Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde,patrze temat odblokowany wiec myslalem,ze kasta pomalowana i zacznie sie skladanie a tu....nie wiem...chyba Dawid ma rację ,ze tu wiecej pierdo..nia niż robienia. No ale może sie myle. W kazdym razie fajnie,ze cos sie dzieje i z budy po 3 lata wypadło trochę wiązek  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Krupek napisał:

Kurde,patrze temat odblokowany wiec myslalem,ze kasta pomalowana i zacznie sie skladanie a tu....nie wiem...chyba Dawid ma rację ,ze tu wiecej pierdo..nia niż robienia. No ale może sie myle. W kazdym razie fajnie,ze cos sie dzieje i z budy po 3 lata wypadło trochę wiązek  :)

Temat  uaktualniłem teraz  bo, parę rzeczy przed  lakierem zostalo zrobione jak i kupione  i teraz bede to wrzucał aby potem jak auto juz wróci z lakieru  nie cofać się co było tylko lecieć na  bieżąco juz z tematem..

Co do pierdolenia to moze i tak ale  dla mnie osobiście forum właśnie po to tez jest aby pogadac o pomyslach, troche pogadac od tak ,popytac itp  a nie tylko przytakiwac jak ktos cos wrzuci ale  n owiem ze kazdy inaczej na to patrzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wisnia135i napisał:

Ew takie ori performance pasy 

20210205_203237.jpg

Ja bym zostawił bez oklejania tak jak jest plan, wrzucił jakieś OZy typu ultraleggera czarne i by się zajebiście skomponowało do tych wszystkich carbonow i stylu zapierdalacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DzikuCMS napisał:

Ja bym zostawił bez oklejania tak jak jest plan, wrzucił jakieś OZy typu ultraleggera czarne i by się zajebiście skomponowało do tych wszystkich carbonow i stylu zapierdalacza

Odpowiadałem tylo koledze  co ew bral bym po uwage jak bym się zdecydował, ale jak piszesz  zostawiam bez zadnych nalepek, a kolo juz jest  zakupione  i ultraleggera  się chowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł joł , kolejna  mała aktualizacja, jak zwykle wchodząc przypadkiem na  ebaya cos sie trafiło i kasa  poszla :lol:trafił się spoiler ala m3  gts carbonowy o którym  kiedys pisalem, spoiler 100% włokno weglowe mega lekki przy czym powiem szczerze że po przymiarce na żywo mam mieszane  uczucia co do niego..

Od tylu bez spoilera performance wyglada  to srednio ale  z profilu auta mnie robi i  bardzo mozliwe ze,  skonczy tak jak ktos wspoomniał  wcześniej  ze będzie montowany tylko do jazdy po torze a  na codzien  dziury będą zaslepione.. wszystko wyjdzie przy skladaniu prócz tego pare jeszcze srubek i plastikow przyszlo ale tego nie wrzucam, ogólnie 90% częsci zgromadzone chyba  ze na cos jeszcze wpadne :lol:

20210127_160431.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Karyk napisał:

Trochę grubo ciosany moim zdaniem ten spojler, wygląda jakby ktoś na klapie małą biblioteczkę budował. :P
Ale może jak przypasujesz na klapie 1er to zrobi robotę, do mojego gustu w przypadku M3 nie przemawia.

 

No zdaję sobię sprawę że, ten spoiler najpiękniejszy nie jest z resztą jak większość w podobnym stylu ale  on ma spełniać swoje funkcje , to jego główne zadanie i  bardzo prawdopodobne że, będzie tylko wlatywał na tor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wisnia135i napisał:

No zdaję sobię sprawę że, ten spoiler najpiękniejszy nie jest z resztą jak większość w podobnym stylu ale  on ma spełniać swoje funkcje , to jego główne zadanie i  bardzo prawdopodobne że, będzie tylko wlatywał na tor

jak ma spełniać swoje zadanie to musisz go zamocować do karoserii a nie klapy, jak to np Mercedes w najnowszej wersji AMG GT uczynił, wtedy docisk jest najbardziej efektywny :)

p.s.

ja się nie znam, na jutube tak mówili :D hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BartoszzG napisał:

jak ma spełniać swoje zadanie to musisz go zamocować do karoserii a nie klapy, jak to np Mercedes w najnowszej wersji AMG GT uczynił, wtedy docisk jest najbardziej efektywny :)

p.s.

ja się nie znam, na jutube tak mówili :D hahaha

Nie mam takiej możliwości haha a prócz samego docisku  to jeszcze  auto stabilizuje dodatkowo,ale jak mówię zobaczę czy wgl będzie montowany na stałe czy tylko torowo :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemka pytanie mam do was  bo, nie wiem na co się zdecydować ( i nie, nie chodzi o kolor :lol:) patrzyłem za panelami bocznymi zamiast ori boczków, takie typowo wyścigowe i niestety na necir znalazłem jedna firmę co ma na stanie ale wyglądają mocno srednio i postanowilem je zrobić sam (foty niebawem) pytanie tylko bo, deska i tunel będzie w alcantarze , listwa na desce i  panel ozdobny tunelu w carbonie i myślę czy boczki zrobić carbonowe czy też wrzucić w alcantarę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ryyyan napisał:

Oo jestem za ,jak już z kolorem auta  nas nie posluchal too moze chociaż z tym xd

Edit.

 

 Z twoim tematem to jest trochę jak ze słaba telenowela, nie ogladasz rok czasu, wlaczysz po roku odc i nadal to samo. U Ciebie wrócę 20 stron wcześniej to ciągle dywagacje o kolorze A auto jak stało tak stoi xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ryyyan napisał:

Edit.

 

 Z twoim tematem to jest trochę jak ze słaba telenowela, nie ogladasz rok czasu, wlaczysz po roku odc i nadal to samo. U Ciebie wrócę 20 stron wcześniej to ciągle dywagacje o kolorze A auto jak stało tak stoi xd

Temat  koloru juz dawno zamkniety wiec nie wiem o czym piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, dedi napisał:

wrzucił do całej strony, wydaje mi się to dziwne, że mają jak byk, a mówią że nie mają :)

No napisałem email  i  dostałem odpowiedz że, do e82 nie ma... też jestem zdania ze to pojebane....

W odpowiedzi dostałem że, mogę kupic od e92  i sobie skrócić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...