone i tak będzie ale nie będzie to jeszcze moment na  rzucanie się na docelową moc, w silniku pierw i tak będą  teraz wymieniane  panewki więc tak czy siak nawet nie ma opcji na  pełną moc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bemben napisał:

Co w panewkach sie układa? "Parę" km, zmiana oliwy i ogień. 

Kolego każdy niech sobie robi jak mu sie chce, znam takich co też tak twierdzili a potem po nowy silnik jechali, ostatnio, jakies 4 strony  temu już był ten wątek i też ktoś miał twój punkt widzenia, a Łukasz z  ekipy TSZ wrzucił fotę osoby która  też twierdzila ze, nic tam nie musi się ukladac a potem ładną korbe oglądalismy, ja wole poswięcić te 1500-2000km i 2x zlać oliwe i mieć 100% pewność, ale jak mówiłem kazdy robi jak chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało nić nie być ale mam nową ciekawostkę , więc wrzucam :lol:

Jak wcześniej wrzucałem zakupiłem nowe kierunki  z aso, ale nie ogarnąłem że, pod kierunek idzie jeszcze sobie plasticzek , więc cyk znowu w aso bylem i wpadło parę pierdół ale jak istotnych :mrgreen: co ciekawe ten jeden plasticzek pod kierunek kosztował niewiele mniej jak sam kierunek....

Wpadły te plasticzki i już mogłem wrzucić kierunki,  niestety występują one tylko w  chromie więc pójdą  do zrobienia w czarny połysk aby był ładny komplecik :lol:

Dalej kratka w zderzak wpadła  oraz szkła do lusterek i oficjalnie już nie licząc śrubek zostaly do kupienia tylko nadkola i płyta pod silnik ale to na samym końcu ...

A z ciekawostek , jako że nie będzie u mnie audio tym samym radia to musialem jakoś dziurę po radiu zaślepić ,,na  necie nie znalazłem nic ciekawego ale okazuje się że, w aso za  całe 50zl można  kupić ori zaślepke:lol: występowała ona tylko w e87 czyli najzwyklejszych 4 furtkach w totalnie bieda edyszyn wersji HAHA , czujecie mozna  było kupić juz w  21 wieku bmw  w tak biednej wersji że, nawet audio nie miała :lol::lol::lol:

Żeby nie było dolna  osłona  wkoło panelu klimy będzie nowa bez wyjścia na  grzanie foteli ale w aso nie dostępna  więc bede musial na  necie poszukac..

I na  koniec foty

20211027_161541.jpg

20211027_164332.jpg

20211027_165149.jpg

20211027_165441.jpg

20211027_161527.jpg

20211027_161535.jpg

20211027_165954.jpg

20211027_164156.jpg

20211027_164144.jpg

20211027_161550.jpg

20211027_170214.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Wisnia135i napisał:

 

A z ciekawostek , jako że nie będzie u mnie audio tym samym radia to musialem jakoś dziurę po radiu zaślepić ,,na  necie nie znalazłem nic ciekawego ale okazuje się że, w aso za  całe 50zl można  kupić ori zaślepke:lol: występowała ona tylko w e87 czyli najzwyklejszych 4 furtkach w totalnie bieda edyszyn wersji HAHA , czujecie mozna  było kupić juz w  21 wieku bmw  w tak biednej wersji że, nawet audio nie miała :lol::lol::lol:

 

Pewnie już w ten czas był problem z polprzewodnikami8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Teraz, Łukasz ///3 napisał:

I się wam ekipka sama wysypała z tego kolektywu :lol: 

No życie :lol: ale  akurat wystawilem M359 na sprzedaż i od razu kupuje  18 bo, potem wbicie w  dowód nowych felg w de wraz z oponami to 1/4 ceny nowych felg xd plus to że, oklejam 1M w barwy Warsteiner 1:1 jak w M3 E30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wisnia135i napisał:

Dawid jesli na te forum będzie spoko opcja 18 na  balonie plus oklejenie w  warsteinera jak m3 e30 to mozesz zostawićz ale jakoś ku*** wątpie:lol:

Najpierw się oceni i się zobaczy co zrobisz finalnie, bo wiem, że plany są na bierząco zmieniane, rób swoje tak jak Ci pasuje i tyle, a czy to będzie się wpisywać w kanon GS to ocenimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dawid82 napisał:

Najpierw się oceni i się zobaczy co zrobisz finalnie, bo wiem, że plany są na bierząco zmieniane, rób swoje tak jak Ci pasuje i tyle, a czy to będzie się wpisywać w kanon GS to ocenimy. 

