Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, lapka666 napisał:

No ale mam nadzieję, że silnik modzisz? Bo największe oczekiwania mam w stosunku do niego :mrgreen: Ile tam miało być tych KM? Milion? :razz:

2 i pół :mrgreen::mrgreen:tak tak silnik będzie oczywiście robiony, w sumie tylko to zostało :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Wisnia135i napisał:

Jest  jak jest :twisted: kolo siadło dla mnie bardzo dobrze, od razu na tył juz miallłem zamówione  dystanse  10mm na strone eibacha  i jest dobrze, wiadomo kwestia i tak ustawienia zawieszenia tera :mrgreen: Przód pieje oczywiście bo, brak silnika, i dopiero jak motor wpadnie to będę mógł zamówić dystanse  na  przód i plus minus myślę że, będzie to 15mm na strone:)

20211020_090954.jpg

20211020_091045.jpg

20211020_091015.jpg

20211020_091025.jpg

20211020_091004.jpg

20211020_091114.jpg

20211020_091119.jpg

20211020_091132.jpg

20211020_082808.jpg

Hmm....poszerzyć ostro błotniki żeby teraz nadkola dystansami wypychać? 

Cytuję : W tym dziale umieszczamy wyłącznie samochody które zamierzamy przerobić w klimacie German lub Cultstyle. Dobrze by było gdyby prezentowany samochód znajdował się w bardziej rozwiniętej fazie budowy niż tylko zakupiłem seryjne E36 i szukam 10 cali.

Nie zrozum mnie źle bo znowu może wyjść gownoburza ale....mimo,że dużo pracy to bardziej na forum bmw-sport pasuje niż tu....to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Krupek napisał:

Hmm....poszerzyć ostro błotniki żeby teraz nadkola dystansami wypychać? 

Cytuję : W tym dziale umieszczamy wyłącznie samochody które zamierzamy przerobić w klimacie German lub Cultstyle. Dobrze by było gdyby prezentowany samochód znajdował się w bardziej rozwiniętej fazie budowy niż tylko zakupiłem seryjne E36 i szukam 10 cali.

Nie zrozum mnie źle bo znowu może wyjść gownoburza ale....mimo,że dużo pracy to bardziej na forum bmw-sport pasuje niż tu....to tylko moje zdanie.

Ty z tymi dystansami to tak na powaznie ? :shock: Nie wiem dlaczego jest tutaj takie parcie aby wywalic temat wisni z forum. Jest na forum wiele projektow ktore tez tutaj w 100% nie pasuja i jakos nikt nie placze ze nie sa to 100% germany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Krupek napisał:

Hmm....poszerzyć ostro błotniki żeby teraz nadkola dystansami wypychać? 

Cytuję : W tym dziale umieszczamy wyłącznie samochody które zamierzamy przerobić w klimacie German lub Cultstyle. Dobrze by było gdyby prezentowany samochód znajdował się w bardziej rozwiniętej fazie budowy niż tylko zakupiłem seryjne E36 i szukam 10 cali.

Nie zrozum mnie źle bo znowu może wyjść gownoburza ale....mimo,że dużo pracy to bardziej na forum bmw-sport pasuje niż tu....to tylko moje zdanie.

To tak:

Błotniki są szersze  bo, wpadł cały pakiet od Mki tak dla  przypomnienia, a koło  to monoblok który nie był robiony  na zamówienie więc nie wiem co w tym takiego dziwnego, tym bardziej że, są tu osoby które też  korzystają z  dystansow, mało tego robią koła  na zamówienie a  i tak epada dystans...

Co do cytowanego tekstu i jej pierwszej części,myślę że, ostatnie foty auta dowodzą tego że , auto bez problemu będzie się łapało w styl GS którego głównym założeniem jest koło,spas i gleba a wszystko to u mnie będzie, na ten moment niestety nie ma  aż tak widocznego tego ze wzgledu braku silnika pod maską, a  bez  niego nie ustawię samochodu...

A co do drugiej części cytowanego tekstu to nawet nie chcę mi się odpowiadać bo, jezeli twoim zdaniem jesr to poziom "zakupiłem seryjne e36 i szukam 10 cali " to myślę że, nie mamy o czym rozmawiać...

Nadal twierdzę po prostu ,co ewidentnie widać , że nie oceniasz samego w sobie projektu  tylko oceniasz go przez  pryzmat mojej osoby której nie lubisz.. 

