Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, lapka666 napisał:

Jak tak napisze to dam mu LIKE bo ten brg też mi siedzi okrutnie choć dobrze mi wyjaśniłeś na WhatsApp czemu biały i w sumie Cię popieram. 

Tak tak jak gadalismy, ogólnie brg  jest swietnym kolorem , problem w tym ze, nie w  kazdych warunkach pogodowych mi się podoba... w pelnym sloncu jest petarda  natomiast w cieniu jest srednio, to samo mialem z kolorem san marino, w sloncu robi robote ale  w cieniu juz nie ma tego łał, a zalezy mi aby auto podobało mi się w kazdym swietle a  ori bialy jest wlasnie takim kolorem , prócz tego z moich doswiadczen wynika ze , dla  mnie osobiscie  bialy jest dużo łatwiejszym kolorem do utrzymania  jak ciemne  kolory  oraz w  bialym auto wygląda kilka  lat  młodziej niz w  brg:grin: Koniec koncow jak zadbam o detale, carbonowe wstawki z gleba, felga itd myślę  że,  i tak bedzie dobrze wygladać i nie jeden zawiesi oko na tym projekcie :mrgreen: a  jesli chodzi o ryyyana  to postawie  mu dwie  kolejki to zapomni wgl ze, nie jest  brg:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krupek napisał:

Hmmm...3 lata. Miał być fajny kolor,jest biały....a dywagacji było na milion stron....miał być german a nie będzie ani top seria ani....1,5 myślałem że będzie coś fajnego. Serio- i nie to że się czepiam ale....

Tak 3 lata i co w zwiazku z tym? Bo nie do konca rozumiem? Sytuacja jaka jest  od 2  lat  tez nie pomogla wcale w szybszym zrobieniu projektu...  

Tak jest bialy bo, koniec końców taki kolor wybrałem, ze wszystkich o ktorych myślalem , jeden powie ze, nudny a innemu bedzie  się podobać więc żaden argument...

Nie wiem w  jakiej ty top serii chciales widziec ta przerobkę z carbonem w koło oraz  kubelkami i klatką w srodku  a  co do germana to napisalem co i jak że, wpada styling m359 na niskim profilu i gleba czyli gs , moze nie  na slręcanym kole ale  to nadal german , widocznie nie chcialo ci się czytać  tylko foty obejzales...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wisnia135i napisał:

Tak 3 lata i co w zwiazku z tym? Bo nie do konca rozumiem? Sytuacja jaka jest  od 2  lat  tez nie pomogla wcale w szybszym zrobieniu projektu...  

Tak jest bialy bo, koniec końców taki kolor wybrałem, ze wszystkich o ktorych myślalem , jeden powie ze, nudny a innemu bedzie  się podobać więc żaden argument...

Nie wiem w  jakiej ty top serii chciales widziec ta przerobkę z carbonem w koło oraz  kubelkami i klatką w srodku  a  co do germana to napisalem co i jak że, wpada styling m359 na niskim profilu i gleba czyli gs , moze nie  na slręcanym kole ale  to nadal german , widocznie nie chcialo ci się czytać  tylko foty obejzales...

M359 i gleba i to już german? Hmmm....przeczytaj regulamin. I nie tylko oglądam foty. Tak jak napisałem. Nie spinaj się -chyba mogę wyrazić zdanie? Nikogo nie obraziłem chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krupek napisał:

M359 i gleba i to już german? Hmmm....przeczytaj regulamin. I nie tylko oglądam foty. Tak jak napisałem. Nie spinaj się -chyba mogę wyrazić zdanie? Nikogo nie obraziłem chyba

Krupek ja się nie spinam, normalnie co odpowiadam :-D

M359 i gleba  to juz german? No ja sądzę że tak, powolujesz się na regulamin ale  nie jest tam nigdzie  napisane  ze, german to musi być skręcane  kolo, są  auta  na forum w  dziale gs na  monobloku a  i nawet z oreo więc nie widze  w tym nic zlego?

Wracając jeszcze do poprzedniego posta , na jakiej zasadzie sugerujesz że, nie będzie to fajne  auto skoro nawet jeszcze nie jest poskladane? Dlatego ze, będzie biale i na monobloku? Nadal jest to zaden argument tak naprawdę więc na ten moment  jednak sie chyba czepiasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wisnia135i napisał:

Krupek ja się nie spinam, normalnie co odpowiadam :-D

M359 i gleba  to juz german? No ja sądzę że tak, powolujesz się na regulamin ale  nie jest tam nigdzie  napisane  ze, german to musi być skręcane  kolo, są  auta  na forum w  dziale gs na  monobloku a  i nawet z oreo więc nie widze  w tym nic zlego?

Wracając jeszcze do poprzedniego posta , na jakiej zasadzie sugerujesz że, nie będzie to fajne  auto skoro nawet jeszcze nie jest poskladane? Dlatego ze, będzie biale i na monobloku? Nadal jest to zaden argument tak naprawdę więc na ten moment  jednak sie chyba czepiasz...

