Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Bartek.P napisał:

600 km daily gdzie tu problem. Zrób 600 km rasowym Germanem... To jest misja.;)

Peugeot 206 1.1  60ps xd w tym jest problem hahah 150 vmax  hahaha i bylbym ogólnie gdzieś na 14:00   i wieczorem się zwijać bo, po nocce będę  więc srednio walnąć nocke, potem 600 w trasie, zabawa na  molo i wieczorem powrót 600 znowu... xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Wisnia135i napisał:

świat nie kończy się na brg ...

i tu się mylisz :mrgreen: bo do tego auta z czarnymi dodatkami, klatką, 1tlg siadłby diabelnie dobrze i racingowo

Pomyśl jeszcze i najwyżej zostaw sobie komorę niebieską jak tak bardzo chcesz ten kolor :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lapka666 napisał:

i tu się mylisz :mrgreen: bo do tego auta z czarnymi dodatkami, klatką, 1tlg siadłby diabelnie dobrze i racingowo

Pomyśl jeszcze i najwyżej zostaw sobie komorę niebieską jak tak bardzo chcesz ten kolor :razz:

Tego nie wiedzą najstarsi górale haha  nie no choinki z tego nie bede robil xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz ///3 napisał:

Wybór fajny, i będzie wyglądać bardzo dobrze :wink: coś mi się wydaje że do tego auta będą dwa komplety felg i jeden zestaw będzie odpowiadał klimatom gs

Czy będą 2 tego nie wiem ale  chodzi po głowie coś skręcanego..

Sory za 2  posty ale w edycji nie moglem dodac cytatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Wisnia135i napisał:

Czy będą 2 tego nie wiem ale  chodzi po głowie coś skręcanego..

Sory za 2  posty ale w edycji nie moglem dodac cytatu. 

ja wtedy tworzę nowy post z cytatem drugiego postu i go kopiuję i wklejam do pierwszego postu. masło maślane ale może skumasz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Americano napisał:

600 to maly pikus ;) Ja 2 miesiace temu zrobilem 8 tysiecy w drodze na ryby :lol:

Haha ładnie ale jak pisałem  lipa taka że, mam nocke z piątku na sobote  i  po nocce od razu trasa 600, zabawa na miejscu  i  powrót pewno koło 23-1  i  kolejne 600 xd teoche dużo  bez snu itd..  jeszcze jak bym miał coś mocnego  to bym przywalił na autostradzie  to by mnie to ożywiło a jadąc 120km/h  to oczy same się zamkną xd ale nie mówie jeszcze nie ^^ się zobaczy xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Wisnia135i napisał:

Ok nastał ten czas aby zdradzić jaki  kolor w  koncu zostal wybrany   wiem że, wszystkim nie podejdzie ale jak zawsze wszystkim nie dogodzisz.. tak więc bez owijania w bawelne ..

20200902_222700.jpg

Wisnia to twoje auto na zdjeciu ? Bo tak patrze i patrze i klatke widze i to nie taka jaka ty chciales wsadzic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Karyk napisał:

Tak patrze na foto i widzę, że chyba VINu z kielicha który zamalowałeś wcześniej teraz też nie "odzyskałeś", prawda? Jak to ma się z TUVem?

Nijak, numery nadal na aucie są widoczne,nie zostały zaszpachlowane  tylko pomalowane  do tego masz je na podszybiu więc mozna  porownac i tyle, zaden problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...