Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Wisnia135i napisał:

Tak tylko różnica jest taka że   99% które widziało mat  to była zwykła  folia...  a tu jak pisałem bazą jest czarny kolor metalik  z dodatkiem perły  i na  to specjalny klar matowy  i tak jak w zwykłym metalicu tak samo tutaj ten metalik działa tak samo.. 

Pomaluj auto i daj do oceny - auto ma się Tobie podobać i Ty tym będziesz jeździć. Nie każdego zadowolisz, tutaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Łukasz ///3 napisał:

 

Z Brg jest taki problem że raz wygląda dobrze, wręcz świetnie a  raz  jak totalne dno  moim zdaniem..  btw  to folia na tym filmie  a to nie to samo ... z 1M  jest taki problem że przód wygląda za grzecznie  a tył jest bardzo ostry i jeden kolor od  tyłu wygląda świetnie  to za to z przodu coś mi nie leży i  odwrotnie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Lelek napisał:

Tobie coś powiedzieć hahahaha   btw tak  będzie gadać a nawet ciut lepiej  bo wpadnie zmieniony dolot oraz downpipe  :) ew wywale  jeszcze tłumik środkowy ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Chilli WonderBoy napisał:

Szkoda tej decyzji o kolorze, zielony zrobił by robotę, ten wybór mi się nie podoba :-( 

 

Jak pisałem  decyzja  podjęta  i wpadnie na auto taki a nie inny kolor,    pokazane  też zostało  w jakim  kierunku  auto jest budowane   i  w sumie tyle..  z  innych rzeczy możliwe że wpadnie  tu jakieś skręcane kółko ale to jeszcze do ustalenia  bo koła  które docelowo miały wpaść już czekają w domu  ale ciiii^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, wojtek-e30 napisał:

Jak to ma być typowy torowy zapier... to po co kombinować - biały lakier, czarne koło (Ultraleggera), czarna klatka, kubły+czerwone szelki i ewentualnie walnąć po całości auta szerokie pasy Mpower.

To nie ma   być typowy  zapierdalacz..  jak by to było  tylko do tego stworzone  auto  to nie było by tego tematu  jak i połowy przeróbek  bo były by zbędne.. to ma  być auto i na zloty  ale  w konfiguracji  pozwalającej pobawić się też na  torze jak i  zapierdalać   na autostradzie  oczywiście  niemieckiej :) Dlatego auto ma też fajnie wyglądać... Co do lakieru  to tak jak pisałem ...   biała była  ori  i chcę zmienić trn  kolor bo i tak maluję  całe auto  z każdej strony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, ryyyan napisał:

Brytyjska zieleń wyścigowa by pozamiatala A nie jakieś gwiazdki dla pedałów...

Skąd wiesz może lubię w du**^^ Raz w dupę to nie pedał ^^ 

A tak poważnie  jak już się przestaniesz  na  mnie  obrażać  to możesz  napisać to moze czegoś się dowiesz xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie  pytanie do was, stoję przed małym wyborem...  kupuję maskę carbonową(zdjęcia będą poniżej) oraz przy okazji w sumię mogę zamówić od razu klapę tył carbon z tym że występuje ona  w wersji "csl" i  pytanie do was czy lepiej dać klapę "csl" czy   ori  klapę +  lotka performance  czyli taką jaką miałem ...

 

BMW-1M-Tuning_kd3.jpg

BMW-1M-Tuning_j89.jpg

BMW-1M-Tuning_92r5.jpg

received_2114012378626055.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bartek.P napisał:

Ja także stawiał bym na CSL. Ori wyglądała by lepiej z wyższą lotka taką jak np są montowane w M4. 

 Właśnie  fotę wrzucìłem od góry bardziej dlatego wygląda  na  mega mały  ogólnie docelowo będzie  spoiler z  gtsa... wiem wiem na syndi  to lipa  itd ale  na tor się przydaje i ogólnie na tych 2 fotach widać dokładnie jak to będzie wyglądało  jako całość ^^

Screenshot_20200130-222004_Instagram.jpg

Screenshot_20200130-222025_Instagram.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wisnia135i napisał:

 Właśnie  fotę wrzucìłem od góry bardziej dlatego wygląda  na  mega mały  ogólnie docelowo będzie  spoiler z  gtsa... wiem wiem na syndi  to lipa  itd ale  na tor się przydaje i ogólnie na tych 2 fotach widać dokładnie jak to będzie wyglądało  jako całość ^^

Screenshot_20200130-222004_Instagram.jpg

Screenshot_20200130-222025_Instagram.jpg

Może na tor  się przyda ale wizualnie to masakra!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bartek.P napisał:

Może na tor  się przyda ale wizualnie to masakra!!!

Osobiście twierdzę że lepiej  ten spoiler wygląda na 1M niż na  M3..  no na tor jest on dość istotny, wygląd kwestia gustu aczkolwiek i tak lepszy jak te jdm  co sięgają na 3 piętro..  myślę też że akurat   do zamysłu tego auta będzie pasował  bo jednak specyfikacja  auta idzie typowo torowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...