Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Wisnia135i napisał:

Hhaah no nie wiem  haha z  plusów napewno  całe auto będę miał zrobione pod siebie  :) voś jak garnitur szyty na  miarę :) coś za coś  haha

Dokładnie jak piszesz można kupić garnitur jak wszystkie a możesz pod siebie ;) I tak samo jest z projektami hahahaha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będziesz to wstawiał do siebie ? Nie widać na foto co tam jest w opisie, ale jeśli to homologowana klatka, profesjonalnie wykonana i tak samo profesjonalnie będzie wspawana w budę, z dobrej stali to kwota 3,7K euro myślę, że jest OK. Bo jakbym miał dać jakieś 4 -5K zł za jakiś garażowy produkt to wolę dołożyć i mieć porządną klatkę, tym bardziej, że nie  wstawiasz tego do gruza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, wojtek-e30 napisał:

A będziesz to wstawiał do siebie ? Nie widać na foto co tam jest w opisie, ale jeśli to homologowana klatka, profesjonalnie wykonana i tak samo profesjonalnie będzie wspawana w budę, z dobrej stali to kwota 3,7K euro myślę, że jest OK. Bo jakbym miał dać jakieś 4 -5K zł za jakiś garażowy produkt to wolę dołożyć i mieć porządną klatkę, tym bardziej, że nie  wstawiasz tego do gruza. 

Na zdjęciu w dolnym lewym rogu masz  jaka klatka będzie,  i tak klatka  jest z papierami  które pozwalaja mi się ścigać nawet w niemieckim odpowiedniku  pucharu  polski  czyli dmsb :) myślę że cena    podobna  jak w pl  bym robił w ireco motorsport  itp  a zdjęcie właśnie  tera widzę że przez forum wrzucone  to jakość spadła, będę w domu  to wrzuce  tak aby było dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bartas napisał:

Robi się teraz bardzo ciekawie... Jeszcze jak byś ten spoiler z raz przemyślał ;) :mrgreen: Zamiast spoilera Recaro CS do środka. 

Piona,

B.

Bartas no spoiler raczej będzie n ozobaczymy a co do foteli to będą recaro ale pełen kubeł czyli pole position i 5 pkt  pasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, AdRRian napisał:

Chodziło mi o to, że życzę Ci żebyś się wyrobił przed GF ;)

Hahahahaha  no  nie powiem zgłoszenie wysyłałem na  ten rok bo było światło  w tunelu i  nawet dostałem akceptację ale gadałem z kujonem  i nie ma  opcji na wyrobienie się...  jedna  firma  od części po miesiącu czekania zero  odpowiedzi  co i jak na szczęście paypal siano oddał a druga jakoś  tak przez miesiąc zapomniała mnie poinformować że cęści nie ma  na stanie i  dopiero  zostalo to wysłane .... tak więc musiałem pozmieniać terminy i  zero opcji  abym się wyrobił..  bo tak  to auto miałem mieć w  kwietniu  i na czerwiec myślę że przy dobrych obrotach bym to poskładał ale teraz  na spokojnie robię to juz na  przyszły sezon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Siemka , mała aktualizacja. Z powodu wirusa, ch***  się dzieję. Pozdrawiam ^^ 

Edit: W sumie lampy kupiłem przód  polifty, jedną dorwałem w de a drugą w pl, tą z de mam już w domu a druga czeka na mnie  w pl, lampy bi-ksenonowe, dynamic skrętne :)

Foto jednej sztuki  xd co łaska ^^ 

20200420_125351.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka dzisiaj trochę ciekawsza aktualizacja^^ Z racji tego że w końcu odebrałem mój Carbonowy dach^^ Tak wiem niby nic nadzwyczajnego.... ale.. No właśnie ALE!!!! Ciekawa historia sie z dachem okazała gdyż to nie jest jakiś tam zwykły carbonowy dach... o nie nie.. Okazało się że,że człowiek od którego odebrałem dach jest byłym kierowcą wyścigowym BMW i dach który kupiłem jest dachem prototypowym.... Okazuje się że, bmw chciało do modelu e82  mieć w sprzedaży dachy carbonowe  ale z jakiś względów koniec końców nie trafiło to do produkcji seryjnej... ale powstało kilkanaście dachów prototypowych i jeden z nich  jest właśnie w moich rękach... Powiedzieć że trafiłem rarytas to mało.... Dach  co prawda trzeba pomalować klarem ale naklejka od spodu mówi wszystko... Mój prototypowy dach ma nr produkcyjny 6,  i data produkcji to 19.10.2007... ^^ 

uc?export=view&id=1S0OOw_N0jMKTMVMR5HDEh

uc?export=view&id=1RqcWNQTMExYlwbu9vjBsd

uc?export=view&id=1Rn0XJfg1ISLqE5BtdLTkw

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, feconi napisał:

Widziałem identyczny na allegro za 1.800 ... Słaby unikat

Jesteś pewny że widziałeś dokładnie taki dach   ori  prototyp bmw?  Czy zwykły laminat? Bo takich pełno.. tym bardziej  nie chce mi się wierzyć bo zwykły carbonowy  do e82 chodzi  w  granicach 8-10k zl.. więc nie wydaje mi się że ktoś za 1800zł carbonowy dach wystawił xx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Bartas ZSZ napisał:

Nooo ... dość ciekawa historia.

Fant godny trzeba przyznać, oby jak najwięcej takich przetrwało i trafiło w dobre ręce !! 

No fant dobrym, sam zaskoczony byłem ale facet miał fajną kolekcję części jak i aut ... m.i. bmw  e30 m3 torowa z dtm, bmw 700 coupe 1960rocznik, bmw 2002 ti kombi(nawet nie wiedzialem ze bylo takie)... istna skarbinca.. a ile części  prosto z toru od starszych   po dość  jak z m3 e92dtm... istny raj xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2020 o 20:33, Wisnia135i napisał:

Jesteś pewny że widziałeś dokładnie taki dach   ori  prototyp bmw?  Czy zwykły laminat? Bo takich pełno.. tym bardziej  nie chce mi się wierzyć bo zwykły carbonowy  do e82 chodzi  w  granicach 8-10k zl.. więc nie wydaje mi się że ktoś za 1800zł carbonowy dach wystawił xx

Mordo 1:0 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • ryyyan zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...