Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, DzikuCMS napisał:

Z tego co pamiętam to APEX ARC-8 lub ARC-8R

Apex ARC 8 super koło alternatywa dla 359, także wybór zacny. Ważne, że wszystko idzie do przodu, bo przez jakiś czas temat tkwił w swoistej próżni i traciłem nadzieję na ukończenie projektu ;) powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, B-MM-W napisał:

Apex ARC 8 super koło alternatywa dla 359, także wybór zacny. Ważne, że wszystko idzie do przodu, bo przez jakiś czas temat tkwił w swoistej próżni i traciłem nadzieję na ukończenie projektu ;) powodzenia 

No tak było z tą próżnią ale nie była moja wina  bo,przez covid wszystko w du*** było, bo jak mialem jechac do pl i stać godzine  na granicy bo, sprawdzali itd to mi się nie chciało, potem u lakiernika  sie przeciągneło również przez covid i tak to lecial ten czas  na tej wsi :lol: ale  na ten moment już ostatnia prosta  do wyjazdu ,w przyszlym tyg na cito zamkne  instalacje bo, czekalem na jedną kostke, wpadną recaro, pasy, felgi i do nowego roku będzie czekała, bo muszę  pare rzeczy w pl załatwić ale nie będę mial czasu aby w tyg pojechać i załatwić, tak więc będzie jeszcze  jedna aktualizacja i do końca stycznia myślę  będzie przestój  ale  juz  z górki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wisnia135i napisał:

No tak było z tą próżnią ale nie była moja wina  bo,przez covid wszystko w du*** było, bo jak mialem jechac do pl i stać godzine  na granicy bo, sprawdzali itd to mi się nie chciało, potem u lakiernika  sie przeciągneło również przez covid i tak to lecial ten czas  na tej wsi :lol: ale  na ten moment już ostatnia prosta  do wyjazdu ,w przyszlym tyg na cito zamkne  instalacje bo, czekalem na jedną kostke, wpadną recaro, pasy, felgi i do nowego roku będzie czekała, bo muszę  pare rzeczy w pl załatwić ale nie będę mial czasu aby w tyg pojechać i załatwić, tak więc będzie jeszcze  jedna aktualizacja i do końca stycznia myślę  będzie przestój  ale  juz  z górki :mrgreen:

Recaro? Jaki? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka  dzisiaj post bardziej w ramach nauki dla tych którzy chcieli by sobie  zakupic kiedyś recaro pole position:lol:

Ogólnie fotele są sprzedawane same  beż  żadnych dodatków w tym bocznych adapterów, adaptery są  sprzedawane oddzielne, i do tego jak by bylo mało wydatków trzeba  jeszcze  kupić konsole  pod dany model auta... więc chcesz  recaro to koszt fotel+adapter+konsola i  robią się mega duże pieniadze..  ja  o tym na  początku nie wiedzialem :lol:

Okazało się że, konsole nie są tanie a firmy w de mają je w cenach około 300e na jeden fotel.... więc na dwa fotele 600e to duże koszta...i w tym momencie jeden pełen fotel  wychodzi

Recaro(780e)+adapter(105e)+konsola(300e) więc na 2 fotele mowimy o dużej kasie...

Na szczęście znalazłem człowieka który robi adaptery pod te fotele które  pasuja do fabrycznych konsol z orginalnego fotela z  bmw, i dodatkowy plus  jest taki że, na fabrycznej konsoli można  sobie fotel przesuwać przód tył, bo na  na takich od firm tuningowych sa  one  na stałe przykręcane  więc jak by chcieć zmienić jego położenie to trzeba  odkrecić cały fotel lub dokupić specjalne  mocowanie do przesuwania  jak by już mało wydatków było...

Takie  adaptery kosztują 245e na dwa fotele więc oszczędność jest duża, dopłaca się tylko 35e względem adapterow recaro i odkręca  konsole z  ori fotela.  Adaptery wykonane mega dobrze, starannie i przychodzą  wraz z  nowymi śrubkami :mrgreen:

Tak więc już fotele prawie  mam na  miejscu :mrgreen:

20211008_192428.jpg

20211008_192507.jpg

20211008_173021.jpg

20211008_201320.jpg

20211008_205320.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież widać że to tylko przymiarka, wiec nie spinajcie się o wykładzinę ;)

Z każdym kolejnym postem coraz bardziej kibicuje projektowi, wcześniej było za dużo gadania, teraz w końcu są konkrety :D no i mega mi się podoba że będą apexy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kamils13 napisał:

carbon kuwety i olać wykładzinę!

