Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, lapka666 napisał:

Wiśnia ale ze mną chyba kiedyś wypijesz jak będzie okazja mimo że jestem za brg? :mrgreen:

Spokojnie, możesz  być nawet  za kolami w misie, kazdy ma swój gust :lol:

Tylko na zlot wpadnij piwo

@ryyyan spokojnie  jeszcze będzie tutaj Elite:twisted:

Screenshot_20210306-200408_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Siemanko po przerwie, auto zostało pomalowane jak już wszyscy wiecie, dodatkowo wklejony od razu dach oraz wszystkie szyby, od ostatniej aktualizacji  dużo zostało juz w sumie zrobione, lamoy, kable, zawias, w sumie kompletne  wnętrze..

Aktualnie prace trwają przy silniku , juz powoli koniec, zrobione  panewki, turbiny, sprzegło mocniejsze oraz multum innych rzeczy, na dniach silnik powinien byc juz w aucie i zostaną  same  pierdoły

Dodatkowo poprawilem instalacje do końca, wpadła nowa  lampa stopu oraz skrzynka bezpieczników.

Kiera została obszyta na  nowo,  carbonowe listwy oraz  udalo mi się dorwać carbonowe boczki 4 sztuki, czekam aż dojdą , myślę  że, koło 2 tyg i będą..

Koła mam w sumie 3  komplety  i zastanawiam się które wsadzę co za tym idzie opon jeszcze nie kupiłem bo, nienwiem które koła wpadną ...

Od kół zależy czy bedzie typowo tor czy jednak bardziej spasy  i syndi... co będzie sam nie wiem.. wyjdzie w praniu po prostu i  na tym będzie koniec ...

Ogólnie  w między czasię jeszcze  parę rzeczy doszło i modów wprowadzonych na szybkości ale  mysle ze będzie warto..

 

Ponizej foty aktualnego stanu auta, wiem że dużo ich nie ma ale no nic z tym nie zrobię, robota idzie bardzo,szybko i nje ma  czasu na cykanie fot więc to co jest  musi wam chwilowo starczyc

Tak więc to tyle w  sumie  i pozdro dla was :)

 

 

 

 

 

 

Autko aktualnie..

Screenshot_20210401-173155_Instagram.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wisnia135i napisał:

Siemanko po przerwie, auto zostało pomalowane jak już wszyscy wiecie, dodatkowo wklejony od razu dach oraz wszystkie szyby, od ostatniej aktualizacji  dużo zostało juz w sumie zrobione, lamoy, kable, zawias, w sumie kompletne  wnętrze..

Aktualnie prace trwają przy silniku , juz powoli koniec, zrobione  panewki, turbiny, sprzegło mocniejsze oraz multum innych rzeczy, na dniach silnik powinien byc juz w aucie i zostaną  same  pierdoły

Dodatkowo poprawilem instalacje do końca, wpadła nowa  lampa stopu oraz skrzynka bezpieczników.

Kiera została obszyta na  nowo,  carbonowe listwy oraz  udalo mi się dorwać carbonowe boczki 4 sztuki, czekam aż dojdą , myślę  że, koło 2 tyg i będą..

Koła mam w sumie 3  komplety  i zastanawiam się które wsadzę co za tym idzie opon jeszcze nie kupiłem bo, nienwiem które koła wpadną ...

Od kół zależy czy bedzie typowo tor czy jednak bardziej spasy  i syndi... co będzie sam nie wiem.. wyjdzie w praniu po prostu i  na tym będzie koniec ...

Ogólnie  w między czasię jeszcze  parę rzeczy doszło i modów wprowadzonych na szybkości ale  mysle ze będzie warto..

 

Ponizej foty aktualnego stanu auta, wiem że dużo ich nie ma ale no nic z tym nie zrobię, robota idzie bardzo,szybko i nje ma  czasu na cykanie fot więc to co jest  musi wam chwilowo starczyc

Tak więc to tyle w  sumie  i pozdro dla was :)

 

 

 

 

 

 

Autko aktualnie..

Screenshot_20210401-173155_Instagram.jpg

Teraz to chociaż dla każdego Heinekena starczy xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

Jol jol jol :-) tak mnie wzielo aby coś wrzucić , bo w koncu cos się z autem zaczelo dziać... dla chcacych się dowiedziec co i jak będą  wywody, dla tych co lubią foty od razu na dol zapraszam:-P

Generalnie auto jak wiecie stoi od paru miesiecy u lakiernika ale  przeboje  jakie  byly i jaja po drodze  to juz nienwiem czy sie smiac czy plakac i opcja ew  wyrobienia się  na molo minęła  bezpowrotnie :sad: z  plusów moge  powiedzieć  że, auto bedzię  zrobione  pod SYNDI , ok moze nie  jak auta z Oreo ale ładna  "top seria" ze spasami , tak bym to widział :-D

Ogólnie po drodze problemy  jakie byly to ...covid....

