Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Karyk napisał:

To klasa, ani na zdjęciu "garażowym" ani warsztatowym go nie widać ale skoro mówisz że są widoczne to najważniejsze. W E82 są bite gdzieś na podszybiu czy mówisz o "okienku"?

Są na tylnej klapie naklejone, ba okienku właśnie i kielich a tak serio  to dałem do przerobienia  vin i bede mial wbity wbs jak prawilna  M ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.09.2020 o 13:18, dedi napisał:

Dobry kolor - siądzie jak zły! Tylko weź dwa komplety kół, jakieś 19-stki na daily i 18 na tor, bo szkoda będzie się taką nie pobujać po mieście :D 

No zdecydowałem koniec końców  że, na codzien  bedą 19 a  na tor to pewn ze  3 komplety roznych kupie   co by za czearo opon nie zmieniac a gwint  bede  ustawial przed wyjazdem ew xd  Co do koloru to juz niedlugo malowanie i  zobaczymy jak to z nim wyjdzie  ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Bartek.P napisał:

@Wisnia135i mega szacun za przyjazd taki kawał drogi tą Corsą! Żałuję ze nie mieliśmy okazji poznać się osobiście. Następnym razem musimy to nadrobić ;)

Peugeotem 206 ^^ corsa za droga hahaha 

No auto twoje oglądałem parę razy  ale  jakos ciebie na miejscu nie mogłem trafić haha

No na chotowej będę napewno więc jak będziesz  to napewno będziemy  nadrabiać^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, atos1987 napisał:

Na Chotową to Wiśnia wpada Roburem blaszakiem z chemią niemiecką. 

Z Bartkiem to już tak jest, auto stoi ale właściciela nie ma :D Tylko z balkonu steruje pilocikiem żeby ludzi odgonić żeby za blisko nie stali. 

 

Spoko zgadamy sie wszyscy na spokojnie, jeszcze  nie jeden zlot będzie  aby się napić xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra wracamy  na ziemię  i  błotniki wstawione  zostało pocynować tak naprawdę  i można  malować, fajnie rozwiązaliśmy  problem 2cm rantu od błotnika z nadkolem aby wrzucić szersze laki  i  nic nie tarło..  błotnik został sklejony  z,nadkolem  tak jak fabrycznie  ale rant został obcięty i  pospawany, na to wpadła guma uszczelniająca  i problem z glowy tak więc 295 na tyle  wejdzie luźno :) Jak widać szczeliny  ładnie poustawiane  wiec będzie miodzio :)

20200911_144801.jpg

20200911_144818.jpg

20200911_144838.jpg

20200911_144715.jpg

20200911_144730.jpg

20200911_144853.jpg

20200911_144746.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, jacoo napisał:

Konkret robota :cool:

No robota zrobiona  jak należy tera cynowanie i  reszte robi lakiernik... z minusów.. w między czasie  wpadłem na  kolejne  pomysły  i zaczynam się zastanawiać czy to auto wyjedzie wgl na  przyszły sezon .... ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...