Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety auta nie będzie na  piatek :-( ale  to najmniejsze zmartwienie , winowajcą obsuwy tym razem okazal się. carbonowy dach ...dach miał być tylko klarem na  nowo pryśniety  ale  niestety klar wszedl w reakcje z laminatem i powychodzily jakies dziwne  plamy.... szybka decyzja  i dach poszedł pod kolor auta  i jestem zajebiście wkurwiony :evil: akurat na tym elemencie  najbardziej mi zależało bo, w połączeniu z resztą dodatkow carbonowych całość wyglądała by grubo a  tera ech....:sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, feconi napisał:

Okleisz sobie pomalowany dach okleiną Ala carbon :-)

Nie ma  takiej opcji..

@Brodi97 no właśnie  po to miał być... była by fajna spójna  całość , a tak będzie .. zwyczajnie...

Jeszcze jak by tego było mało to dostałem właśnie kolejną fotke... niby wszystko spoko ale zapomnieli mi zaspawać dziury po PDC w tylnym zderzaku... ech..

Screenshot_20210728-194511_WhatsApp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde. Współczuję. Tyle kasy na dach. Do tego jego demontaż i wstawianie nowego. W ogóle znalezienie takiego rarytasu to temat rzeka. I teraz w kolor? Cała zabawa na marne? Nawet nie wiem co powiedzieć. Szczerze Ci współczuję. Nie idzie z tym nic zrobić? Może zabierz go do innego fachowca niech jeszcze ktoś rzucić na to okiem. Albo popytaj na forach czy ktoś tak miał. Nie podejmuj takiej decyzji pochopnie bo to jak to można powiedzieć idealnie u Ciebie... Wisienka na torcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lapka666 @dedi@jacooakurat  demontaż robilem sam a montaz w  ogólnej cenie robienia auta to kij tam w to , ale z samym dachem nic już nie mozna  bylo zrobic, jedyna opcja to pokrycie go włóknem węglowym na  nowo ale  to nie ma terminów na  już  a i tanie nie jest... a co prawda auto wyjazd zrobi na marzec/kwiecien ale  chce jak najwiecej przy aucie zrobic i  tera  po prostu siana  na to by nie bylo  więc na ten moment  najlepiej bylo go zrobic w  kolor  a  że, zrobili mi to juz w cenie i nic nie doplacalem to tyle dobrze...

Screenshot_20210728-195831_WhatsApp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lapka666 napisał:

Nie znam się ale czy nie za szybko się poddałeś? Jesteś pewien na milion procent że nie szło tego uratować? Teraz to bezsensowny mod. Przykro mi Wiśnia ale tak jest.

Tu nie chodzi o poddanie sie , tylko to nie jest 5 min roboty taki dach a i koszta  są dość duże,  lapka  zaszla reakcja chemiczna i nic z tym nie zrobisz, to nie ołówek ze, wezmiesz gumke i bedzie spoko... co do bezsensownego modu to i tak sie  nie zgodze z tego  powodu że, dlanie liczy się prowadzenie auta a  wrzucając ten dach to jest -50kg mniej w najwzyszym punkcie .. plus to ze, ogolnie schodzę z  masy auta i to jest glówny powód wrzucenia carbonowego dachu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, lapka666 napisał:

Mi nie chodzi o to żebyś kładł na nowo karbon bo to są koszta ale czy nie dało radę reanimować tych plam co pisałeś. Co do wagi to aż 50kg urwałeś? :shock: No to cofam słowa o bezsensownym modzie :razz:

Mowilem , niestety nie.. carbon to wlókno weglowe przeciąkniete żywicą i na to klar się daje i tworzy to jedną calośc co za tym idzie jak weszlo to w reakcje to lipa po calosci bo, mozna  powiedziec ze, weszlo to w struktore dachu... to nie metal ze,  jak lakier  sie zjebie to zerwiesz do zera i pomalujesz.. jedyne wyjscie to na  nowo to pokryc... co do wagi to tak niecale 50kg zeszlo bo, sam,dach pod szyberdach jest dodatkowo wzmocniony i jest to duży płat metalu  i  do tego waga  samego szyberdachu calego mechanizmu razem ze szklem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda dachu ..bo do tego białego koloru by to mega wyglądało a tak niestety będzie czegoś brakowało, tutaj chłopaki z Poznania robią dużo rzeczy carbonowych może by coś wymyślili tutaj masz link , zadzwoń zapytaj 

http://democar.pl/

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MAREK GERMAN napisał:

Wielka szkoda dachu ..bo do tego białego koloru by to mega wyglądało a tak niestety będzie czegoś brakowało, tutaj chłopaki z Poznania robią dużo rzeczy carbonowych może by coś wymyślili tutaj masz link , zadzwoń zapytaj 

http://democar.pl/

 

Pozdro

No robiło by robote ale  na ten moment to już i tak dach pomalowany więc na temat zamknięty, przynajmniej na ten moment :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...