Pzdr

@Blaniu  juz ci odpowiadam, rozmawiam z wieloma osobami tutaj z forum , po za forum  i wszyscy zgodnie twierdzą że, mój temat jest oceniany nie przez to co robie z autem, co zostało zrobione, ile poszło kasy  i jakie są części a to czy ktoś mnie lubi czy nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wisnia135i napisał:

To tak:

Błotniki są szersze  bo, wpadł cały pakiet od Mki tak dla  przypomnienia, a koło  to monoblok który nie był robiony  na zamówienie więc nie wiem co w tym takiego dziwnego, tym bardziej że, są tu osoby które też  korzystają z  dystansow, mało tego robią koła  na zamówienie a  i tak epada dystans...

Co do cytowanego tekstu i jej pierwszej części,myślę że, ostatnie foty auta dowodzą tego że , auto bez problemu będzie się łapało w styl GS którego głównym założeniem jest koło,spas i gleba a wszystko to u mnie będzie, na ten moment niestety nie ma  aż tak widocznego tego ze wzgledu braku silnika pod maską, a  bez  niego nie ustawię samochodu...

A co do drugiej części cytowanego tekstu to nawet nie chcę mi się odpowiadać bo, jezeli twoim zdaniem jesr to poziom "zakupiłem seryjne e36 i szukam 10 cali " to myślę że, nie mamy o czym rozmawiać...

Nadal twierdzę po prostu ,co ewidentnie widać , że nie oceniasz samego w sobie projektu  tylko oceniasz go przez  pryzmat mojej osoby której nie lubisz.. 

Pzdr

@Blaniu  juz ci odpowiadam, rozmawiam z wieloma osobami tutaj z forum , po za forum  i wszyscy zgodnie twierdzą że, mój temat jest oceniany nie przez to co robie z autem, co zostało zrobione, ile poszło kasy  i jakie są części a to czy ktoś mnie lubi czy nie..

Aż tak Cię nie lubią ?? Co jest tego powodem ??  Ja tam widzę masz sporo fanów tj. Łapka i ekipa  od Pana z USA ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dawid82 napisał:

Aż tak Cię nie lubią ?? Co jest tego powodem ?? 

Zapewne to że, nie raz  potrafiłem się  odezwać i jak coś  mi nie pasowało to, o tym mówiłem, co sam raczej wiesz bo,parę razy sam mi odpowiadałeś...

Po tym jak mój wątek został zamknięty dużo osób się  cieszylo i najwyraźniej liczyło na to ze, to koniec i w przyszłosci jak bedę  dalej cos komentował to będą mogli mi wytykać że, co ja sie znam jak swojego auta  nie zrobiłem.

A tym czasem projekt  ma się świetnie, wpadaja  co raz  to nowe  części i  auto naprawdę juz zaczyna wyglądąć ale to osoby to najwyraźniej boli i na siłę próbują się łapać czego tylko się da  aby próbować wywalić ten temat  z tego forum ale coś słabo im to idzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Wisnia135i napisał:

To tak:

Błotniki są szersze  bo, wpadł cały pakiet od Mki tak dla  przypomnienia, a koło  to monoblok który nie był robiony  na zamówienie więc nie wiem co w tym takiego dziwnego, tym bardziej że, są tu osoby które też  korzystają z  dystansow, mało tego robią koła  na zamówienie a  i tak epada dystans...

Co do cytowanego tekstu i jej pierwszej części,myślę że, ostatnie foty auta dowodzą tego że , auto bez problemu będzie się łapało w styl GS którego głównym założeniem jest koło,spas i gleba a wszystko to u mnie będzie, na ten moment niestety nie ma  aż tak widocznego tego ze wzgledu braku silnika pod maską, a  bez  niego nie ustawię samochodu...

A co do drugiej części cytowanego tekstu to nawet nie chcę mi się odpowiadać bo, jezeli twoim zdaniem jesr to poziom "zakupiłem seryjne e36 i szukam 10 cali " to myślę że, nie mamy o czym rozmawiać...

Nadal twierdzę po prostu ,co ewidentnie widać , że nie oceniasz samego w sobie projektu  tylko oceniasz go przez  pryzmat mojej osoby której nie lubisz.. 