Bo widzę że raczej kasę masz i już dawno byś 1M jeździł ori. I na pewno było by lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krupek napisał:

Bo widzę że raczej kasę masz i już dawno byś 1M jeździł ori. I na pewno było by lepiej.

Troche  zmiana tematu ale  dobra, faktem jest ze w de 1M jest tansze  jak w pl, i  koniec koncow moje auto jak zostanie zrobione w  nim wszystko co chce to , cenowo wejdzie na półkę ori 1M ale , w momencie rozpoczynania  projektu byly inne załozenia jak i jeszcze troche inna sytuacja  finansowa, dodatkowo nie  mialem wtedy w planie wsadzanie carbonowego dachu, kubelków recaro, pasow shrotha i innych drogich części, miala to byc tylko przerobka  na 1M i nic więcej, ale projekt w miedzy czasie ewoluowal i auto tez będzie urzytkowane  na torze i w tym temacie się wypowiadalem ze, osobiscie dla  mnie ori 1M to auto bardziej kolekcjonerskie i osobiscie szkoda by mi bylo go na tor, rozne rzeczy dzieja sie  na torze od zwyklego wylecenia w  piach gdzie  bedzie pare rys po totalne zniszczenie  auta , tutaj bedzie to dobrze zrobiona  przerobka ale nadal jest to tylko przerobka,  koncowo jak coś się wydarzy , to nie będę plakal ze, trzeba będzie cos naprawic i pomalowac tylko to zrobię i auto nie straci na wartosci , i tak cale auto juz bylo malowane, i nie  jest to orginal więc jest mniejszy ból, nie kazdy musi to rozumieć ale takie mam podejscie  do tego tematu , i jak,wspomniale., koncowo auto moze wyjdzie  tyle co lri 1M ale  jak bym chcial do 1M wsadzić te części ktore tutaj wsadzam/wsadzę to do 1M musialbym jeszcze duzo siana dolozyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Bartu napisał:

Krupek w pełni się z Tobą zgadzam i myśle, ze nie ma co nabijać kolejnych stron tematu, bo zaraz z gleby i koła zostanie tylko koło :roll:

Haha czyli rozumiem że, huberta  M3 które  jest w  PD  na  m359 i ma glebe  i nic wiecej to nie jest  german  styl? To w takim razie  co on robi w pd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, feconi napisał:

Powiem tak. Wiśnia, zbuduj, pokaż. Wtedy wybierze się odpowiedni dział. Na ten moment auto trafia do działu baśni i legend bo dalej niż bliżej z każdym postem.

Auto jest w dziale PreGerman tqm gdzie kazdy projekt który nie jest gotowy albo który jeszcze nie jest na wystarczającym poziomie aby byc w pd i tyle, nigdzie nie pisze nic o tym aby to gdzies przenosic itd więc nie wiem do czego jest bicie... 

@Bartek.P no dokladnie tak jest:!:

Bardzo przepraszam ze , nie wsadzilem tutaj tylko samych felg i na tym skonczylem cala zabawe z autem....  i ostarni raz , nie boli mnie to że, to nie jest  ori 1M a wsadzam w  to x siana  i mozw mialbym na  ori 1M, jak by tak na kazdy projekt  patrzec z tego forum a napewno większosć , to jak by liczyc czas i siano wlożone  to kazdy by mial ori M3 , M5 M6  itd ... aro ze swoim e36 turbo , dawid z s65, konrad z fake M3 jak ogarnie motor swap czy turbo to tez podejdzie pod ceny M3 wiec sory ale  patrzenie  z takiej perspektywy jest totalnie bez sensu.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, atos1987 napisał:

Można kupić felgi i se latać na GF a można dłubać auto w garażach i płakać. Za wszystko inne zapłacisz kartą mastercard.piwo

Tak dokladnie, problem w tym ze, dziwnym trafem pare osob ma problem do tego auta, co jest robione, jak,dlugo i ile pesos w nie wsadzane z wyjatkiem wlasciciela, bedzie gotowe  to bedzie i  tyle, a za resztę dokladnie płacę mastercard:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, atos1987 napisał:

Nie no wiesz apetytu i planów narobiłeś trochę przez ten czas wiec ludzie teraz oczekują/oceniają co miało być a co będzie.. A to już kto i czego oczekiwał to nie będę się wypowiadał bo każdy ma inne fantazje :wytrysk:

No dobra wiem to ale  czy gdzies pisalem że, olałem to wszystko co mówiłem i auto zostaje seryjne  i tyle? Auto będzie odpowiednio zmodyfikowane,  koncowo zdecydowalem się jednak isc w 2  komplety felg a nie typowo tylko tor, aby auto poszlo w  gs więc patrząc na  to, na jakim forum jestesmy to raczej zmiana na  plus? Auto będzie poskladane  na  nowych rzeczach, moc bedzie zrobiona zawias , heble itd koncowo tak samo więc nie wiem do czego jest bicie  nadal... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...