Pierw caly zaklad gdzie auto się robi byl na 2 tyg przymusowym urlopie... 

W  między czasie zdecydowalem się  na  lekką  maskę  od mikinki, nie carbon niestety ale  paru znajomych ma  i ladnie to siedzi więc zamówiłem.... następnego zadzwoniłem do mikinki i  okazalo sie że... od wczoraj są  na kwarantannie :D tak więc cyk i kolejne 2 tyg w du*** a  nadomiar złego nie mieli maski na stanie więc po 2 tyg  jak,zadzwonilem to kolejne 3 tyg oczekiwania  bylo:evil: 

Jak by tego bylo malo , myśląc że, juz raczej nic sie  nie wydarzy... jednak coś  się wydarzylo... i jeden z lakierników  zostal zwolniony  i przez 3 tyg byl tylko jeden czlowiek a  roboty tam nie brakuje....   jak by malo bylo tej telenoweli  to jak wpadł spowrotem drugi   lakiernik to twn pierwszy mial omdlenie w pracy i  tydzien wolnego zaś....:D No ja rozumiem pewne rzeczy ale  to juz chyba przeginka  hahaa

Ale w  koncu po tym wszystkim na ten moment  auto juz sie robi i o ile asteroida  nie wy***ie w  zaklad  to za 2 tyg auto bedzie juz do odbioru....

Z innych rzeczy ja wspomnialem o  tym ze , auto idzie e  klimaty GS to pochwale się  felgami,  konoec koniec przekonalem się do wizji setup na codzien i setup na  tor, tak więc na codzien wpadly oem M359 czyli felga ori z 1M czyli 9 i 10 , jedyna  zmiana  aby byl lepszy spas to inne  opony, ori 1M ma 245/35 i 265/35 ja  wsadzam na próbe 235/35 i 265/30  zobaczymy  jak to siądzie, jeśli będzie lipa  to pomyslimy z czymś węższym/ innym 

i na koniec parę fot z prac i za  niedlugo myslę ze, w koncu wpadną  foty juz,auta w  jednym kolorze  oraz bedzie się to w koncu skladalo.....

 

Screenshot_20210629-145153_WhatsApp.jpg

Screenshot_20210629-145150_WhatsApp.jpg

Screenshot_20210629-145146_WhatsApp.jpg

Screenshot_20210629-145142_WhatsApp.jpg

20210613_195840.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ryyyan napisał:

A jaki ten kolor w końcu ? :D

Koniec końców , oficjalnie ori kolor czyli A300 alpine white , zostawiam ori bo, jestem pewny  ze, bedzie dobrze wyglądac z  czarnymi /carbonowymi dodatkami tak na żywo jak i na foto , generalnie  jedyny kolor który mi pasuje  pod kazdym względem i nie  mialem zastrzezen ze, w danym swietle/ z danej strony  itp będzie wyglądał srednio .. oraz  osobiscie twierdze ze, dużo łatwiej utrzymac to czyste  jak ciemne kolory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Wisnia135i napisał:

Koniec końców , oficjalnie ori kolor czyli A300 alpine white , zostawiam ori bo, jestem pewny  ze, bedzie dobrze wyglądac z  czarnymi /carbonowymi dodatkami tak na żywo jak i na foto , generalnie  jedyny kolor który mi pasuje  pod kazdym względem i nie  mialem zastrzezen ze, w danym swietle/ z danej strony  itp będzie wyglądał srednio .. oraz  osobiscie twierdze ze, dużo łatwiej utrzymac to czyste  jak ciemne kolory :D

Kobiety lubią białe auta. Łatwiej będzie sprzedać. Dobra decyzja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
22 minuty temu, lapka666 napisał:

Ja czekam najbardziej na silnik :twisted: Omów tylko co będziesz w nim modził bo bardzo jestem jego ciekaw. 

Standard ic, katy, dolot turbo, uklad  paliwowy, poprawa  inzynierii bmw  do tego, ogolny przeglad, chlodzenie olejowe jak i wodne, cewki inne, swiece  i pewno cos sie jeszcze znajdzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ryyyan napisał:

To wracam za tydzień sprawdzić czy coś się nie zmieniło :mrgreen:

Nie ma sensu za tydzień, następna aktualizacja juz pewno będzie jak będę ją odbierał z lakieru czyli za  2-3 tygodnie :mrgreen: wtedy mozesz wpaść i  napisac jak chujowo jest i ze, w  brg bylo by lepiej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Wisnia135i napisał:

Nie ma sensu za tydzień, następna aktualizacja juz pewno będzie jak będę ją odbierał z lakieru czyli za  2-3 tygodnie :mrgreen: wtedy mozesz wpaść i  napisac jak chujowo jest i ze, w  brg bylo by lepiej :mrgreen:

Jak tak napisze to dam mu LIKE bo ten brg też mi siedzi okrutnie choć dobrze mi wyjaśniłeś na WhatsApp czemu biały i w sumie Cię popieram. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...