Pzdr

@Blaniu  juz ci odpowiadam, rozmawiam z wieloma osobami tutaj z forum , po za forum  i wszyscy zgodnie twierdzą że, mój temat jest oceniany nie przez to co robie z autem, co zostało zrobione, ile poszło kasy  i jakie są części a to czy ktoś mnie lubi czy nie..

Na syndi konto założyłem w 2008 albo 2009r. Zawsze były tu opisywane auta tylko GS albo seryjeczki - bez udziwnień.

Cholernie lubię zaglądać do Twojego tematu bo taki "german do sportu" mi się cholernie podoba ale..... auto wg mnie od GS odbiega. Nie tylko koło spas i gleba. Dla przykładu moje e34 i jego galeria na tym forum.

Czarne e34, RS 17", bardzo duża statyczna gleba i mega smaczne spasy bez walki o każdy cal i karykatury kątami itd.

Zrobione turbo i obecnie 450/600. Zrobiony 8hp. Zrobiony komplet hebli. Wszystko w duchu bardziej performance niż GS. Do tak sprawnie jeżdżącego auta kupiłem BBS RK w 18, z 235/40 na 8.5 i 265/35 na 10. Balony! Zakochałem się w tym jak dużą frajdę z jazdy na tym zestawie daje. Do tego stopnia, że RS od 2019r nie założyłem na auto, kaleczą osiągi i nie chce mi się męczyć. RK też mają dystanse, żeby wypchnąć je możliwie najbardziej, obniżenie dostosowane do nowego koła ale bez przesadnej kozy. Szybki spec.

 

Od tej pory w zasadzie nie zaktualizowałem swojej galerii, bo auto odbiegło mocno od klimatu GS w stronę OEM+/performance. Twoje Auto nie jest ani ortodoksyjnym GS, anie top serią. Jest streetracingowym performance Projektem przez duże P. Ale średnio w klimacie GS.

 

Działaj dalej, ja się jaram bardzo ale niektóre posty chłopaków rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kamils13 napisał:

Na syndi konto założyłem w 2008 albo 2009r. Zawsze były tu opisywane auta tylko GS albo seryjeczki - bez udziwnień.

Cholernie lubię zaglądać do Twojego tematu bo taki "german do sportu" mi się cholernie podoba ale..... auto wg mnie od GS odbiega. Nie tylko koło spas i gleba. Dla przykładu moje e34 i jego galeria na tym forum.

Czarne e34, RS 17", bardzo duża statyczna gleba i mega smaczne spasy bez walki o każdy cal i karykatury kątami itd.

Zrobione turbo i obecnie 450/600. Zrobiony 8hp. Zrobiony komplet hebli. Wszystko w duchu bardziej performance niż GS. Do tak sprawnie jeżdżącego auta kupiłem BBS RK w 18, z 235/40 na 8.5 i 265/35 na 10. Balony! Zakochałem się w tym jak dużą frajdę z jazdy na tym zestawie daje. Do tego stopnia, że RS od 2019r nie założyłem na auto, kaleczą osiągi i nie chce mi się męczyć. RK też mają dystanse, żeby wypchnąć je możliwie najbardziej, obniżenie dostosowane do nowego koła ale bez przesadnej kozy. Szybki spec.

 

Od tej pory w zasadzie nie zaktualizowałem swojej galerii, bo auto odbiegło mocno od klimatu GS w stronę OEM+/performance. Twoje Auto nie jest ani ortodoksyjnym GS, anie top serią. Jest streetracingowym performance Projektem przez duże P. Ale średnio w klimacie GS.

 

Działaj dalej, ja się jaram bardzo ale niektóre posty chłopaków.

Dzięki za dobre słowo,  i zgadzam się w paru kwestiach ale nie wszystkich, głownym problemem na ten moment jest  to co ty zrobileś czyli ocenianie tego auta  na ten moment czy to gs czy nie, gdzie auto jest  jeszcze nie popasowane z  wiadomych wzgledów, co do wnetrza  to jedt jakie jesti  takie będzie,i  tu pytanie jeżeli zmienie aktualne  koło na  skręcane ale zostawie srodek jak teraz  to bedzie to gs czy nie? Moim zdaniem balansuje  na granicy dobrego gs  a  typowego performance i wszystko będzie zależalo od tego co zrobię i jak ustawię auto w momencie jego wyjazdu, ja wiem że, to jest inny projekt niz wszystkie ale  nie jest powiedziane ze, coś nowego będzie tym zlym bo, może  się okazać że, siądzie to całościowo bardzo dobrze ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dawid82 napisał:

Aż tak Cię nie lubią ?? Co jest tego powodem ??  Ja tam widzę masz sporo fanów tj. Łapka i ekipa  od Pana z USA ;) 

No fakt, że nasza ekipa do waszej ekipy moderatorów to nie ma polotu bo jedno wasze kliknięcie palcem i robimy out z forum ale chyba jesteś jednak zazdrosny o jej skład bo w kolejnym poście o tym wspominasz.