M359 już  wystawione a  barwy juz zamówione więc to co piszę to juz będzie finalna  wersja :mrgreen:  Ja tylko mówię jak będzie żeby potem nie było że,  nie ostrzegałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, goryl napisał:

Następne "salto" w temacie :grin::-D:-D  ale jeżeli ten pomysł z kołami i oklejeniem zostanie zrealizowany to osobiście bardzo mi leży ,po prostu będzie wyścigowo bez mieszania stylów

Czy takie salto to nie wiem , bylo juz dawno mówione  że, będą  tu 18 ale mialy być po tym nadchodzącym sezonie bo, miałem być w  chotowie jak bym się dostał oczywiście :mrgreen: A potem 18  i torowo, ale że cena  wbicia  nowych/opon w de nie jest tania bo , wynosi 1/4ceny felg które chcialem to stwierdziłem ze, bez sensu 2x płacić...

Ale to wszystko to nic  kolejny  raz ukazal się mój życiowy fart co do zakupu części:grin:

Mianowicie wczoraj wieczorem raptem pisalem i sprzedaży M359  i szukaniu 18 a dzisiaj już  zakupiłem koła  ale  historia tyle  ciekawa że, wczoraj wieczorem patrzyłem na stronie  firmy apex jaki koszt nowych i niestety z wysyłką z  usa wychodziło 2k euro  plus opony to niestety przewyższało mój budżet i stwierdziłem ze, kupuję Pro track One felgi (fota  nr 5 , coś nie po kolei foty dodało mialo być foto nr 1) ale w  miedzy czasie rozmawiałem ze znajomym z nurburgringu i się okazało że, znajomy znajomego na takie felgi na sprzedaż (apex arc8),zaraz dostałem nr ale  się nie napalałem  gdyż , z calej gamy  felg ja potrzebowałem konkretne szerokości z konkretnym ET aby wszystko weszło ale  co się okazało ten znajomy miał do sprzedania dokładnie to co potrzebowałem czyli 9.5x18 ET 22 i 10.5x18 ET 22 hahahaha Mało tego felgi są z oponami z dość dużą ilością mięsa i to semi slicki Nankang Ar1 z tym że, 4x265/35 a ja potrzebuje na  przód 265/35 a na tył 295/30  więc końcowo zostaje mi dokupić tylko opony na tył a  na  przod będę miał 2  komplety ,,jak by tego było mało to mialy być czarne ... i są czarne piwo

Screenshot_20211112-065853_Chrome.jpg

Screenshot_20211112-065850_Chrome.jpg

Screenshot_20211112-065843_Chrome.jpg

Screenshot_20211112-065813_Chrome.jpg

Screenshot_20211109-193603_Messenger.jpg

Screenshot_20211112-065808_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wojtek-e30 napisał:

To się nazywa fart :) Wiśnia a jak juz masz dwa komplety opon na przód to może by tak pomyśleć o zmianie napędu :) 

Napęd jest  jedyny słuszny aczkolwiek mialem gdzieś w głowie zrobienie 4x4 bo 335 bylo w wersji xdrive  ale  niestety podłoga w xdrive  jest  inna  jak,w zwykłej wersji więc aby to zrobić to trzeba  podłofę w aucie przerabiać a to juz totalna rzeźba... 

Dla zainteresowanych wrzucam foto jak apexy w tym rozmiarze z oponami 265/35 295/30 siedzą na 1M

Screenshot_20211112-082211_Instagram.jpg

Screenshot_20211112-082215_Instagram.jpg

Screenshot_20211112-082226_Instagram.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...