Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na zakres prac i podejście właściciela do tematu obawiam się, że ten projekt trafi do tzw. Projektów które nigdy nie zostaną ukończone, obym się mylił ale patrząc na zakres prac, brak pomysłu, chęci, to raczej tak się stanie.  Temat od 2018 roku mija trzy lata a tu nadal las, las, las 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ryyyan@MAREK GERMAN kolor koniec końców zostaje ori :) Bylo z tym troche przepychanek  ale kupiłem ją i szukałem białej  i koniec końców najlepiej jej w tym kolorze wiec zostaje ori, biorąc pod uwagę że, auto jest całe lakierowane  to zacząłem kombinować ze zmiana  koloru ale  koniec końców biały+ dodatki carbonowe/czarne  najlepiej mi siedzą

@DamianTr @Bartek.P ale to byla jakas specjalna  edycja malowana  przez jakiegos malarza, tak samo bylo takie e36, e46 itd auto stoi do dzisiaj w  muzeum bmw i można  zobaczycz sobie jak by ktos był zainteresowany :)

@dawid82 no niestety wszystko trwa z tego powodu że,  ale jak sam mówisz zakres  prac jest  ogromny w  tym projekcie, kolejna sprawa wiekszosć rzeczy robię sam a  nie oddaje  gotowca do zrobienia co za tym idzie to wszystko trwa  bo, musi trwać .. sam robileś teraz swapa  i tez o ile się nie mylę to calośc tez 2  lata zeszlo a tutaj cale auto robione praktycznie .. to ze po wyjezdzie projekt bedzie dalej robiony  to napewno tak bedzie ale jest tutaj mnóstwo projektów ktore robia  się bez końca bo, zawsze  jest cos do zrobienia itp  Auto przy dobrych wiatrach na koniec tego sezonu moze sie załapie na jakis  zlot wszystko wyjdzie  w praniu jak wroci z,lakieru  i ile bedę to skladal i co jeszcze wyjdzie po drodze pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Wisnia135i napisał:

 

@DamianTr @Bartek.P ale to byla jakas specjalna  edycja malowana  przez jakiegos malarza, tak samo bylo takie e36, e46 itd auto stoi do dzisiaj w  muzeum bmw i można  zobaczycz sobie jak by ktos był zainteresowany :)

 

Napisałem to żartobliwie. Jeśli się nie mylę to każdy model BMW miał swoją wersję ART. Dla mnie najładniejsza jest wersja E92

P90061231_highRes_jeff-koons-17-bmw-ar-1-1-scaled.jpg.680a7b76077e0fac5d88369fb94e37f2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MAREK GERMAN napisał:

Daj lakier Ori i na to folie , okleina  DTM owa, i będzie grubo 

 

Pozdro

Dtm nie bylo w 1M,  ew przeszlo mi przez myśl  opcja  z  moto gp  ale  koniec konców myslę ze biala plus + satynowa czern felgi+ dach carbonowy  lusterka spoiler i dokladki i siadzie to razem bardzo fajnie bez zbednych kombinacji  jak np  tutaj  i do tego foto moto gp

20210118_190959.jpg

Screenshot_20210204-160134_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z  brg  jest taki problem ze na fotach fakt  robi mnie ten kolor strasznie ale  na żywo jednak az takiego łał  na  mnie nie zrobił, miała  byc w brg ale po zobaczeniu na zywo jednak zdecydowalem sie na  ori kolor  bo , wiem jak,wyglada biala na zywo i  robie mnie strasznie a jednak częsciej będę oglądal auto na zywo jak na fotach :)

Koniec konców  i tak będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, wojtek-e30 napisał:

Wiśnia jakby ten malarz Ci przez pomyłkę wylał wiaderko farby na auto to byś mógł to auto sprzedać później w cenie Ferrari 250 GTO :) 

Super ale nie zmienia to faktu ze, wgl sie tym nie interesuje  i jest to po prostu malarz dla mnie i  tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, atos1987 napisał:

Andy Warhol czy Andrzej Warchoł - dla Wiśni jeden ch*j. 

Rób tego wypasa bo nudno w tych internetach.

Sory po prostu nie interesuje sie tym tematem i tyle..  jest mi to totalne  obojetne malowanie farbkami  itp  stąd takie podejście, tak samo nie podniecam sie zadnymi gwiazdkami, znanymi ludzmi  itd.. czlowiek jak czlowiek  ityle..