Ale fakt, że prawdziwi ludzie trzymają się razem, tak samo jak Ci co pieprzą za placami.

Pozdro haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lapka666 napisał:

No fakt, że nasza ekipa do waszej ekipy moderatorów to nie ma polotu bo jedno wasze kliknięcie palcem i robimy out z forum ale chyba jesteś jednak zazdrosny o jej skład bo w kolejnym poście o tym wspominasz.

Ale fakt, że prawdziwi ludzie trzymają się razem, tak samo jak Ci co pieprzą za placami.

Pozdro haha

Łapka nie rozśmieszaj mnie bo teraz to, żeś poleciał prawdziwa ekipa to się trzyma razem w realu a nie klepie po ramieniu w sieci. Serio ty myślisz, że ja mogę ci czegoś zazdrościć?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamils13 napisał:

Na pewno jako całość finalnie siądzie dobrze cały spec. Ale konserwatywnym germanem nie będzie. Moim zdaniem. 

Zależy co masz  na  myśli pisząc "konserwatywny" bo konserwatywne germany to auta lat 70, 80, 90 i tyle,  oczywistym jest to że, porównując stare  klasyki wywodzące się wprost  gs, bo na  ich podstawie powstal ten styl to wszystko co nowsze zawsze  będzie gorsze, porównująć e92 do e30 zawsze e30 bedzie  lepsza , zgdzam się że, np do e32 wsadzanie recaro i klatki mija się z celem, i nawet w e30 w gs jest to srednie tak w nowszych autach które mają  juz całkiem inne  krztałty i mówimy tu o autach typowo sportowych jak właśnie takie 1M czy m3 to sportowe dodatki do sportowych aut po prostu pasują, dlatego klatka u mnie i recaro, a  z zewnątrz kolo gleba i spas będzie wyglądać bardzo dobrze i wpisywac się bez problemu w kanony gs, oczywiście jezeli ktos porównuje moje auto z  e34  a skręcanej rolce, to wiadomo ze, moje  będzie gorsze choc bym tutaj mial skóry, bajery i rolke za 40k to i tak przegram z e34 na bbs rs... GS  w  nowych autach  a GS w starszych autach to całkiem co innegoz stare auta się z niego wywodzą a nowsze  je tylko naśladuja i próbują się zbliżyć... btw  jak byśmy patrzyli tylko na  konserwatywny gs czyli ciemno nisko i szeroko to polowa tego f orum by poleciała 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Łukasz ///3 napisał:

Piszesz tutaj do mnie ? 

No nie da się ukryć, że gdzieś pojawi się post z tego waszego kółka wzajemnej adoracji to prawie zawsze zabiera ktoś z Was głos, przypadek nie sądzę, ale spoko bez spiny, bo wy strasznie delikatni jesteście abyście się zaraz znowu nie obrazili, bo nie ma o co ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dawid82 napisał:

No nie da się ukryć, że gdzieś pojawi się post z tego waszego kółka wzajemnej adoracji to prawie zawsze zabiera ktoś z Was głos, przypadek nie sądzę, ale spoko bez spiny, bo wy strasznie delikatni jesteście abyście się zaraz znowu nie obrazili, bo nie ma o co ;) 

Dawid sory ale  tu nie ma żadnego kółka  wzajemnej adoracji jeśli chodzi o mnie i mój temat, po prostu sa osoby które doskonale rozumieją to że, ocenianie  auta  i pisanie czy nadaje się  do GS czy nie w  momencie jak,auto stoi bez  kół , silnika i w połowie jeszcze  nie poskladane  i w dodatku na  kobylkach jest  po prostu słabe  i bez sensu.. jestem ciekaw  co ty byś  napisał jak by ktos sie caly czas pisal ze  twoje  e36 jak bylo w trakcie swapa i stalo na feldze z du** , pisałi by ze, trzeba  auto cofnąć do pre german  bo ,tera  nie wygląda i nic z  tego nie bedzie? Tak samo bez sensu i tyle i najwyraźniej te osoby których się teraz czepiasz a  jest ich dużo więcej myślą  tak samo jak więc udzielają  sie w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, dawid82 napisał:

Łapka nie rozśmieszaj mnie bo teraz to, żeś poleciał prawdziwa ekipa to się trzyma razem w realu a nie klepie po ramieniu w sieci. Serio ty myślisz, że ja mogę ci czegoś zazdrościć?  