No jeden  konkretny  co wie co mam w glowie:mrgreen:

Tak panowie to ma  być racecar jak pisałem i jeśli chodzi o wnętrze  to, będzie to totalna wydmuszka,  po to został środek pomalowany w kolor nadwozia aby go nie zakrywać, więc ,nie, nie będzie tu żadnej wykładziny tylko tak jak kamils13 napisał  carbonowe kuwety i tyle:mrgreen:

@asmo no trochu bylo, fakt troche się to wszystko w czasie  przeciągneło ale juz się składa i zaczyna to wyglądać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ta nowa aktualizacja mnie nie zaskoczyła :D jakbym to już gdzieś wcześniej widział... ;) fotele jak najbardziej pasują do klimatu projektu. Może koncepcja auta nie do końca wpisuje się w kanon tego forum, ale czemu nie zawiesić oka na czymś innym. Zresztą ten temat ma już swoją nigdy niekończącą się historię, niezliczoną ilość debat, co raz to nowych koncepcji i zawiłych zmian planów. No i jeszcze sam autor... ale to zostawię bez komentarza :grin::razz: hehe... pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, B-MM-W napisał:

Jakoś ta nowa aktualizacja mnie nie zaskoczyła :D jakbym to już gdzieś wcześniej widział... ;) fotele jak najbardziej pasują do klimatu projektu. Może koncepcja auta nie do końca wpisuje się w kanon tego forum, ale czemu nie zawiesić oka na czymś innym. Zresztą ten temat ma już swoją nigdy niekończącą się historię, niezliczoną ilość debat, co raz to nowych koncepcji i zawiłych zmian planów. No i jeszcze sam autor... ale to zostawię bez komentarza :grin::razz: hehe... pozdro 

Myślałem że,  bardziej będziesz zaskoczony :lol: co do samego auta, poczekamy zobaczymy , juz powoli wyjazd tego auta zbliza sie coraz bardziej, wpadnie  koło, dystanse  już zakupiłem,  i będzie patrzeć jak to wszystko się zgra :twisted:

A co do samego autora, tutaj bywa różnie ale  na  priv całkiem miły ze mnie  człowiek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, asmo napisał:

Jednak połysk? Satyna jak dla mnie sporo lepsza i bardziej pasowałaby do klimatu auta

Tak końcowo zdecydowałem się na połysk je  dać, będzie parę rzeczy jeszcze  w połysku więc jako całość myślę że, lepiej siądzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc na statku nie miałem możliwości korzystania z neta . Teraz dopiero nadrabiam co ciekawsze wątki- felgi bardzo fajne , dobrze że poleciałeś w połysk,  reszta gratów która wpada to samo zwłaszcza fotele . Ale dach - oryginalny carbon polakierowany w kolor- ja pi***ole..... No lipa największa jaka można było odjebac 

Piona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, orzel napisał:

Będąc na statku nie miałem możliwości korzystania z neta . Teraz dopiero nadrabiam co ciekawsze wątki- felgi bardzo fajne , dobrze że poleciałeś w połysk,  reszta gratów która wpada to samo zwłaszcza fotele . Ale dach - oryginalny carbon polakierowany w kolor- ja pi***ole..... No lipa największa jaka można było odjebac 

Piona 

Dzięki co do pierwszej części wypowiedzi, co do dachu już pisałem i nie jest  to totalnie moja wina, i nienwiem czemu dużo osób na tym forum ma  problem z czytaniem ze zrozumieniem, miałem dosłownie pół minuty na  podjęcie dezycji co robimy z dachem a że, ludzie byli poumawiani , terminy koszta itd to zapadła taka decyzja a  każdy co do tego dachu wali komentarze  jak ja  bym go specjalnie sobie z  nudów pierdolnął w kolor auta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...