Jesli kogos to rajcuje  to spoko  jego zycie ale  niech na  sile nie wciska mi ze to ktos kim trzeba sie jarac i trzeba znac bo, znane nazwisko itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisnia, a wiesz, ze zycie to nie 0 i 1, prawda? Mozna cos pomiedzy 'jaraniem sie' a 'totalnie obojetnie, bo maluje farbkami'. Pewne rzeczy warto wiedziec, po prostu. I mozna tak tylko troszke. Pomiedzy 0 i 1 jest tez jeszcze cala nieskonczonosc liczb.

 

Wracajac do auta. Masz zaplanowany jakis harmonogram, deadline czy cos podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten safety car M1 kozacko wygląda. Kiedyś widziałem na YT jak gościu kupował w siedzibie w Monachium M5 F90 i właśnie wspomniany wariat pilotował faceta, aż do wyjazdu, sztos :) według mnie biel jest rozwiązaniem jak najbardziej w porządku. Carbonowe dodatki, węglowy dach z prawdziwego zdarzenia (jeśli masz taki w zamyśle) zrobią na tym aucie robotę. Mam tylko nadzieję że nie pokusisz się o czarne felgi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Dawid napisał, że boi się, że to auto nigdy nie wyjedzie :D

Wiśnia rozebrał auto do ostatniej śrubki a teraz pewnie nie wie jak to złożyć i głupczy to z kolorem, to z silnikiem a finalnie sprzeda na graty, żeby się nie wydało, że się nie zna a krzyczał na innych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DamianTr ale wiesz że, skoro się tym wgl nie interesuje to nie muszę wgl wiedzieć nic w tym temacie bo, mi to zwycczajnie do niczego nie potrzebne..  każdy ma swoje zainteresowania i nie trzeba  wiedzieć wszystkiego... 

Wracając do auta nie ma żadnego deadline jak wróci i poskładam to będzie, co do tego ile stoi to też wynika troche ze zmian w planach, jak i pandemia przeszkodziła  bo, na  blacharkę auto mialo śmigać dużo wcześniej ale  ze granica  była zamknięta to mi termin przepadł  i musiałem kolejne 4 miechy czekać na  nowy...

A jeśli chodzi o harmonogram prac  to mam zaplanowane co i kiedy  jak auto wróci,  ogólnie jak wspomniałem  jest opcja że na molo bym się wyrobił ale  wiemy  jak to bywa ze wszystkim tym bardziej że, wsio robię sam a tez w tygodniu czasu zero i zostają tylko weekendy ale  np od końca  maja do połowy lipca auta nie dotkne  bo, zwyczajnie wyjezdzam w alpy na 3 tyg a potem na wakacje od razu  więc no cieżko  powiedzoec dokładnie ...

@B-MM-W no mi osobiście tez siedzą takie  oklejenie jak np na  m3 e30 warsteiner ale  u mnie zostanie biała jednak, co do dachu to kilka stron wcześniej wrzucałem, ogólnie dach jest carbonowy w100%  i  do tego nie byle jaki bo, jest to orginalny  prototyp bmw do tego modelu , powstalo tylko kilka  sztuk tych prototypow ale  koncowo nie bylo jednak takiego dachu w sprzedazy do tego modelu woęc fajny rarytas mam :)

@Karyk haha sam trochę się z tego śmieje ale w sumie jak kupowałem to auto to, miało być konkretnie biale a ze potem jednak maluję całą  karoserię to wzięło mnie na  zmiane  koloru nie wiem czemu az w końcu ogarnałem ze, najlepszy kolor który mi tu pasi  już mam hahah

@lapka666 haha co rozbawiłeś to pytań nie mam hahaha akurat konkretnie ten model i e9x to mam w  jednym palcu  bo, robilem  u kolesia co sprowadzal te samochody uszkodzone i albo szlu do napraey albo na częsci i jak kiedys kupisz ktorys z tych aut i nie będziesz wiedzial gdzie cos odkrecic to z checią ci powiem gdzie jaka srubka  jest ahha  A co do skladania to i tak bedzie totalny luz  bo, 90% jest nowych srubek kupionych  po nr  zapakowanych wiec mam na obrazku gdzie dokladnie odą  i od czego są haha  plus to że, z auta wyleciało większość rzeczy więc tutaj składania dużo niee będzie bo, najwiecej rzeczy masz  we wnętrzu a że wnetrza  tu nie będzie to nie ma co składać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...