Nie zrozumiałeś ironii. Ani Ty mi nie zazdrościsz ani ja Tobie. Nikt z nas nie klepie się po ramieniu a wręcz przeciwnie zawsze mówiliśmy prawdę i przez to były spiny. Ja nie mam 15 lat żeby tracić czas na dyskusje i wymiany zdań z Tobą udowadniając kto ma większego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lapka666 napisał:

Nie zrozumiałeś ironii. Ani Ty mi nie zazdrościsz ani ja Tobie. Nikt z nas nie klepie się po ramieniu a wręcz przeciwnie zawsze mówiliśmy prawdę i przez to były spiny. Ja nie mam 15 lat żeby trącić czas na dyskusje i wymiany zdań z Tobą udowadniając kto ma większego.

ok, ok, ok nie musisz nic udowadniać bo na bank masz mniejszego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dawid82 napisał:

No nie da się ukryć, że gdzieś pojawi się post z tego waszego kółka wzajemnej adoracji to prawie zawsze zabiera ktoś z Was głos, przypadek nie sądzę, ale spoko bez spiny, bo wy strasznie delikatni jesteście abyście się zaraz znowu nie obrazili, bo nie ma o co ;) 

No dobra nie mam czasu już na takie zabawy ale skoro zacząłeś to po prostu to skończę. Ze wypowiadam się na forum moja sprawa i u kogo. GERMAN DO SPORTU to stary tekst który wprowadził dawno temu HTT i wtedy każdy jarał się jego np e30 z klatka. Ale tak Ty tego nie znasz bo wtedy Cię tutaj nie było jak i wielu z waszej ekipy co się teraz klepie po ramieniu. Nawet nie pamiętasz zlotów w Tarnowie… wiec ze zostałeś gwiazda i masz teraz dużo do powiedzenia mało mnie to interesuje. Nie ma ludzi nie zastąpionych i na każdego przyjdzie pora która już idzie z tego co widzę i słyszę. Ale to jak mówię czas sam pokaże 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dawid82 napisał:

ok, ok, ok nie musisz nic udowadniać bo na bank masz mniejszego ;) 

I znów mogę tutaj coś napisać ale może to uradzić Ciebie bardzo ze kto ma większego a kto mniejszego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że pewne komentarze są nie na miejscu. Mamy do oceny kontrowersyjny sposób budowy auta przez Mateusza. Z jednej strony nie do końca jest budowany w kanonie GS, ale z drugiej strony jest to na tyle ciekawy projekt, że przyciąga mimo wszystko osoby tutaj. Weźmy pod uwagę jaką drogę przechodzi to auto, ile powstało wizji na niego i jak bardzo zmieniały się pomysły samego właściciela. W końcu obrał kierunek i konsekwentnie działa. Po wielu naszych wymianach słownych myślałem, że nie zajrzę tutaj, ale gdy widzę kolejną aktualizację w tym temacie i naprawdę jestem zaskoczony działaniami Wiśni. Dziwnie to brzmi z moich ust, ale dobra robota Mateusz. Oby tak dalej, będę zaglądać tutaj. Czekam na efekt końcowy Twojej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z koleii lubię zaglądać tutaj bo zawsze się pośmieje, mniej lub więcej ale zawsze :lol:piwo

A prawda jest taka, że każdy powinien zamknąć swoją jadaczkę jeśli nie ma nic konstruktywnego do powiedzenia na temat auta, bo to czy się komuś coś podoba czy nie to inna sprawa. Każdy powinien również poczekać na efekt końcowy i dopiero wtedy powinna zostać podjęta decyzja na temat czy to auto nadaje się na to forum czy też nie... 

Projekt jest w ciągłej budowie i nie powinno się oceniac czegoś czego nie ma, oceniac powinno się tylko to co jest do tego momentu, proste jak jeban*e moim zdaniem... 

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...