Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

No panowie dostałem zdjęcie i wygląda to jak na zdjęciu poniżej...

uc?export=view&id=1BcndNucFuKzuwpgMS4DY5

Przypuszczam że wiele osób się zawiedzie po tym jakie kolory tutaj padały ale ciągle w głowie jednak  był kolor czarny bo, od zawsze uwielbialem BMW w tych kolorach ale  tym razem  postanowiłem  aby było trochę inaczej  i  wybór padł na kolor Frozen Black z palety BMW .. wiem że nie  każdy lubi mat  biorąc pod uwagę dzisiejsze kolory  jakie są  to może być to  nudny kolor ale wiem że na czarnych kołach  z carbonowymi dodatkami, klatką i  ogólnie auto w stylu black&black  myślę że będzie robić robotę  i 1M nie będzie już  wtedy wyglądać tak grzecznie :)   A teraz walić opinie :) 

PS  A tutaj autko  co prawda nie 1M  ale ten sam kolor...

uc?export=view&id=1Bk538_Iyh4BjyvAkqD7iC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za opinie :) Wiem że matt to tutaj temat tabu  i spodziewałem się takich opini ale moim zdaniem dobrze siądzie ten kolor :) Jak gdzieś pisałem auto nie będzie 100% germanem stąd mogę sobie pozwolić na nieco inny kolorek :) aczkolwiek i tsk myślałem że zostane bardziej zjechany więc w sumie rozeszło się po kościach ^^ jak pisałem idę w to co lubię najbardziej czyli wersja czarno po całości, kolor auta, klatka, zaciski, koła itd .... wybrałem mat ze względu na carbonowe dodatki bo przy połysku czarnym trochę by się gubiły a na macie będą fajnie widocznie :) myślę że całość dobrze wyjdzie :) jak by co to zawsze jest autocasco ^^ jak będzie lipa to dziwnym trafem ktoś auto porysuje i kolor się zmieni ^^ hahahaha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skreślajmy jego zamysłu na auto tylko dlatego, że wybrał matowy kolor lakieru. Raczej robi to z pewnym zamysłem jaki ma stworzony w głowie także według niego to fajnie się zgrać.

 

 

 

Przeanalizujmy wszytko, matowy kolor czarny, który będzie wykończony carbonowymi dodatkami. To powoli nabiera sensu. Teraz kwestia wybranego koła i przy okazji zacisków,  bo również będą odgrywać ważna rolę wizualną. Na koniec zostanie wnętrze a tam te z idzie poszaleć - nie ukrywajmy tego.

 

 

 

 

 

 

Ja tam dalej przygladam się dalszym pracom przy tym aucie i czekam na rozwój sytuacji. A na koniec @Wisnia135i zostanie Ci to:

fb_img_1576969946252iekre.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lelek no  jak mówi hasło  gs  musi być "ciemno, nisko i szeroko "...

-Ciemno....

Będzie  bo jak pisałem  auto idzie w styl black&black...  koła wpadną takie jak mało kto lubi  czyli czarne ale monoblok  do tego czarna  klatka, kubelki, czarne  zaciski... carbonowe końcówki  wydechu..  przednie lampy lekko folią przyciemnie więc punkt 1 czyli ciemno będzie napewno :)

-Nisko

No gwint będzie  i  ile będę mógł zejść w dół tyle zejdę  i  myślę że będzie dobrze z minusów  to pewnie jak u kujona  będę musiał mieć zapas dokładek przód ^^

-Szeroko

Będzie na pewno  koło przód 9.5 cala a na tyle 10.5  i  co do opon nie myślałem jeszcze dokładnie ale  myślę że 275 lub 285 będzie na tyle..

Więć w sumie założenia forum będą bardzo dobrze spełnione ^^

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szymon_97  no było myślenia ale wiem że w tym kolorze auto będzie dobrze wyglądać  i tyle.. co do wnętrza to  o co chcesz się tam pokusić jak od początku było mówione  że auto będzie wydmuszka...  pełna  klatka, deska  2 kubełki  i  tyle..  więc nie wiem co chcesz tam więcej dodać... przy okazji nie wiem czemu każdy traktuję ten kolor jak "zwykły" czarny a to nie  jest zwykły czarny jakiś pełno  na drodze...  byłem i na żywo widziałem jak to wygląda  i kolor robi mega robotę ale  zakładam  że  tutaj  i tak nikt nie widział  na żywo  tego koloru  a z góry od razu każdy zakłada  że lipa będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, goryl napisał:

Czyli to ma być w takim stylu ???

Screenshot-20191225-141554.png

No coś w ten deseń  z tym że tu chyba zdjęcie jest dodatkowo zrobie czarno białe? Ale ogólnie  to w ten deseń ma to być a co do koloru to byłem widziałem  i  to jest normalny  kolor  metalik  z dodatkiem perły  i na to specjalny matowy klar idzie i  normalnie  w słońcu  widać jak ta perła z metalikiem wychodzi  więc to nie ten sam  efekt jak zwykła folia.. tu masz inne  foto  w co idę...myślę że nie ma takiego dramatu jak tu dużo osób  już z góry zalozylo...

Screenshot_20191224-131758_Instagram.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, feconi napisał:

Ja bym tam poczekał z opierdolem że zły kolor do finału. Jak będzie słabo to i tak zdążymy Ci o tym powiedzieć :-) swoją drogą uważam, że może być kocur. 

Dokładnie .. sam jak stwierdze że jest lipa  to, to przemaluję i tyle.. ale widziałem na żywo  ten kolor  i robi naprawdę robotę choć to tylko zwykły "czarny"...  wiadomo też że każdy kolor inaczej leży na danej budzie  stąd poczekajmy z oceną  jak będzie auto pomalowane  i najlepiej  już częściowo poskładane aby zobaczyć już częściowo efekt i wtedy oceniać  cxy rzeczywiście lipa czy  jednak  kocur :) a przy tych dodatkach co będą  i  ogólnym stylu auta  jestem 1000% pewny że będzie kot  jedyny w swoim rodzaju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, patrykm88 napisał:

Mat jak dla mnie nigdy nie zrobił większej roboty jak metalik. Będzie dobrze napewno ale czy za***iscie ? Przekonamy się 

Tak tylko różnica jest taka że   99% które widziało mat  to była zwykła  folia...  a tu jak pisałem bazą jest czarny kolor metalik  z dodatkiem perły  i na  to specjalny klar matowy  i tak jak w zwykłym metalicu tak samo tutaj ten metalik działa tak samo.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...